Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bizi
    Kod ma platnost jen 5 minut od zobrazeni. Nemuze to byt tim? Asi ten cas prodlouzim.
  • ty overovaci kody nekdy nejdou i kdyz to opisu spravne.
  • Řeší to Adblock+ s ceskym filtrem (nebo si to muzes poblokovat sam). Skoda ze ty reklamy jsou hozené v nějakém framu, tak ze stejnak mám kolem stránky velké černé pruhy. Ach jo :(.
  • smejki
    myslel jsem si, že ty příšerné celoplošné reklamy odešly se starou gardou. *7*
  • Nedušovali jste se nahodou nedavno v podcastu ze nechcete na strankach kupy reklam? :) Protoze ta Havana mi dost zavazí ;).
  • Peppa
    Kdy se asi objeví recenze na The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D? Hodnocení u konkurence zatím vypadají dobře *4* http://www.metacritic.com/game/3ds/the-legend-of-zelda-ocarina-of-time-3d
  • Chtel bych vedet kdy bude nejake blizsi info o FIM Motocross world chapionship od black beans ... A mohli byste se kouknout na hru MX SImulator .. na mxsimulator.com ... Hra ma neuveritelnou hratelnost .. nechybi multiplayer ... Editory na vsechno , byl bych rad kdyby ste ji ukazali vice lidem :)
  • mirekdusinojc
    Jenom taková maličkost. Bylo by fajn, když už tu jsou ty hráčské profily, aby šlo přímo ze čtenářské recenze přejít na profil autora. Ale myslím, že to je věc, která vám jenom při všem tom tvoření dobrého webu vypadla, něž že byste s tím nepočítali.
  • Kdy budete recenzovat Hunted: Demons Forge?
  • Zdravim, mam pre vas 2 pripomienky:
    1. Po hodnoteni prispevku vo forach (libi/nelibi) sa stranka vzdy posune na zaciatok. Strasne to otravuje.
    2. Radenie prispevkov v diskusii podla casu nejde otocit (od najstarsieho...). Ak si chce clovek precitat diskusiu v chronologickom slede, musi ist "odzadu", co je problem pri vlaknovom zobrazeni (vlakno je aj tak "otocene naopak") a nove prispevky posuvaju tie stare, co nehorazne zneprehladni citanie.

    Inak dobra praca, palec hore.
  • DSemik
    Napadá mne Port Royal (má to co vím dva díly). Podle popisu je to přesně ono.
  • janchor
    To je otázka do zcela jiný diskuze než do Připomínek / námětů, ale že jseš to ty, tak http://en.wikipedia.org/wiki/Pirates_of_the_Caribbean_%28video_game%29
  • Hledám nějakou hru, kde řídite jednu válečnou loď na moři a staráte se o ní a máte nějaké bitvy s jinými loděmi atd. přijíždíte do měst atd. něco mezi simulátorem a strategií, neznáte někdo něco takového? *9*
  • oin.odin
    fmm začni neznášať flash ... ten môže za všetko ... ah ako ho ja neznášam
  • Nainstaloval jsem si Google Chrome a nejde mi prehrat jedine video z games.cz, nevi nekdo v cem muze byt problem?
  • Nainstalovla jsme Google Chrome an ejde mi prehrat jedine video z games.cz, nevi nekdo v cem muze byt problem?
  • Drom
    tak se zaregistruj a uz nemusis vyplnovat ani svy jmeno, dkyz si ulozis login pod master heslem
  • posila
    Pravdepodobne ta capcha rychle timeoutuje. Tohle a moznost upravovat svoje komentare me dohnalo k registraci.
  • Jsem jedinej kdo ma problemy s captchou? Snad nepamatuju ze by se mi povedlo napoprve to opsat "sprave"...
  • smejki
    duplikát v databázi a navíc se špatným názvem
    http://games.tiscali.cz/command-conquer-red-alert-2-yuri-revenge-1184

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit