Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*

    ahojda sem slyšela ze prej se ta holčina co v code red zpívá,,,že prej měla autonehodu a je mrtvá je to pravda??..děkuju moc za odpoved a jestli je to pravda tak je mě to moc líto byla super *9* *14*
  • Code red

    Code red je nej skupina na světě *14*
    • Re: Code red

      A protoze je Code Red nej skupina na svete, prodala Metallica 90 milionu nosičů že jo? *5*
  • SU NAJ NA SVETE LEPSICH SPEVAKOV SOM NEVIDELA ANI NEPOCULA

    NAJVIAC SA MI PACI SARAP *14* *14* *3*
  • Code red nejsou nejhorší!!!

    Code red jsou dobrý nejsou sice nejlepší, našli by se i lepší, ale špatný rozhodně nejsou!!! Aspoň pro mě! *4* *1* *3* *15*
  • Code red

    Jsou skvělý!!!!!!!!!!!!!!Nej skupina kterou znáááááááááááááááá
  • Kanikuly

    Code Red Se Mi Hafo Líby, Vždycky Si Je Ráda Poslechnu! A Mají Hafo Dobrý Videoklipy! *14* *4* *14* *1* *8*
  • Code Red - The best?!

    http://www.youtube.com/watch?v=kNuG Chswtsw tohle video jste viděli? Krom toho že ten Mauro nebo jak se jmenuje neumí tancovat a vypadli mu kroky, tak zpívají na playback. Akorát si tam hopskaj po podiu. A Maria nevypadá zrovna na 25. Odhadovala bych jí 30 a víc. To video sem ukazovala mámě a i tý z toho bylo špatně a že ta toho vydrží hodně. Njn, v dnešní době si může super star řikat kde kdo... *9*
    • Re: Code Red - The best?!

      code red jsou náhodou nej nej nej nej skupina a ty co jenom záviděj jsou debilové, byla jsem na jejich konzertě a bylo to super takže si kecejte co chcete magoři *10* *8* *3* *5*
      • Re: Re: Code Red - The best?!

        tys byla fakt na jejich koncertě ty se máš!!! závidím ti a moc *9* *9* *9* *9*
    • Re: Code Red - The best?!

      Děti běžte si hrát na písek Code red sou ty nej p------y jaky sem slyšel dejte my 5 ale o čem to je prostě skákárna jak sviň až budete starší nebo nedej bože dospějete tak to pochopíte čaj Yde
    • Re: Code Red - The best?!

      a závidíš jim ty krávo!code red jsou skvělí,tak sem příště nelez a nevymlouvej se na maminku *10* *10* *10* *5* *5* *5* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Code Red - The best?!

        jejda tak jí se to prostě nelíbí, ty s tím nic nenaděláš tak jí laskavě nenadávej že závidí a že je kráva!! každej z nich nemusí bejt hned na větvi, jako někteří, mě se prostě líbí jenom jejich písničky a nic víc mi na nich nepřijde nějak extra, Mauro ani Marc nejsou ledajací krasavci, ale to je hlavně tím že já mám prostě jinší styl na kluky než vy, a taky mám radši Puk-Rock než nějaký disko.... *8* doufám že to aspoň někdo pochopí....
  • hustá skupina

    jsou úplně skvělý maj bombastický videoklipy *14* *14*
  • maria

    nevíte jak se jmenuje maria příjmením? *9*
    • Re: maria

      to si tak blbá že to nevíš já nwm ale jeto u tý skupiny hnedka na začátku Maria Baimler
    • Re: maria

      Já nevim ale myslim si že se jmenuje asi Maria Code.Já milluji *14* je jí písně.
  • Nejsou ruská skupina !

    *8* Dost chybný údaj "ruská skupina" když zato celé můžou němečtí producenti, Maria má pouze matku Rusku, ale od narození žije v Německu. Mauro je vlastně Švícar žijící v NSR a nový člen Marc je Němec jak poleno, asi tak.

    Více o tom najdete na našem webu: http://www.radiorytmus.cz/
    Informace jsou "posbírané" z jednoho německého rozhovoru na Youtube... *8*
    • Re: Nejsou ruská skupina !

      ale zpívají rusky
    • Re: Nejsou ruská skupina !

      Kanikuly nazpivala ruska skupina BUM. tito nemci to pouze zkopirovali.stejne jako beFour http://www.youtube.com/watch?v=GsjX zlF6c5k
      • Re: Re: Nejsou ruská skupina !

        to jako že jsou němci
        *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: Nejsou ruská skupina !

      Ale spívaj rusky,ty kokotko! *13* *15* *16*
      • Re: Re: Nejsou ruská skupina !

        Kokotko jseš ty Adiqe *5*, nebo jak si říkáš, nevíš co meleš, jsou to fašhouni jak poleno bff, producenti to uvařili.... a vydělávaj na "módní" ruštině, v Německu jim žerou jen ty jejich anglický verze - paradoxxxxxxx *9*
      • Re: Re: Nejsou ruská skupina !

        A to něco mění na tom, že nejsou ruská skupina *7*
        • Re: Re: Re: Nejsou ruská skupina !

          http://ocko.idnes.cz/code-red-odsta rtuji-prazdniny-na-ocku-d8o-/oc_cla nky.asp?c=A080620_155119_oc_clanky_ rdd
        • Re: Re: Re: Nejsou ruská skupina !

          Maria se narodila v rusku ale jinak jsou z německa
          • Re: Re: Re: Re: Nejsou ruská skupina !

            maria je ukrajinka kdyby něco v 17 se přestěhovala do némecka *15* *10* *4* *5* *9* *3* *4* *5* *8* *16*
    • Re: Nejsou ruská skupina !

      ... jo a ještě jsem zapoměla!!!!!Švýcar se píše tvrdý y. *7*
    • Re: Nejsou ruská skupina !

      Co tim chceš říct?!Můj kluk to poslouchá od rána do večera!!! *1*
      • Re: Re: Nejsou ruská skupina !

        to ho lituju a co má papíry na hlavu ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit