Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude Dan Vávra recenzovat Dead Money pro Fallout: New Vegas?
  • Bude Dan Vávra recenzovat Dead Money pro Fallout. New Vegas?
  • oin.odin
    takú odpoveď som očakával ... (a nemyslím to ako urážku)
  • Nepoužívám.
  • oin.odin
    a facebook nepoužívaš však ...
  • Protože není na Tiscali. A navíc o to tu nejde, dobrovolně nezveřejňuji žádné kontakty.
  • Soudě podle slov "hlavní emailová adresa" předpokládám že máš i nějakou sekundární kam ti může chodit spam. Proč nepoužiješ tuhle? *1*
  • Na to mám snad právo, ne? *1*
  • Nerad vydávám jen tak svou hlavní mailovou adresu a vytvářet si novou se mi kvůli TG nechce *3*
  • oin.odin
    hmm možno je to úchylák pozor na neho ....
  • A proč ji skrýváš, máš snad potřebu vydávat se za někoho jiného? *2*
  • Osobitější a hlavně civilizovanější by se jistě diskuze staly, ale někteří nemají moc rádi svoje jméno (zvlášť v porovnání s nickem, který, na rozdíl od jména, mohli ovlivnit) . Mimoto by to dovolovalo sledování různými PR agenturami nebo zaměstnancem.
  • Poslední dobou mi to pořád ruší skrytou identitu. Je to docela otravné pokaždé editovat příspěvek.
  • Urug
    byls jedinej kdo je stahoval, na rapidu jsou k mani plne verze :D
  • oin.odin
    je mi jedno čim to nahradia len nech mi to rozšírenie v mojom prehliadači správne preklápa do HTML5
  • Dobry den, chci se zeptal jaktoze uz nemate na serveru zadne dema nebo aspon nevim kde je mam najit. na strarem tiscali games jich byla fura. dekuji za odpoved
  • vykašlete se prosím na ten flashový přehrávač videa, rozlišení 320x240 s 60% kompresí je out a vyskakující reklama při skákání v čase je asi nový způsob prudění uživatele.. :)
  • odkaz na bleskovkách 13:50 Ukázka, jak bude vypadat Resident Evil 2 a Ridge Racer na PS Phone. hází někam jinam
  • posim o pomoc neprehravaji se me videa trerba na Dead Space nevite co stim.
  • Zdena ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit