Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BUG: Je to pravděpodobně nějaká anomálie, ale mě nefungují žádné obrázky hostované u wás na webu (screeny, obrázky obalů her, upoutávky na hlavní novinky), pouze grafika jede v pohodě. JE tomu tak už od spuštění bety a stále se nic nezměnilo.

    A bylo by fajn, kdyby se css optimalizovalo i pro Operu (třeba odkaz na galerii je divně šoupnutý, i když za to možná mohou chybějící obrázky).
  • doufám, že plánujete integraci s iTunes, abych mohl společně s ostatními podcasty vyzobávat i ten váš! .)
  • a kdy planujete, ze bude podcast vychazet? v patek nebo nejaky jiny den?
  • bizi
    Clanek je vazan na hru/hry a hry maji uvedeny platformy s datumem vydani. Takze ted uz jen nejaka dobra vizualizace existujicich dat.
  • DSemik
    Jedna z nejlepších zpráv posledních dní. =) I ona neoptimistická varianta zní dobře (jednoznačně lépe než poslední hPod...).
  • sleepless
    Autorovy clanky po kliku na jmeno vam vyjedou uz nyni, stranka s informacei o autorech je v procesu.
  • sleepless
    Podcast se nachylil: optimisticka varianta - tento tyden, mene optimisticka - pristi tyden nejpozdeji
  • vim ze sme s tim podcastem uz trapni, ale neslo by aspon dat nejaky status report jednou za tyden? nejake info na dalsi tyden? :)

    nebo treba vytvorit rss link abysme si mohli pridat kanal a nemuseli furt kontrolovat stranky jestli uz nahodou nevysel :)
  • Dekuji za info.
  • Dobrý den,
    proti této hře určitě nemáme žádné špatné úmysly, ale jak jste sám zmínil - jde o jedno z největších překvapení roku a to především z toho důvodu, že o hře v posledních dvou měsících kromě několika videí a screenů nevyšlo moc zajímavých informací (nejde tak o klasický hype titul).
    Bleskovku o tom, že v prvních recenzích získává nadprůměrné hodnocení jsem měl v přípravě v sobotu, nakonec jsem ji však oddálil na začátek nového týdne, čímž může být info více komplexnější.
    Každopádně, děkuji za kritiku a novinka už je na světě:)
  • kostejnesmrtelny
    Nový Games.cz je super, ale chybí mi tu jedna věc: na starým bylo pod každým jedním článkem uvedeno, kdy a pro jaký platformy ta určitá hra vychází. Teď musím prohánět wiki *9*

    Nešlo by to zase nějak zavést? Jestli se snažíte o nějakou databázovou strukturu, mělo by to jít snad i nějak zautomatizovat, aby to zbytečně nezatěžovalo autory *5*
  • Dobry den, mel bych dotaz na redakci, proc je Vasim webem (ale i vetsinou ostatnich ceskych hernich stranek jako BW a dalsi) ZCELA opomijena at jit v kratkych newskach a nebo preview v brzku vychazeji rpg hra Two Worlds 2. Na hru uz je venku nekolik velice pozitivnich recenzi, kdy jedina neklesla pod 90 % a udajne se jedna o velke rpg prekvapeni konce tohoto roku a pote, co jsem videl videa a o hre cetl informace (a ze uz toho na netu neni malo), nemam vetsich pochyb, ze opravnene. O to vice me zarazi, ze u Vas o ni neni dlouhodobe jedina zminka, az mi to tak malinko zacina pripadat, ze ji snad ignorujete s nejakym umyslem :), zvlaste s prihlednutim, jake newsky se u Vas docitam ve stylu, ze "tamto ono studio pripustilo tolik a tolik zamestanancu" a jine podobne - prominte ale nepochybuji ze pro vetsinu hracu zcela nezajimave informace, a o teto hre vubec, ale vubec nic. Nevysvetlujte si to prosim nejako spatne, ale docela rad bych znal duvod. Dekuji a s pozdravem.
  • Chybí mi tu diskuze o novinkách. Přeci nemůžu nechat jen tak to, že Ray Muzyka, viceprezident EA a hlavně CEO Biowaru tvrdí o hře tvořenou jeho týmem cosi o sázkách na jistotu. Stejná hovadina, jako když Heiko Hubertz, CEO konkurence prohlásí, že ta hra nemá šanci si na sebe vydělat kvůli způsobu placení.

    Bah! Krev vře v kofeinových žilách a vytéká vodovodními kohoutky!
  • jak to vypada s Pavlem Dobrovskym, bude sem psat?
  • bizi
    nektere casti se vubec neprevadely do novych games (nektere clanky, diskuse, galerie, downloady) a pokud na ne prijde odkaz napr. z vyhledavacu, presmeruje se to na stare. Jejich cas se ale krati a brzy se vypnou.
  • bizi
    pokud se bojite ze captcha uz vyprsela, kliknete na "kod je necitelny" a dostanete cerstvou captchu, kterou staci opsat. Kratsi platnost ma svuj vyznam.
  • Paráda, dovolím si tedy těšit se a doufat ;-)
  • oin.odin
    OK našiel som malú chybičku v diskusiách mi nejde zrušiť vlastné "líbí" "nelíbí" preto sa ospravedlňujem DSemik-ovy za ten palec nadol ... prepáč *9*
  • DSemik
    Lehce se žádá o shovívavost, ale čekat na "starý dobrý" podcast více než měsíc je těžké. =) Oceňuji každou novou informaci, takže děkuji.
  • Podcast nam ted visi na technickem reseni, ktere jeste neni hotove - my uz jsme pripraveni ;) Mejte tedy pls jeste chvilku strpeni, doufame ze behem pristiho tydne bychom mohli zacit. Jen nas pak nechytejte za slovo, kdybychom nabrali dalsi zpozdeni ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit