Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje nazory o v diskuzi o battlefieldu byly naprosto relevantni - aneb proc vubec recenzovat neco, co hraci stejne dostanou v uplne jine podobe? (day1 patch) to neslo udelat jenom recenzi singlu a s MP pockat? (stejne v ty recenzi o fungovani MP skoro nic neni)

    jinak k veci - RPS je hlavne vicemene fanovskej web, games.cz je komercni stranka placena tiscali, ktera logicky prosazuje jeho zajmy. pokud se zacne profilovat jinak, tak to pak beru, ale zatim tomu nic ani v nejmensim nenasvedcuje. chapu, ze ma games.cz financni problemy. chapu, ze provoz webu neco stoji a ze herni novinari z neceho zit musi (byt pochybuju, ze by se tim dalo v nasich podminkach uzivit na plny uvazek). chapu, ze se je snazi vydelat skrze svuj (mnohdy drazsi) obchod, to je ok. ale chtit ty penize primo po ctenarich za nic, bez dalsich funkci, bez moznosti vedet, kam ty penize posilam, to uz je moc. ale klidne jim prispejte, ja jen upozornuji, ze nikdy nezjistite komu ty penize davate a na co se pak pouziji (po rozkliknuti formulare je patrne, ze posilaji primo tiscali, ne games. jenom pozor - v pripade, ze neni presne dan charakter sbirky nebo prispevku, muze se dostat redakce do legalnich problemu s jeho nezakonnosti - z casti i proto od tohoto zpusobu placeni jine vetsi sajty na ceskem internetu uz davno upustily).
  • smejki
    Je někde na stránce fixní tlačidlo "Donate"? Článek "podpořte games" bude za chvíli v archivu, tož ať je to na očích.
  • smejki
    som za!
  • smejki
    to je asi bug, protože je nikdo nechce, ale nabízí možnost projevu vděku skrz pár drobných. Ale pokud jsi nevděčný, nic platit nemusíš. <- Da point
  • kostejnesmrtelny
    Nebo Doskočil.
  • Ano, druhy nejctenejsi herni web u nas je "ve financni tisni". *7* Podobne "zebra" treba RockPaperShotgun - jeden z nejlepsich webu vubec. Ten model asi zdejsi chlapci prevzali... Prispivat me nelaka, ale nevidim na tom vubec nic spatneho.

    Ale co, netrap se tim a proste odsud vypadni. Vsimul jsem si uz tvych zcestnych kecu v diskuzi o Battlefield. Jenom timhle potvrzujes, ze jsi obycejne neprejicne, neinformovane pako.
  • uvedomujes si vubec, ze redaktori pak budou dostavat z vasich penez zaplaceno? uz principu proto nedam ani korun, web, ktery si na sebe nedokaze vydelat/nezajisti si dostatek financi na svuj provoz a musi zebrat na ctenarich, nema na internetu, co delat.

    jinymi slovy - redakce games.cz timhle clankem potvrzuje, ze je ve financni tisni. s takovou tenhle web za chvili pomele z posledni (a zadarmo na nej nikdo taky psat nebude)
  • Eh...a kde že to je?

    Edit: Joaha, článek to je.
  • RakeW
    Nevím, jestli je to bug, ale na homepage po mně někdo chce peníze!
  • christianus
    Taky mám otázku k donate. Bude možnost platit přes něco jiného než jen PP? Třeba ClickandBuy, nebo Kartou online, popřípadě převodem?
  • mirekdusinojc
    Dovolil bych si reagovat za redakci. Tady nejde ani tak o to udržet web v chodu, to se díky reklamě nějak tak daří, tady jde o to pomoci rozvoji, tedy aby bylo možné přinášet nové formy informací a tak dále. Třeba takový sport bude vždy psát jen články o sportu, nebude pravděpodobně přinášet živá vysílání z utkání, ani videozáznamy. Proto není potřeba investovat do jeho rozvoje. Navíc sport bude obecně navštěvován víc, než hry. Na druhou stranu Games.cz mají obrovský prostor, kam se rozvíjet, aby se dostaly na vrchol české herní žurnalistiky.
  • mirekdusinojc
    Jenom připomínka k onomu donátorství. Je to skvělá věc, sám už jsem se přihlásil jako pravidelný přispívatel. Co mě však napadlo, že by v diskuzích mohli mít donátoři nějaké speciální označení. Lidé se rádi chlubí, tím spíše, když je vidět jejich blahosklonnost. ;)
  • Mám vaší žádost o příspěvky chápat jako nutnost pro provoz nebo peníze pro rozšíření činnosti? Máte např. příjmy z reklamy na návštěvníka menší než jiné, netechnicky zaměřené weby z rodiny Tiscali? Díky z odpověď.
  • To je naky ozehavy tema ze mi tu nikdo po ctyrech dnech neodpovi? A ptam se velice opatrne protoze pred par lety jsem tu stejnou otazku polozil drzeji (ne vsak sproste) a dostal jsem ban.
  • To ta věc neumí procházet web?
  • No, já vždycky tvrdil, že dovolit psát naprosto anonymně je chyba *4* . Ale v pořádku, chápu.
  • Chci se zeptat kdy bude recenze PES 2012? Co sem koukal tak hra mela vyjit uz pred tejdnem a snad na zadnym serveru sem jeste nenasel jedinou recenzi. Krom toho FIFA a NHL bylo recenzovany v den svyho vydani tak v cem je problem u PES?
  • chcelo by to uz konecne aplikaciu pre iPad :-(
  • bizi
    Bohuzel se mi zatim nepovedlo v zadnem prohlizeci (chrome, ie, ff, opera, safari) problem zreplikovat. Teoreticky to muze mit na svedomi nejaka blbe udelana reklama.
  • bizi
    Dokud bude povolene psat anonymum, stejne ignoraci nic nevyresis. Neni jak spolehlive ono individum poznat a ignorovat. (ani ta IP neni jista)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit