Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to dobra skupina

    code red je dobra skupina uz sem na ukrajine bila s rodici a bila sem na koncerte code red a je to prose dobra skupina a ja ani nevim proc ti lidi co tam pisou ze je code red hrozna skupina tak nevim co co se jim na tom nelibi sak je to normalni kazdi ma jiny vkus na skupiny *14* *7* *4* *14*
  • jeden hti

    nj to nechápu jeden hit ještě tak kure*sky *16* *16* *16*
  • Code red 4ever!!!!!!!

    Jsou skvělí!! Dostali mě!!!! Cd hned kupuju a jedu do nějakýho klubu,kde budou!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5*
  • CR

    celkem dobrá skupina.. *4* *1*
  • Nenavidim je!!!:-!

    Nenávidim je!!!!Jenom se opičí po songách!Ubožáci!!!A ještě Maria bože!!!Taková namyšlená slepice!!!A skuste mi nadávat..pač je to moje věc co si o nich myslim... *5* *16* *13*
    • Re: Nenavidim je!!!:-!

      Ty určitě posloucháš tokio hotel co?? Slepice seš leda tak ty... Hlavně,že sem lezeš viď..njn,chceš bejt zajímavá co *3* *5* *1* *5* *13*
      • Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

        a co jsi dokázal ty,ubožáku,oni jsou skvělí,dostali se do televize a jsou v hitparádě,akorát jim závidíš !!! *10* *10* *10* *8* *8* *8*
    • Re: Nenavidim je!!!:-!

      Debile a závidíš jim
      *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

        Co jim je k závidění?? To že nahrávací společnosti zaplatěj rádiu aby to hrály 60krát deně a pak se 13ti lety děti mohou zbláznit ano vzkutku závidim a jak sem si přečetl příspěvek níž tak Tokio hotel či podobný blbosti fakt neposlouchám tomu se směju stejně tak když nekde hraju a někdo příjde zahraj kanikuli, groove coverage, cascadu, Asshuntera ci podobny ptakoviny tak bud ho kopnu a nebo slusne jak jinak reknu ze ne caj Yde
        • Re: Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

          takže oedpovíš sůušně ne čaj jde ňáká divná slušná odpověď!!! *5* *1*
    • Re: Nenavidim je!!!:-!

      Tak sem nelez když se ti to nelíbí.. já taky sem radši nechdím..!
  • Code Red Cz Web

    Navsštivte 1.Český web o Rusko-Německé skupině Code Red! najdeš tam opravdu vše co se této skupiny týká!

    www.codered.nolimit.cz
  • jsou nej!!!

    hned jak jsem slyšela prve kanikuly,pak 18,shut up a pak si nakonec koupila jejich cedlo vypěstovala jsem si na tom závislost!! jsou uplně NNNEEEEJJJJJJ!!!!! a seru tady na ňaký strašně chytrý lidi co tak akorát záviděj a hlavně nadávaj..nás co máme Code Red rádi je o hodně víc si myslim!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsou dobrý

    Takle nějak jako nejlepší je neberu ale kanikuly sou vážně good!POslouchám je kolikrát za sebou *1*
  • code red

    JOJO SOU DOBŘÍ A JÁ JIM FANDÍÍÍÍM *14*
  • kde a kdy

    29.8....kulturni stYedisko topolna burovce..! okres uh.hradiste kraj zlínsky..! vystoupi na zivo code red...vstupne v predprodeji 160kc na miste 200..! tak nevahej a na kalbu s could red pospichej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit