Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takové to "smazáno", které poslední dobou vídám, to znamená zásah moderátora? Jestli ano, tak by to aspoň mohlo být nějak naznačeno ^^
  • To víš, vyvolávala totiž příliš otázek *1*
  • Toz bud jsem slepej nebo uplne zmizel clanek s tou soutezi...
  • Nechť hodí kamenem první ten, kdo je bez viny.
  • Ale sliby se musej plnit...
  • Ber to tak, že i lidé pracující na půl úvazku si zaslouží volný víkend.
  • rage
    soutěž padla nebo co? včera mělo být vyhlášení a skutek utekl i dneska
  • Taky se mi to stává. Buď mě to úplně odhlásí, nebo jen smaže skrytou identitu. Naštěstí to není nic častého :)
  • DSemik
    Nevím, zda je to jen mou karmou, ale relativně často se mi stává, že když odesílám svůj příspěvek zde v sekci Diskuze, jsem automaticky odhlášen. Je to věc docela nepraktická a nepříjemná, ale jestli se to nestává nikomu jinému, může být chyba u mne.
  • DSemik
    Je v prodeji ve světě nebo i u nás (resp. na Slovensku)?
  • Ja uz hru RIFT Planes of Telara mam doma takze je uz venku a Evropske servre funguju uz od 3. marca,takze praju hodne stesti a vsetkym pekny zazitok z noveho MMORPG. Je ozaj prekrasne spracovane.WOW sa moze triast.
  • Jinak ste uplne v pohode.
  • inak mal by som maly dotaz k vydaju hier lebo v poslednom case pisete uplne bludy. Lebo napr. RIFT - Planes of Telara uz davno vyslo,presne 3. marca a vy tam pisete ze vyjde az v kvetnu to je hruza,keby ste vedeli nekoho kto opravi datumy vydaja hier tak by som navrhoval zmenit lebo tymto straca stranka citatelov.Diky moc
  • bizi
    test2
  • bizi
    test
  • Ano, musím souhlasit. Celý WEB je jinak povedený, zvykl jsem si rychle, ale při pokusu o prohlížení obrázku mám pocit, že je to snad schválně. Sem rád, že to řešíte a věřím, že se polepšíte ;-) Díky
  • blixak
    Neni to idealni, vime.. Ale resi se to, zkuste s nami mit jeste par tydnu trpelivost..
  • blixak
    Jak rika xavier baumaxa - Nezáleží na tom, z akého štátu si :)
  • OTRASNY prezerac obrazkov, obrovske MINUS uz si ani obrazky neprezeram ! chyba posuvanie obrazkov pri maximalizacii, nacitava sa cela stranka pri kazdom obrazku cele sa to posuva OTRAS !
  • uh, ok berem spat - ta reklama tam zase je ;((((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit