Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsme minimálně dva. asi někdo něco opravoval, až to spravil ke spokojenosti všech *1*
  • Cosi
    Jsem jediný komu se místo videí zobrazí bílý obdélník? V pondělí to šlo ještě v poho.
  • Chválím funkci "Kam jsem naposledy psal" ,které jsem si právě nově všiml. *4*

    Určitě je to velký krok kupředu a vidím ve vašem rychle se rozvíjejícím týmu několik perspektivních jedinců, kteří by vás mohl vyzvednout do nečekaně prestižního postavení, jen tak dál.

    *Jsem si nemohl odpustit přidat trošku nic neříkajících PR keců *1*
  • Fail, špatně jsem ocitoval původní příspěvek, takže se tu objevil jako nový. Měla to být reakce na 30.04.2011 04:22 Urug@tiscali.cz
  • Já radši flash. Už jen z důvodu, že Adobe štve Microsoft i Apple.
  • oin.odin
    omyl v draft-e HTML5 sa vyslovene počíta s Ogg Theora , H.264 ... a google pred časom začal presadzovať svoj VP8 (WebM)
  • ...což je sice pravda, ale jako komentář k původnímu příspěvku to nedává smysl. Autor žádal o předělání systému videí na HTML5 (tzn. přehrávač, ne formát videa).

    Zároveň bych chtěl podpořit tuto žádost, moc by se mi hodila možnost sledovat videa na iPadu a je jasné, že dnešní trendy směřují k HTML5 videím.
  • zdeeneek
    souhlas, bohuzel demence nekterych ctenaru, kteri na diskuze chodi je temer neuveritelna.
  • Drom
    nejaka ta moderace by asi neuskodila, to co se odehrava v diskuzi pod 12. replayem je docela sila
  • Urug
    HTML 5 neurčuje formát videa.
  • by mě zajímalo, za co jsi dostal mínusko. Mi přijde že někdo to tady střílí už jak na Divokým západě *1*
  • RakeW
    Když kliknu na "líbí/nelíbí", tak se mi znovu načte celá stránka a já musím zase ručně nascrollovat svojí předchozí pozici. Tak to má být (což je na pytel), nebo je chyba u mě (Chrome)?
  • Ne že by to souviselo s něčím, co se na místních forech v poslední době děje, ale neplánuje se nějaká ta ochrana identity, když už je to takové aktuální téma?

    A taky něco, co má jiný význam, než klidný spánek - bude se tu někdy někdo starat o fora ve smyslu moderování? Pravidla jsou sice hezká, ale první tři pravidla tam patrně jsou jen tak pro okrasu a zbytek tam je aby se neřeklo?
  • :)
  • mirekdusinojc
    Nechystáte předělat systém videí tak, aby fungoval na HTML 5 a ne na flashi, jako aktuálně? Určitě byste tím udělali radost nejen všem majitelům iOS zařízení.
  • Tak bych rád poznamenal, že to bílé "téma" se mi po chvíli používání opravdu zamlouvá. Příjemná volba barev.
  • Děkuji mnohokrát. Jak se jen mohu odměnit? ^.^
  • bizi
    games.cz odkazuje uz na samotny clanek.
  • Mohl by být v seznamu diskuzí nějaký maličký odkázeček na původní článek? Byl by určitě užitečnější, než ten na games.cz , který je z nějakého důvodu u každého linku na diskuzi.
  • bizi
    test feedu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit