Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lístky

    Ahoj,

    prodám 2 lístky na koncert Billy Talent - 23.6.2008 v Praze, cena dohodou.

    Honza 775 012 579
  • hehe

    lidiiiiiiiiiiiiiii tak jsem z5 *1* *1*
    ja se tak tesim na 23.6. ...i kdyz tam s vama nebudu *9* *9* ...preju vam to. *5*
    • Re: hehe

      achhh joo *8* to je blbý že nejdeš... *9* ...a už je to uplně jistý že nepojedeš? zkus ještě překecat rodiče *4*
      • Re: Re: hehe

        neprekecam... ty jedes ze??? *1* a uz jsi videla tu 2.verzi Surrender? *1* hruby:)
        • Re: Re: Re: hehe

          jo viděla *1* chudák ben *9*
          • Re: Re: Re: Re: hehe

            to jo *9* . hele za chvilu zacne koncert...myslim na vas... prezijte to *1*
            vsichni muzou jet jenom ja musim sedet doma-mam zaracha.kdybych aspon mohla ven! *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hehe

              hele škoda že si nebyla *9* bylo to fakt super!! prostě nepopsatelný zážitek *1* přiště pojedeš!! musíš jet *3*
  • koncert

    Ahojky :) Chtěla bych vás o něco poprosit...
    PRO LIDI, KTERÝ JSOU NA KONCERT BILLY TALENT V PRAZE Dostali jsme takovej nápad.Nápad spočívá v tom, že každej kdo jde na koncert si sežene kus červený látky (tričko, kus látky, šátek) to je úplně jedno.Prostě něco červenýho, s čim se dá mávat nad hlavou. Při songu red flag bysme to všichni vytasili a mávali s tim nad hlavou.Myslim že by to vypadalo hezky.
    PROSÍM PŘIPOJTE SE! budu vám fakt vděčná. A ještě bych vás chtěla poprosit.Pokud se vám ten nápad líbí, řekněte to ostatním lidem, který jdou taky na koncet...prosím prosím
    Pokud má někdo blog, prosím napište to.... chci aby se připojilo co nejvíc lidí... ve 3O lidech by to nemělo cenu
  • Můj názor

    Billy Talent *14* *14* ....Fallen Leaves moooc pěkná písnička *14* *14* Mám vás ráda *14*
    • Re: Můj názor

      Fallen Leaves... jedna s nej písniček ale super sou všechnyyy *1* bylo by blbý je diskriminovat *4*
      • Re: Re: Můj názor

        čau všichni fallen leaves je 1 písnička kterou jsem od nich slyšela.ja fakt super ale pro mě osobně je nejlepší devil in a midching mass *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hey

    Tak tady mám takovou výzvu- teda jestli si jí vůbec někdo přečte. takže všichni víme že je server osobnosti......... tak kdybyste byli taký hodný a přihlásili se do fanklubu členů billy talent jim by to určitě pomohlo a bylo by víc fanoušků třeba na skupinách je tu 101 ve fan a u Bena je 48 tak se přihlaště i tam aby třeba překonal i takovýho Gerarda Waye....
    • Re: Hey

      jojo souhlasím *1*
  • Concert

    Lidi víte, že ten koncert se přesunuje z folimanky do malý sportovní haly? Je to kvůli velkýmu zájmu nebo co, takže lístky ještě sou..... *15*
  • zivot je na nic

    kdyztak mi pisnete na icko 407 667 757 ... lidi kdybyste byl nekdo tak hodnej, kdo jeded a kdo si sebou bere kameru...neco mi pak poslat??? dekuju moc vsem...zatim se mejte, ted sem chodit nebudu, tak pa a kdo jede uzijte si to:)
  • 100

    Moje segra je 100ta faninka! *15*
  • BT age

    Hej lidi kolik vám je? Mě to zajímá páč chci vědět na jaký publikum působí BT hudba.. XD (jo a mě je 13) *3*
    • Re: BT age

      mě 11 holka *5*
    • Re: BT age

      rekla bych ze billy talent posloucha spis mladsi generace.me je treba 14.
  • .

    hojec lidi, zdravim...kolik vas jede do Prahy?? *4*
    • Re: .

      mno tak já jedu do Prahy a kdo ještě jede? *7*
      • Re: Re: .

        cau ani nevite co bych za to dala kdybych mohla jet. *9* mamka me nechce pustit.tak vam preju at si to tam poradne uzijete aj za me. *9*
        • Re: Re: Re: .

          to asi nejsi ty mony že???
          • Re: Re: Re: Re: .

            co? jsem Monča
            • Re: Re: Re: Re: Re: .

              ja myslim moji kamošku *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší