Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Doufám, že ne dříve, než bude venku patch.
  • hitokage
    Bude recenze E.Y.E: Divine Cybermancy?
  • Bug: čtenářské recenze lze hodnotit 2x
  • Urug
    Když u videa mutnu zvuk zůstane vprostřed otravná ikonka repráčku.
  • Je to super, díky moc *4*
  • Black_Hand
    narazil jsem na komicky pro vas bug, pro me ficuru. mohli byste vyradit z vyhledavani clanky, ktere jeste nebyly uverejneny. prave jsem si precet danuv treti dil o ai :). puvodne jsem se chtel podivat do diskuze druheho.
  • Tak si pocet clanku uloz do cache a pri zmene prepocitej...
  • Aha, díky oběma za reakce *4*
  • kdyz bude cas, tak to lepsi strankovani udelam. Hlavni problem je v db narocnosti. Ted staci vedet, ze clanku je N+1. Pri slozitejsim vypisu stranek se musi spocitat presne, kolik clanku je. A zatim to nikdo nepotreboval :)
  • blixa
    Byl to puvodni plan, ale Bizi rikal, ze je tam nejakej problem.. ;) Uvidime, jestli si to tady precte, treba vám to vysvětlí taky - ja uz si to nepamatuju ;)
  • blixa
    Planujeme ;) Jen to bude jeste par tydnu trvat..
  • oin.odin
    teraz keď ste na tom metacritic ... neplánujete k vašemu hodnoteniu niekde zobrazovať aj metacritic hodnotenie ???
  • Zdravíčko. Nešlo by na spodek titlní strany kromě dvou hyperlinků "starší" a "novější" přidat taky číslování a pohyb pomocí něj, jako je to v diskuzích? Jde o to, že se proklikat o několik stran zpět trvá docela dlouho. Kdo se občas připojuje z mobilu asi ví, že i víc než jen docela *4* Design číslování stran z diskuzí by šel určitě převzít, je fajn.
  • blixa
    Duplicity a vubec stav databaze budeme resit v nasledujicich mesicich.. Je to trochu beh na dlouhou trat, ale casem to zmizi..
  • opraveno

    samotny text -- tucny text -- s odkazem games konec
    tucny je venku
  • Ludo
    Neviem ci sa to stalo pri presune zo stareho systemu ale v databazi hier sa objavuju duplicity. Napr. Star Wars KotOR alebo C&C Red Alert 2 Yuri's Revenge.
  • Parser ignoruje ukoncovaci tag </spoiler> a pokracuje az do konce nadrazeneho elementu =>
    aby spoiler fungoval korektne, je treba napsat <i><spoiler>skryty text</spoiler></i>.
  • test spoiler test link test.

    Spoiler ignoruje ukoncovaci tag <spoiler>
  • oin.odin
    hmm prečo používate stále JW Player vo verzii 5.2. ??? blbne mi v ňom preklapani na html5 ... čo je veľmi nemilé ...
  • bizi
    opravim. fade asi zase zrusim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit