Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Mac OsX 10.7 a prohlížeči Safari 5.1 se objevuje pouze černé okno.
    Na Win 7 64-bit a prohlížeči Maxthon 4.0.3.600 se sice video jakoby spustí, ale pak začne donekonečna bufferovat.
  • Black_Hand
    botanicula je soucast noveho humble indie bundle.

    btw, jeste video: https://www.youtube.com/watch?v=0PIz87oIKN0
  • Deever
    Sorry, jestli bylo: Všimli jste si, že se nedá kliknout na vlastní portrét pro zobrazení profilu nikde jinde, než na titulní straně? Přihlašuji se před FB.
  • Nevíte proč se mi v Opeře u rozkliknutých článků nezobrazuje facebookovskej Like? Odkaz na twitter tam je na G+ tam je, ale FB ne...kde to vázne?
    • Trol.diskuzni
      Vskutku tragédie...
    • 13_11
      U Mozilly je to taky. V mobilní verzi ale žádný problém.
  • nechcete se víc venovat mobilním hrám? je to veliký trh a nektere jsou hodne dobré. ale najít dobrou hru je težké protože hra ma treba milion stažení, skoro 5 hvezd rating a pak zjistíte že je to hrozná pitomost. Až mám podezrení jestli to hodnocení není fake a jestli se nedá fejknout i počet stažení.
  • Mno nevim jak komu ale me se skube kazda stranka Games a trva dobrych ctyri pet vterin nez na ni muzu scrolovat mysi. Asi se pokazdy checkujou ty FB a G+ tajtrdlikoviny. Ve finale si pripadam jak v devadesatych letech kdy jsem cekal az se stranka postupne nacte. Pripojeni mam rychle, tim to neni.
  • doufám, že plánujete integraci s iTunes, abych mohl společně s ostatními podcasty vyzobávat i ten váš! .)
    • oin.odin
      keď chceš počúvať/odoberať akýmikoľvek podcast v iTunes a nie je priamo v iTunes store tak nie je nič jednoduchšie ako si začať odoberať cez rss stačí ak si nájdeš a skopíruješ odkaz ktorí väčšina autorovu ma niekde na stránke a v iTunes ho cez Advancet>Subcribe to Podcast necháš stohovať potom sa sprava ako kažy iný ....
      • oin.odin
        i keď dodám že by nebolo od veci ak by ho miestne osadenstvo vydávalo v ACC formáte a pridávalo k preberaným témam obrázku a odkazy
  • Ahoj. Kdo bude recenzovat Bailie's Dishonored na GAMES a kdo v LEVELU?
  • Pilgrim66
    Reklamy beru, 8 vterinovy videa pri každym přehrátí se zatnutými zuby taky, ale MUSÍM MÍT DOPR**** i rotujicí kostku, která se nedá zavřít uprostřed obrazkovky?

    S Games končím, beru potřebu reklamy na běh serveru, ale co je moc, to je moc. Na žádném z webu se kterými jsem se setkal nebyla takhle otravná reklama v takovém množství.

    Škoda, chodil jsem sem několik let.
    • montatatana
      Donate a reklamu neresis :)
      • Jak je to vlastně s tím donate/subscribe a videama?
        • montatatana
          Uz tam taky zadny reklamy nejsou. Predtim to byl jen nejaky bug.
          • Hmm... Já je tam mám obě pořád :(
            • Có? To je skandál. Ale fakt že mi to neodešlo, jen jsem si toho v mém prohlížeči s ABP a Ghostery nevšiml. Navrhuji tedy dát někam jednoduchý indikátor o stavu účtu. Třeba malá fialová hvězdička vlevo od té malé profilové fotky vlevo nahoře. Každopádně děkuji za rozuzlení.

              No nic, tenhle měsíc už to přežiju, snad těch pár piv oželíte *15*
            • bizi
              cus, koukal jsem do admina a donate uz ti skoncil, tak asi proto. (co a za kolik si resi redakce, takze dalsi otazky na ne, proc to expirovalo)
  • God-of-War
    http://www.diablofans.cz/410-open-beta-o-vikendu.html open beta diabla *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit