Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moment... teraz pozeram ze uz som toto same pisal. To neni mozne, ja PRISAHAM ze si nepamatam ze som sem pisal 2x ten isty komentar!! lol (fakt sa mi to nezda myslim ze niekto zneuzil moj nick)
  • claymen
    oceňuju tvoji snahu pořád tam přidat ten koment :D teď jsem to zkoušel a šlo to http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/vybrana-ctenarska-recenze-super-meat-boy-54514/
  • DSemik
    Kde už jsem to četl... Zkus napsat někomu konkrétně.
  • "Nebylo možné získat XML pro založení diskuse" > skusal som pridat komentar do poslednej recenze Super Meat Boy
  • oin.odin
    madres mia ... ved som to sem napísal ešte pred tím než som poslal ten dotaz do podcastu ....
  • zaphod
    Vždyť se k tomu vyjadřovali v podcastu, ne?
  • DSemik
    Chyba je pravděpodobně na tvém příjmači... Nepoužíváš do Mozzily nějaké rozšíření?
  • Zayl
    V každém článku který otevřu na mě vyskakuje script error jež nekonečně loopuje. Nutí mě to zakazovat na celém tiscali scripty což oplátkou vypíná některé funkce. Pokud je chyba na mé straně, budu vděčný za radu. Pokud u vás, rád poskytnu dodatečné informace.

    Jelikož netuším kam toto směřovat, napíšu to sem.

    Používám Firefox 3.6.8 a chyba se vystkytuje pouze když otevřu nějaký článek (tzn ne v komentářích či na hlavní straně)

    Co se týče chyby samotné zde je její znění:

    " jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting..."
  • claymen
    jo, reakce na odezvu komunity je tady naprosto úžasná, jen tak dál GJ
  • RakeW
    Však to je dobře. Dyť nemusí nutně být pod každým článkem.

    Líbí se mi, že tady na ty náměty někdo tak rychle reaguje :).
  • DSemik
    Hodnotím pozitivně označení autorů games.cz, mám na mysli fakt, že je vidět kdo co dělá, resp. kam směřovat dotazy atp. (nevím kdy tato vlastnost games.cz byla přidána, ale zaregistroval jsem ji nyní).
  • oin.odin
    znova nadhadzujem ... nemáte v plane iPad magazín ??? niečo ako zavádza Computer http://bit.ly/fCiB2G
  • claymen
    zrovna sem lezu, že sem to taky zjistil, ale kdybys mně chtěl za něco nadat, tak mně to napiš sem :D
  • "Nebylo možné získat XML pro založení diskuse" >> skusal som pridat komentar do poslednej recenze Super Meat Boy
  • bizi
    udelam omezeni jen na to, co neni reakce. ale moc toho nezustane :)
    uz ted je omezeni jen na registrovane, dobre hodnocene.
  • claymen
    Mé sny se naplňují, tímto bych chtěl maximálně poděkovat redakci a políbit jim nohy alespoň digitálně jako výraz maximálních díků za nejlepší uzavření už tak skvělého víkendu :D
    P.S.: omluva za spam, ale potřeboval jsem, aby se to k vám dostalo :D
  • bizi
    Momentalne uz jsou 4 pouzivane domeny ( viz. http://login.tiscali.cz ) a planovano je rozsireni o nekolik dalsich. Dokud nebude existovat nejaky "uzivatelsky profil", kde lze ukazovat cele uzivatelske jmeno, neni mozne ho zkracovat (mizel by rozdil mezi pepa@tiscali.cz a pepa@wo.cz)
  • V poslední době zažívají e-booky neskutečný boom, a proto se chci zeptat, jestli neuvažujete také o vydávání jakýchsi týdenních, případně častějších, elektronických čísel tohoto webu. Filmové stránky fanmovie.cz už s touto novinkou začaly, čísla ''časopisu'' vydávají jednou týdně a pro mnoho lidí, včetně mě, je to velice pohodlná cesta, jak si ve čtečce přečíst všechny zajímavé články bez nepříjemných komplikací, které automaticky nastávají při snaze jakkoliv ''dostat'' články, plné obrázků dalšího obsahu, do e-booku. Na elektronická čísla časopisu FanMovie se můžete podívat zde: http://ebookforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=15711

    Předem díky za odpověď
  • RakeW
    A ještě dodám, že diskutérské hodnocení a vypíchnutí "líbí" příspěvků by nemuselo zmizet úplně. Mohly by třeba být nahoře v diskuzi po rozkliknutí (na novinky.cz to tak tuším mají). Vlk se nažere a homepage zůstane neposkrvněná.
  • RakeW
    S tímhle naprosto souhlasím. Nesrozumitelné reakce na neviditelné příspěvky jsou na hlavní stránce naprosto zbytečné.

    Bohužel je problém i ve kvalitě. Možná by stálo za to nechat to hodnocení pouze na redakci (tak holt nebude nej komentář pod každým článkem, pokud nemá redakce čas to číst, se taky neposerem). Dementní a urážlivé šílenosti typu "krácení řetězu" (poslední článek k Mafii 2) ve "zvýrazňovači" nemají co dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit