Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BT

    hj.kdyby ste nekdo valili na koncert z okoli Ostravy,tak pisnete na mail,urco odpovim,diks *3*
  • :-)

    mnoj no... *1* *1* ..ted nesmim na pc vymluvila sem se na projekt do hudebky takze mam utrum. *9* *9* ..
    tak se zatim mejte lidisky,.. miluju vsechny fans Billy Talent!!! *1* *1*
    • Re: :-)

      jeee jakto?...a jinak už víš jestli pojedeš?? *1* ja eště nemam listky... takže v pohodě noo *3* jak se máš *4* ses tu dlouho neukazala... to ještě furt nemužeš na pc? *9*
      • Re: Re: :-)

        mnoj obcas se ukazu,... kdyz jsem tady, tak vetsinou jen na icku. a nikam nejedu *9* *9* ...sezen si ten lupen, at se tam dostanes... *3* *1*
        • Re: Re: Re: :-)

          *1* Ještě ne... ještě je mooc brzo *4* začnu shanět až žádný nebudou *1* .... Jakto že nejedeš? Ty tam musíš být!!!! *4*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            ale mati me nepusti... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • nevim

    ywett : mno j...este k tomu mi ucitelka
    zabavila mobil a ted budu mit zakazanej kompl... *9*
    hele ale uz to fakt vypada lip(s tim koncertem), protoze mati uz nerika nic krom busu zp5 do Brna. *1* prej ze nic nejede.ale pojede,MUSI!! *1* *1*
    • Re: nevim

      to mě zas teď mamka řekla že mě nepustí bez dospělé osoby... a tata mi říkal že by klidně šel *1* *1* udělám to nějak fikaně...ale pojedu tak i tak... *1*
      • Re: Re: nevim

        *1* *1* ...mas dobryho tatu. *1* *1*
        mati meni nazor jak ponozky.. *1* *1*
        uz fakt nevim na cem jsem.. *7*
        • Re: Re: Re: nevim

          uvidíš :) ti to nakonec povolí *3* *3* *4* *4* *1*
          • Re: Re: Re: Re: nevim

            jj 23.6.2008 v 6 odpoledne..a to bude jaksi pozde... *9* mno co uz.. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              to neee!!! *1* ty seš *4* ti to dovolí den po vykoupení lístků *1*
  • furt dokola..fotky

    monca: a odkud si? tipuju ze z moravy...podle toho jak pises *1* ..mas dobry ze jedes.. *4* .
    • Re: furt dokola..fotky

      jo z Moravy.super ted mi mamka rekla ze nikam zase nejedu! ze ji vsichni rikajou ze se v praze krade a tak ze nikam nemozu.me s toho jebne vzdycky chvilu jedu a pak zase ne, a ty si z Čech? a ty sibyla minulý rok na jejich koncerte?
      • Re: Re: furt dokola..fotky

        tak to mame stejnej problem... *1* .ne ja sem tky z Moravy a vloni sem na ne tky nejela.. *9* *9* .tky me to pekne zere..
        • Re: Re: Re: furt dokola..fotky

          no ja uz sem malem mela obednany listky.skoda ze sem je neobjednala.to uz by se nedalo nic delat. kolik ti je?
          • Re: Re: Re: Re: furt dokola..fotky

            mno bude zanedlouho 14. *1* ..a tobe?
            chtela jsem si koupit lupeny v Prostejove v Kenvelu, ale vyhodila bych 500, protoze me mati ted nechce pustit ani ke kamosce, ktera bydli 2km od nas.. *9* *10* ...me porad kontroluje, jestli sem doma.. *9* .chjo...doufam, ze se tam dostanes *3* *4*.
            • Re: Re: Re: Re: Re: furt dokola..fotky

              no me bude v lete 15 a uz mam skoro jisty ze nikam nejedu protoze uz nechce jet se mnou kamoska a mamka me sama s bratrancem nepusti.ikdyz mu je uz 17. ja se na to snad vyseru!
            • furt dokola..fotky

              chudáku... tebe hlida mamka jo *8* uvidíš že nakonec taky pojedeš na koncert!!! *3* *3* *4*
  • ?..!

    nic proti ale ta 2. nejstarsi fotka (ta bila) nejsou Billy Talent, ale Anti-Flag..
  • photos

    lidi nejak mi blbne komp... *10*
    pridavala jsem sem asi 24 fotek a je jich tu jen par..a jedna 2x.... *10* *10* .
    nevim co s tim pc je.. *7*
  • .............

    lidi tak mě napadlo,že bysme dostali nějakou fotku mezi top 5??? Ale museli bysme se domluvit jakou. *3*
    • Re: .............

      jo to by šlo dobrý nápad! *3*
      • Re: Re: .............

        celkem jo ale jakou??mi reknete.mohlo by jich byt vic. *1* tak jaky?
        • Re: Re: Re: .............

          no mě se strašně líbí ta fotka co lsem tak přidala já.ona je hned třetí tam je Ben 2X takový hnědý pozadí. a já sem se chtěla zeptat jestli někdo neví jak dlouho budou BT hrát? na tom koncertě strašně se tam těším kdybyste to někdo věděli tak budu ráda
          • Re: Re: Re: Re: .............

            j ta jde ale jsou tu takovy nadherny fotky vsechny *1* ..no nevim jak dlouho budou hrat ale budou mit 2 predkaposky tak asi zrovna moc dlouho ne.. *10* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: .............

              ne to ne ja tam jedu jenom kvuli nim to by me nastvalo kdyby hrali jenom chvilu. su docela z daleka a strrasne se tam tesim.
  • predkaposky

    lidi prej sebou talenti vemou krome Antiflag este The blackout..to bude koncert *14* *14* ..
    • Re: predkaposky

      *1* jasný... a proto tam musíš jet *3*
  • koncert

    cauky vsichni se chcu vas nekoho zeptat kde jako na jake strance se daji nejlevnej sehnat listky na talenty predem diky moc *14* *4* *4* *14* *5* *14* *15* *8*
  • new phota

    pridala sem naky new fotky at jich tam je co nejvic..tyjo uz chci aby byl červen xD
    • Re: new phota

      *1* *1* ..jestli ete nejaky mas tak sem s nima *1* ..aspon neco, kdyz je neuvidim nazivo *9* *9* ..lidi pridavejte fotecky,se to tu konecne rozjizdi.. *1*
      • Re: Re: new phota

        jasný to bude tím že seš tu ty *4*
        • Re: Re: Re: new phota

          mno nevim no... *1* *1* ..ted mi kamos nabizel,ze me hodi autem, ale je mi jasny ze by to byl pro mati problem..autem,co bysme tam asi delali??ona si mysli,ze chci delat neco upe inyho *1* *1* *10* .ale uz to vypada vic nadejne,jako ze pojedu *4* .tak snad v Praglu lidi.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit