Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    nj ale nakonec ti to dovolili...narozdil od
    nasich..se vytratim *1* *1* .ne no *1* .nevim
    • Re: koncert

      jo no mozna mito dovoli doufam snazim se premluvit naky decka at jedou se mnou jinak me mamka nepusti ale uz to mam na pul v kapse tobe to urco taky nakonec dovoli uvidis stojim pri tobe si muj clovek *4*
      • Re: Re: koncert

        wow! *1* .diky konecne me tky nekdo chape...mno jestli se tam nedostanu,tak me klepne.uvidime,.. *1*
        • Re: Re: Re: koncert

          ale jo dostaneš se tam *4*
          • Re: Re: Re: Re: koncert

            Dneska jsem se zkousela o5 zeptat....no comment *10* ....
            ´´Maminko,pustis me na ten koncert???´´ *1* *1* , ne, kecam....
            proste jsem se ptala,jestli bych mohla jet .nemozu,protoze se nedostanu domu,nejede bus.No mohla by me vzit teta ale mati si postavila hlavu,protoze je na ni poradne na*rana...ani nvm proc.
            • koncert

              hej ale blbý je že je to v pondělí večer... a my ještě musime do školy *10* ale stejnak tam pujdu *1*
  • Billy v Praze

    Jo v Praze budou se jukněte na ticketpro.. Jo a mimochodem neví někdo z vás jak se mám přidat do fanklubu?? Já kliknu na to chci se stát fanouškem a tam se mi objeví že se musim přihlásit- nad tim je registrace ale jaksi mi na ní nejde kliknou pls pomozte.... *9*
    • Re: Billy v Praze

      jo cau to je pravda fotky mozes pridat jenom kdyz si zaregistrovana .ja uz sem taky je tam pridavala ale oni se tam obevy az treba za par dnu. jo a mohla bys mi prosim napsat presnou adresu kde to vsechno zjistim? tyjo kdyby me mamka pustila tak uz po ni do konce zivota nic nechcu to slibuju. *3*
  • monca

    cau lidi hej to myslite vazne ze budou billy talent zase v praze ani nevite jak bych byla rada kdyby to byla pravda prosim ozvete se mi nekdo na email diky moc
  • fotky

    lidi sorry nektery fotky sou tu 2x...
    • Re: fotky

      tak nevím jistě jestli pojedu ale spíš jo jak ne... jako todle si nechci nechat ujít...to prostě nejde *1*
      • Re: Re: fotky

        to mas dobry..ja asi nepojedu.nemuzu. *9* *9* ..sakra co mam delat????mati chytla rapla,tak si o tom muzu nechat jenom zdat..chjo to je zivot *9*
        • Re: Re: Re: fotky

          ještě časuu... :) určitě rodiče přemluvíš ;) *3*
          • Re: Re: Re: Re: fotky

            ty je neznas....to je hrozny. *9* .musela by se ze me stat sprtka a nevim co jeste..
            • Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              a odkud ses? jestli ne z prahy tak jim zkus udelat jako jak by se tam dalo v pohode dostat a takovyhle aby videli ze se to da v pohode zvladnout a tak x)
            • fotky

              nj neznam...ale tak to zas ty neznaš moje *1* taky sem je přemlouvala dlouho...
  • sraz

    hele bysme si mohli všichni kdo jedou do prahy dát sraz ne????
    • Re: sraz

      jooo toe goood napad xD v praglu? *1*
      • Re: Re: sraz

        sem lama...sem si nevsimla toho z prahy xD
    • Re: sraz

      dobrej napad, *1* *1* to by nas tam bylo celkem dost..dame sraz.. *1* ale v kolik asi??jsem od olomouce,abych to stihla *3* *1*
      • Re: Re: sraz

        jee tys přidala fotky good :) začina se to tu rozjiždět *1*
        • Re: Re: Re: sraz

          *1* *1*
          ale taky jenom par...mam jich plnej komp.... *1* *14* . *15* .ale este tu nejsou vsechny *15* *1* *14*
          • Re: Re: Re: Re: sraz

            tak už se těším na ten zbytek... :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: sraz

              *1* *1* *9* pojedes na ten koncert???ja uz mam tak na 50% jisty,ze nejedu *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* ..chjo,jedinej smysl myho zivota *1*
              nevim nevim.
  • předkapely

    newíte jaký budou předkapely????
    • Re: předkapely

      jako předkapelu maj Anti-flag... celkem dost dobrá americká punk-rocková skupina... Budou dobrý... Docela známá písnička od nich je třeba This is the end(For you my friend) *3*
    • Re: předkapely

      predkaposka bude Antiflag
    • Re: předkapely

      na strankach Billy Talent nemaji napsanou zadnou..aspon tak *1*
  • BT

    jj,neco na tom bude.. *1* *1*
    zkusim este nekoho prekecat..problem je v tom,ze jsem od Olomouce a nikomu se nechce do Prahy *9* .to nejak vyresim *1* *1*
    • Re: BT

      však jasný :) a až budeš vědět třeba že se prodavaj lístky tak mi dej vědět :) třeba se tam potkame :D
      • Re: Re: BT

        jj jasne.. *1* *1* .zatim jenom vim,ze to ma stat assi 500 ka.jinac newim nic...zatim.ale az jo tak pisnu *3* *1*
  • BT

    necu machrovat,ale mam od Billy Talent vsechny songy..kdyztak pisnete,jestli neco nemuzete sehnat.poslu vam to.. *3*
    • Re: BT

      Ja som z Trnavy (Slovensko) a strasne tam chcem ist ale nevim jak asi vlakom tam pojdem
    • Re: BT

      :D okey tež mam všechny a co jedete někdo na koncert do prahy? *1*
      • Re: Re: BT

        kdy?uz tady byli neee?...ja bych mocinky rada jela...vic nez kamkoli jinam..

        p.s. tky to dalo docela dost prace ty pisnicky sehnat... *1* *1* ..ale sou uzasny *15* *1*
        • Re: Re: Re: BT

          jj sou suproví :) a teď bude koncert v praze... se koukni sem http://www.billytalent.com/index_or iginal.html
          a nahoře dej tour dates :) je tam napsaný že mají dojed 23. června 2008 do Prahy- Folimanky *15*
          • Re: Re: Re: Re: BT

            WOW!!!tak to jedu....best skupina,fakt *15*
            ale nemam s kym jet,..to je jedno..jedu!!! *1* *14* *15*
            • BT

              jasný tam se musí jet i kdyby si měla jet sama *15*
  • IQ test

    udělejte si bajecny EU test pro vsechny na http://cz.iq-test.eu/?d=7733 *5*
  • Billici

    já mám ráda Billy talent a ben je taky celkem peknej no to vite...ale mohly by sem dat vic fotek moc me mrzi ze je jich tu jenom 17 ale skupina je skupina a zadny tyhle stranky ji nezmenej takze takhle to je z myho pohledu tak ca *3*
    • Re: Billici

      Celkem pěknej??jag něgdo může říct o Benovi jenom že je celkem pěknej??Vždyť on je úplně úúúúúúžasnej *14* je to nejenom nej nej nej nej nej nej nej nejlepší zpěvák na světě, ale taky ten nej chlap pod sluncem!!!! Mno jinak skupina jag tady píše skoro každej je samozřejmě GREAT, *14* co by taky Ben bez ní dělal
    • Re: Billici

      jasně skupina je skupina... to ji nezmění a nevím ale zkoušela sem přidat pár fotek tak uvidíme kdy je schvalijou :D ;) jinak Billy Talent je uplně suprová skupina... nemaj žádnou chybu...♥♥
      • Re: Re: Billici

        par fotesek... *1* *1*
      • Re: Re: Billici

        Par fotek? :D:D *1*
        • Re: Re: Re: Billici

          jasný pár fotek :D *1* proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit