Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • posila
    Neslo by reklamu v address baru zrusit? V Chrome mi preblikava kurzor mysi mezi Wait a Default stavem po kazdem pridanem pismenku. Navic dokud probiha vypisovani, neda se (v Chrome) pouzivat scrollovani kliknutim prostrednim tlacitkem mysi (resp koleckem) + pohyb mysi nahoru/dolu. Oba tyto side-effekty te reklamy jsou znacne ... iritujici.

    Nebo jeste jinak ... neslo by vytvorit placene premium ucty, kterym by se nezobrazovala vubec zadna reklama?
  • Nechcete prosím přidat filtr na bleskovky? Chudák Bleskař sice bude muset brát víc drog ale přebírat se v pro mě hromadě konzolového odpadu abych si přečetl 2 pc bleskovky je neskutečný opruz. Děkuju. :) *16*
  • Tahle reklama je opravdu hloupá. Ale naštěstí pomůže adBlock, takže v nastavení adBlocku je záložka "Přizpůsobení", tam v sekci "Ručně upravit vlastní filtry" kliknout na tlačítko "Upravit", do filtru zadat: "net4ge.net" a uložit. Při dalším načtení by se reklama neměla zobrazovat.
  • A nevadí vám, že když kliknu do adress baru a začnu psát v době, kdy ještě script běží, tak kurzor skáče při refreshi (vypsání dalšího písmenka) na konec, čímž adresu prakticky nejde psát a současně se rozsype i text a funkce reklamy, celá se to musí ručně musí označit a smazat atd? Vlastně ať už vědomě či nevědomě tak narušujete funkčnost prohlížeče a chováte se tak jako nějaký virus - ještě chybí aby jste tan enter pro více info navázali na prostý klik do adress baru - to z toho uživatel po*ere, že jo *7* Nu což, poweruser si s tím poradí, ale obávám se, že normální uživatel bude z toho dost vedle... A to vůbec nekomentuji, jak blbě to vypadá v IE9, když máte defaultní délku adresy "krátkou" (můžete zkusit script, který změní nastavení IE a strčí taby na druhý řádek, ale to už bude lepší hacknout lidem počítače a rvát jim to rovnou na monitory...) *16*
  • Kuju. *4*
  • bizi
    Zkousel jsem a Opera opravdu jako jedina ma s timhle typem reklamy problem a nabourava ji to historii. Pokud se nepovede to opravit, v Opere se nebude ukazovat.
  • Hele, ta vaše nová reklama v address baru je fajn, ale jen co se objevila, tak se jaksi vůbec nemohu pohybovat po webu pokud neotevřu novou záložku pro každý klik. (Opera)
  • Pan_Klobouk
    Recenze na F1 2011, Gears of War 3 a Hard Reset budou asi tak kdy? ;)
  • Nechcete u článků o konkrétní hře někde nahoře mít vypsané tagy vývojářů a distributorů? To by bylo fajn.
  • Nahoře na liště, "hry".
  • No to stačí až velmi bohatě, děkuji:) Kde tam prosím ten odkaz na ten katalog je? Já už musím být vážně slepej. Ještě jsem se 2X pořádně díval, než jsem to postnul.
  • Prosím vás, urobte niečo s tými videami, speedmeter mi ukazuje 10/1 Mb/s a videá sa trhajú a trhajú, neustále doťahujú a pauzujú... to je katastrofa na entú, že toto ešte nemáte vyriešené. Provider: UPC
  • bizi
    Tohle nestaci?
    http://games.tiscali.cz/katalog/
  • Moc mi na Vašich stránkách chybí nějak hezky zpracovaný žebříček her podle hodnocení a nejlépe i podle žánru. :(
  • Kdy bude recenze na Dead island?Podle toho o jsem z této zatím docela opomíjené hry viděl to vypadá pěknou zombie akci s rpg prvky která by mohla velmi překvapit...
  • smejki
    po updatu diskusí se nezobrazuje počet nových příspěvků od poslední návštěvy. (samotné nové příspěvky ale po otevření označeny jsou)
  • bizi
    Nasadil jsem ajax hlasovani libi/nelibi a dost vyrazne prepsal vnitrek diskusi (tak 40%).
    Kdyby byl nejaky problem, dejte vedet na bizi(zavinac)tiscalimedia.cz
  • bizi
    seekovani ve videu neni zalezitost prehravace (ten uz to umi davno), ale serveru, ktery vydava video stream. A ten je momentalne nastavenej tak, ze to neumi. I tam se planuji vetsi zmeny.
  • blixa
    Delame na trochu komplexnejsi zmene, ktera bude zahrnovat i HTML5 videa a pod.. Bude to ale jeste tak 3-4 tydny trvat.. Kazdopadne v tom updatu uz bude reseny i posouvani.. ;)
  • xixixao
    Nevim jestli je to verzema, ale JWPlayer, aspoň na jejich webu, umí skákat na místo videa, který ještě neni naloadovaný... Je to opravdu funkce bez který se člověk neobejde, nešlo by místní přehrávač nějak updatenout? (to samé platí pro podcasty)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit