Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BT

    The best band ůplně nejvííc *16*
  • Videoklipy

    Jak si stahnout videklipy??Je to velmi jednoduche !!!!!! *4* *4*

    Musite si stahnout program SAVE2PC LIGHT
    Az ho budete mit staci zkopirovat link-to adresa treba z YOUTUBE kde si prave prehravate treba billy talent.Zkopirujte ji do okna LINK.Nahore je SAVE AS-tam si nastavte jaky tip videa potrebujete.Doporucuji flv(WEB)
    pak Download from-date YOUTUBE.kdyz stahujete z YOUTUBE.No a uplne nahore je SAVE TO-Tam si nastavte kde to chcete ulozit.To je vse.Pak staci dat START !!! *3* Doufam ze jste to pochopili a ze jsem Vam pomohla *4* *4*
    • Re: Videoklipy

      ňáký složitý ne...


      stáhnout VDownloader
      spustit ho
      zkopírovat link
      otevřít okno s VDownloaderem
      Uložit
      a je to.

      doporučuju stáhnout vyší verzi
    • Re: Videoklipy

      jj de to diky mots
    • Re: Videoklipy

      ThaNX *14* *5* *15*
    • Re: Videoklipy

      jj ja to zkusím dík
  • jupí

    caw lidicky to je uplne super ze je ve fanklubu tolik lidi.konecne prekonali sestrinu skupinu! *15* *15* *15*
  • ????

    Hele asi sem fakt hoodně blbá co? Neví tady někdo náhodou kde se daj stáhnout videoklipy BT zadara?? *14*
    • Re: ????

      jestli chces, tak mam 4, mozu ti je poslat *3* jinak to pre nejak jde na youtube, ale neim jak *1* . segrinin stramak to umi, tak se optam no *15*
      • Re: Re: ????

        To bys byla mooooc hoodná já sem totiž takový pako, že na co sáhnu to podělam..
        A faakt moooc děkujuuu a chceš to poslat přes icq nebo přes mail?? XD děkuju *14*
        • Re: Re: Re: ????

          *1* jo poslu jasny *3* pres mejla se mi to nejak seka, takze tot moje novyy icko : 433 285 686
          • Re: Re: Re: Re: ????

            Já mam uplně všecky od BT *14* *1* *14*
        • Re: Re: Re: ????

          myslis ze bys mi to mohla taky pls poslat?
          • Re: Re: Re: Re: ????

            jasne *3* pisni na icq j? *5*
  • best

    billy talent are best group in the world! *14* *14* *14*
  • BT

    Billly Talent je jedna z několika kapel který bych mohla poslouchat od rána do večera....upe je miluju *14*
  • BT

    ja bych klidne pridala naky fotky ale uz tu jsou snad vsechny.nebo spis je jich tu fakt kotel!
  • hh

    hey konecne zas nekdo, kdo pridal fotky... *1* me furt blbne komp.. jsem to zkousela nekolikrat, ale neide to, maximalne po jedne...a na to nemam cas, kazdej den sem davat jednu photku *1* *9*
  • Hurray

    Tak sou BT konečně v top pětce fotek....... *15* *14*
    • Re: Hurray

      Super!! *3* Konečně sme se dočkali *1* Můžeme začít slavit *1*
    • Re: Hurray

      konecne! *15* *15* *1* *1*
  • BT

    Jooo BT...super boží skupina *4* ...Miluje jejich pisně,hlavně Fallen Leaves *14* ,ale především miluju je samotnééé *14*
    • Re: BT

      *9* ehmm..takže ty je posloucháš jenom kvůli tomu jak vypadaj!! *13* to není důležitý jak kdo vypadá..hlavní je hudba nebo texty...a vědět taky o čem zpívaj...ale poslouchat je jenom kvůli vzhledu? *13*
      jinak koncert byl úžasnej!!líp to ani nešlo když tam byli i A-F *14* příšte du znova!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit