Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už tu necháváte volně pobíhat ta individua, hodila by se nějaká funkce jako "ignorovat".
  • Například tohle.
  • Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli existuje mod pro Fallout New Vegas ve kterém není omezený počet úrovní na 30. Pro Fallout 3 takový existuje. Pro Fallout New Vegas jsem ho nenašel. Prosím o radu. Děkuji Jirka.K969@seznam.cz
  • Urug
    Už to zřejmě nedělá...Tak prej stále jo :D ...Mozna to dosira naka reklama...
  • U Opery jsem si ničeho podobného nevšiml.

    Asi protože je nejlepšejší.
  • Urug
    Hlavně pak mizí kurzor v celém prohlížeči (v menu/na dalších otevřených stránkách atd....) Chrome 5.0.375.70
    V IE to dělá taky
  • Zdravím, nejde mi pouštět video na fullscreen, zkoušel jsem to jak v IE tak ve FF a porad nic. Plus, když se mi zobrazí reklama, tak se video začne kousat.
  • smejki
    Při nečinnosti mi na Games.cz mizí kurzor. Feature nebo bug?
    Firefox, Flash, vše poslední verze, Win7 64b
  • xixixao
    S tou reklamou ve videích to nemyslíte vážně... Ani Google (YouTube) neni takhle intrusivní!!!! Opravdu se nad tim zamyslete... Díky.
  • Nejaka zmena u videi? Na ipadu uz vidim screen z videa a info ze video se nacita... Ale to je tak vsetko.
  • Menší námět na recenzi - http://oio-thegame.com
  • Rovněž se přidávám s díky. Navíc to zlobilo i v mobilních Operách a tam už to procento používání bude myslím jiný. Funguje to zase špičkově *4*
  • posila
    Mnohokrat dekuji! *14*
    Doufam, ze reklama v URL neni vypnuta jen docasne
  • Jen pro poradek: nektere kvalitni hry opravdu zdarma jsou :)

    Jinak opera ma podle w3c zastoupeni 2.3% (celosvetove, nevim jak se to lisi pro CR). To je dokonce jeste mene nez Safari :)
  • bizi
    Admin jakychkoliv stranek neudela nic s tim, co obchodnici prodaji a klienti chteji. Stejne tak majitel neudela nic s tim, kdyz nebude mit penize na platy a schopny lidi z firmy odejdou a on zavre kram.
    Kazda sranda neco stoji. Kvalitni hry taky nedostavate zadarmo.
    Ta reklama je blba, ale dela problemy pokud vim pouze v Opere, ktera ma podil na trhu tak 10%. Stale lze pouzit 4 ruzne jine prohlizece (IE, FF, Safari, Chrome). Snazim se to pro Operu nejak vyresit, ale je to dost na xxxxx. Mimo to obchodnici maji moznost v Opere reklamu vypnout.
  • Tak si přidejte další okno s reklamou do prava a třeba i dolů. Krok zpět stále nefunguje a nezlobte se na mě, úchýlný to prostě je.
  • janchor
    Čéče, z něčeho ty stránky zaplatit musíme.

    Samozřejmě bug s nefunkčním tlačítkem zpátky úchylnej byl, ale to už by mělo být cajk.
  • Jo, reklama jako prase nahoře, 2 sloupečky s reklamou vpravo a teď ještě ten hnus v url. Jděte se vycpat tiscali! Koukám, že to nacpali všude, nejen na Games. Úchylný.
  • Tohle bývala dobrá stránka, ale aby někdo třískal reklamu přímo do adresy a znemožnil tím používání tlačítka zpět, s tím jsem se naštěstí setkal až zde. Admin této stránky by si měli uklidit ve svých vymaštěných bednách!!
  • bizi
    aha. zkusim to v opere otestovat a nejak poladit. ale ma tak malej podil uzivatelu, ze to spis pustim z hlavy ;))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit