Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiež mám rád tmavé ale skúsim aj to biele.......
  • xixixao
    Jedna z věcí, který mám na Games nejradši, je tmavý schéma *5* .
  • bizi
    slo, v planu to taky je, slozity to taky neni, ale neni zatim cas.
    snad aspon nekoho potesi, ze ted se (mimo jine) dela bilej skin games.
  • xixixao
    Jenže pak procházíš jenom obrázky na stránce, nikoliv celou galerii (a k tomu je to dost schováná funkce). Ale už tu někdo psal, že galerie se bude celá předělávat... (a kdyby fungovala takhle pěkně, bylo by to super)
  • Cosi
    v článku o povídku zaklínač je dvakrát slovo ruština
  • xixixao
    Nešlo by líbí / nelíbí v dizkuzích přes Ajax? (pokud to je v plánu, tak se omlouvám předem :) )
  • Seznam potvrzených her pro launch 3DS v evropě: http://nintendo3dsblog.com/confirmed-nintendo-3ds-launch-titles-for-the-uk
  • Jéé super díky! Tak to jo :)
  • oin.odin
    klikni na ten tenký bieli rámček mam takí dojem že to funguje tak ako chceš
  • Ahoj,

    moje připomínka - prohlížení obrázků na Games.cz mi přijde hrozně nekomfortní. Nemohl bych ve článku kliknout na obrázek a dostat lightbox, kterým bych klikáním vlevo-vpravo procházel celou galerii? Bez nutnosti opouštět stránku do fotogalerie, která taky funguje nějak podivně a při každém kliknutí mi přijde, že reloaduje celou stránku....
  • oin.odin
    sry ale ako google a beta v názvoch ... to je tradícia ... GMail mal v nazve beta snáď tri roky ...
  • DSemik
    To by bylo zajímavé pro další vývoj v názvech her a filmů - místo Red Alert 3 Red Alert Gamma... =)
  • claymen
    třeba je to myšleno ne jako beta verze, ale jako druhé stránky, prostě místo Games II jsou to Games beta :D
  • DSemik
    To je taky pravda.
  • Tak jo, ale vem si že třeba seznam, google se taky vyvýjí, občas přibyde nějaká nová featura a taky nemají pořád někde přídavky alfa, beta,...
    Jako ne že by mi to nějak vadilo, ale přijde mi že všechno už tady funguje.
  • DSemik
    A k čemu by to bylo?
  • DSemik
    Já bych to nechal. =) Jak může být internetová stránka ve full verzi? Vzhledem k tomu, že se stále vyvíjí a je "testována" za chodu.
  • Zdravím,
    jen takový detail...v logu máte stále že se jedná o verzi BETA a nový games.cz už běží pěkných pár měsíců, tak být váma už to změním *5*
  • Drom
    v diskuzi není viditelná ikona uživatele nahoře v pravém rohu vedle přihlášení. Je to detail, ale pro úplnost by to bylo vhodné doplnit
  • Pravda, ale vypadá to divně. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit