Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nová redakce tento web hodně pozvedla. Kvituji hlavně víkendové updaty a kvalitní recenze. Keep it up!!!
  • Grygara priste nezvat, podivejte se, jak ty gamesplaye (evil within) pak vypadaji... *3* PEACE
  • halooo pls recenzi na novej Splinter cell
  • ucho
    stránkování.
    mám takové tušení, že se špatně zobrazují články na stránkách a na druhé stránce jeden článek zmizí. už jsem si toho všiml snad minulý týden a teď je to vidět u recenze Watch_Dogs. před ní má být to srovnání konzole/PC, ale na druhé stránce není. první stránka končí recenzí Watch_Dogs.

    edit: a nyní první strana končí podcastem a druhá strana začíná podcastem. tedy opačný problém u stránkování, kdy je tam článek navíc... nějak to hapruje +-1
    • blixa
      Ahoj, necham to proverit ve vyvoji, ale me to teda funguje normalne.. JInak, ten druhej pripad o kterym pises mohl byt zpusobenej nejakym clankem, kterej by v dobe kdy jsi to zkousel uz vydanej, ale jeste se díky cache neobjevil na hlavní stránce.

      Kazdopadne dik za upozorneni, mrkneme na to.
  • Šéfe bleskaři, blesknul jsi tam dvakrát stejnou novinku. Strhávají vám prémie za double posty? *1*


    Edit: Tak koukám, že jste to už opravili *1*
    • zpětně díky za upozornění *4*
      Naneštěstí to nebyl double post přidán mnou, ale někým jiným z redakce, tak snad nebudu muset teď chvilku žít o chlebu a vodě (popřípadě napíšu *1* ).
      • Ono to tak dopadá, když se někdo někomu plete do práce. Dopadne to většinou špatně *1*
  • Na gog.com rozdávají Dungeon Keepra zdarma.
    • jesli tam bude codko tak mi posli mail ok????????????????
      • Tilwaen
        Ne.
  • MrSanta
    Kluci, že se v tom zase vrtáte *1*?
    Listování v diskuzích, editace příspěvku atd je nějaké lenošné dneska.
    EDIT: tak vůbec to je těch posledních pár hodin (asi tak od 12 hod) nějaké zpomalené. I hlavní stránku mi to ve Firefoxu načítá 'neuvěřitelně' dlouho.
  • Rad bych se zeptal jestli neuvazujete o vypusteni beznych hovorovych slov z cenzury. Napriklad prd..l mi to naposledy navzalo. Prd.l... sranda. Jsou tam toho tri prde.....jsou tam toho tri zadky. No co je lepsi? No atd. Ja bych to zasejc tak nehrotil. A na kurvach pardon kurtizanach taky nevidim nic spatnyho. Prace jako kazda jina. Ono nejde alni tak jak je to receny, ale co kdo rika. Musel jsem tento prispevek upravit, aby odesel.
  • Ahoj redakce. Nějaký čas nazpátek jsem tady nadhodil návrh, že autoři amatérských recenzí by měli mít možnosti si sami recenzi smazat po přihlášení nějakým tlačítkem. Připadalo vám to jako dobrý nápad a je to už pěkně dlouho, co se to asi zametlo pod koberec. K tomu bych chtěl ještě přihodit další návrh, aby si přihlášení uživatelé mohli také smazat úplně své hodnocení hry, ne jen změnit udanou hodnotu. Děkuji za zvážení.
    • blixa
      Ahoj, máš pravdu, celý jsme to i zvážili, ale nakonec jsme se rozhodli to nedělat - vymazání čtenářský recenze by způsobovalo 404ky z případnejch externích odkazů a vůbec by to dělalo binec.

      Co se týče mazání hodnocení, úplně nerozumim, k čemu by to bylo dobré.. Proč mazat hodnocení, které už jsem jednou dal?
      • Hlasoval jsem k jedné hře, ale potom jsem se rozhodl raději zdržet hlasování a už to nešlo, ale věřím, že jsou i závažnější problémy. Stejně díky.
  • Tak kurvach pusti, ale kurv.... nee :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit