Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že nie sú rasisti, ešte neznamená, že sa do týchto súťaží môže zapojiť aj slovák. Aj tak ďakujem za odpoveď.
  • oin.odin
    Sakra nepýtajte sa fur na tu istú somarinu a napíšte odpoveď ... more sú to síce Prago-centrici z Brna ale nie sú to rasisti :)
  • Zdravím, chcem sa spýtať môžu sa do súťaží zapojiť aj občania Slovenskej republiky?
  • Neviem ci je to len momentalne ale zda sa ze ste ma vypoculi ohladom tej velkej sirokej reklamy co byvala uplne nahore, teraz je to opravdu lepsie!
    Dalsi krok: priamo na games.cz to nevadi ale napr na http://games.tiscali.cz/pc/recenze/ zbytocne vadi to velke okno pod hlavnym menu kde su bleskovky a velky obrazok zo spravami - menu pod nim("Vsechno, Clanky, Recenze, Videa") by malo by hned pod hlavnym menu. V sekci recenze je zbytocne a zabera prilis mnoho vertikalneho miesta. Dik!
  • RakeW
    Aha, už ho taky mám :). Bílá je fajn, ale ta fialová (tiscali barva, co?) je fakt dost hnusná.
  • Je to hezký. Jediná "chyba", které jsem si všiml, jsou google reklamy dole, ty mají ten tmavý skin. Ale kvůli tomu se myslím musí dělat nová ad-sense položka, což je otrava...a taky ty lákadla na ostatní Tiscali portály.
  • bizi
    Ta bila neni uplne odzkousena a muze obsahovat chybky. delal jsem ji jen kdyz jsem se potreboval odreagovat, ve volnem case. Taky se bily skin nepropaguje na sluzby mimo domenu games (diskuse, login, registrace, nastaveni...)
  • bizi
    Jsou povolene bezne html tagy pro bold italic odkaz podtrzene skrtnute
    tedy tagy: b i a u strike (jeste mozna pro uplnost dodelam strong, em a dalsi nezavadne tagy)
    jen to nikde neni publikovane. zatim to nikomu nechybelo.
  • Už jsem to našel. To je skoro jak easter egg *1*
  • To bíle pozadí už tu někde je? Trochu pročítám a mám pocit, že mi explodují oči.
  • mirekdusinojc
    Šlo by zavést do diskuzí možnost citace? Nebo alespoň možnost psát určitý text kurzívou, aby se dal odlišit od ostatního textu. Díky
  • Zdravim,nejak se marńe divam,ale tento vikend nebudete davat levnou ctyrku na games shopu?? cekam jako blazen a nic,dekuji
  • Cs, poreste prosim tu galerii, na starem webu to bylo o 70% lepsi:

    1) nacita se cela stranka znovu pro kazdy obrazek
    2) stranka se automaticky rollne uplne dolu
    3) chybi listovani v obrazcich v plne velikosti, v nahledu stranka skace jak zdivocela
    4) nejlip na galerii uplne novou kartu, bo tam mate tu tucnou reklamu a je to male
  • Tím, že přidáš do názvu "beta" jdou snadno ospravedlnit všechny nedodělky a chybky. *2* (nicméně, nemyslím to jako stížnost)
  • Pomalé, navíc při otevření obrázku mi to skočí na konec stránky. Opravdu nerad sem chodím, dřív to bylo lepší. Zapracujte na tom, jinak design je hezký.
  • Měl bych otázku ohledně čtenářských recenzí. Neplánujete zvednou počet znaků? Napsal jsem pracně recenzi k jedné z mých oblíbených her, ale pak jsem zjistil, že jsem limit překročil o nějakých 1200 znaků. Přitom mi nepřijde, že bych se nějak moc rozepsal. Vím, že 10000 znaků je už celkem hodně, ale pro vyjádření pocitů z některých her to asi nestačí. Dík a hezký den ;-)
  • Já jsem adblock přestal používat, s reklam weby žijou, tak já ty reklamy nějak překousnu.

    Ale tohle je chyba návrhu nebo technického řešení, jak píšeš. Mě hlavně vadí, to "poskočení" obsahu, když se stránka načítá. Nejhorší, když chceš někam kliknout a v ten moment se všechno posune dolů – hlavně u prohlížení galerie je to hrůza. Stačilo by v kódu nastavit prostoru pro banner pevnou výšku, takže dokud by se nenačetl banner, byl by tam prázdný prostor, ale to je určitě lepší než to šílené skákání. Každý banner má sice jinou výšku, ale to by snad neměl být problém zjistit předem, jak ty bannery jsou velké a podle toho tu výšku definovat.
  • oin.odin
    hmmm nemohli by tie dave css zmutovať ???
  • DSemik
    Nový skin úvodní strany je už i bílý, ale hlavní jsou texty a diskuze, kde jsou přeci jen delší odstavce ke čtení. Takže uvidíme, jak to bude vypadat ve výsledku, popřípadě zda už si všichni zvykli na žlutočrnou kombinaci. =)
  • DSemik
    Konkrétně AdBlock dokáže zablokovat jen obrázek/animaci..., ale s rozšížením se dá označit celý rámec a tudíž tam nevznikají "díry". A řekl bych, že se stránky možná i rychleji načítají.

    Nejsem si úplně jist s doplňky v Opeře, kde by snad už taky měly být, ale ta dokáže sama o sobě filtrovat obrázky/reklamy (při zadání filtru, resp. označení obrázku).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit