Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podpořte je

    Podpořte Fall Out Boy v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • Mimčo

    http://newsroom.mtv.com/wp-content/ uploads/2008/12/bronx_photo500x365. jpg
  • only for fans Fall Out Boy

    jsi fanouškem Fall Out Boy tak neváhej a registruj se do mé ho fanklubu
    víc se dozvíš mém BLOGu

    thnx Panda Wentz

    http://falloutboywebsite.blog.cz/
  • www.bestgroupfob.blog.cz

    Ahoj!Jestli milješ FOB jako já tak se pls koukni na můj blog který je celý o nich!!!a mám malililinkatou prosbičku,zanech na mym blogu komentář,předem mocinky děkuju!! *14* *14* *14* *1*
  • FOB

    Toto su velke smradlave prasacie lajna, ktore budu smradit aj po rozklade. Pre ma je to banda debilov a vymetenych retardovanych imbecilov. Uznavaju to akurat tak blondinky s vrodenou dusevnou vadou. Nazor
    • Re: FOB

      sres to talne blba FOB je nej nej nej nej nej lepsi an svete kraaaaaaaaaaaaaaaavooooooooooooo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *7* *7*
      • Re: Re: FOB

        a tím jak reagujete se dostáváte na stejnou úroveň, jako ona... prostě FOB jsou nej, Pete je boží... ale ona si to nemyslí... neví, o co přichází *1*
    • Re: FOB

      jsi tako va piiiiiiiiiiiiiiiiiiiča ze to dal nejde a fall out boy je nejlepsi skupina na svete a nejsi nahodou blondyna?to by vse vysvetlovalo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiičo *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: FOB

      *16* *16* *16* Jestli máš problem tak ti ho vyřeším hned jestli nechceš dostat po pysku my tvý oblíbený kapely neurážíme tak zklidni hormon *13* *16* *16* *16*
  • Peteovi a Ashlee se narodil syn!

    Jmenuje se Bronx Mowgli Wentz. Dávám odkaz na článek
    http://www.people.com/peo ple/article/0,,20238396,00.html
  • NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

    *14* *14* *14* *14* PLOSTĚ FOB JE MOJE NEJ SKUPINA A MAJ SKVĚLÍ PÍSNIČKY A PLOSTĚ NEJKLÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH SOU PATRICK A PETE!!PLOSTĚ MOJE ZLATÍČKA!!!A JESTLI JE MILUJEŠ STEJNĚ JAKO JÁ A SEŠ JEJICH VÁŠNIVÁ FANINKA TAK SE URČITĚ JUKNI NA NÁŠ BLOG KTEREJ JE CELEJ O NICH NAJDETE TAM URČITĚ HODNĚ ZAJÍMAVOSTÍ URČITĚ SE KOUKNĚTĚ!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* ADRESA BLOGU:www.group-fob.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

      ahojky.FOB je tak my nej nej nej nejoblibenejsi skupina a pisnicky maji skvely.a pete a eshlee se k sobe hodi.
      jo a nevis kdy budou fall ou boy v čeké republice???moc ráda bych je videla i my kamaradky i setra!ty snad taky ne?
      a je to nas celozivotni sen je videt!a nevis nahodou adresu bYdliste Peta wentza nebo kde se dá sehnat! ity desky kdeč se daji sehnat nevis nahodou! moc diky za odpoved ahoj *14* *14* *14* *14*
    • Re: NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

      hele nevite nekdo jestli budou Fall out boy v4eské republice? jemi 11 let a mocinky rada bych se snimi videla je to muj zivotni sen.mockrat dekuji a pls odpovezteni!!!!!!! *9* *14* me se totiz libi pete wentz!libi se vam taky je k sezraní!!!
    • Re: NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

      Heh vidět tvůj blog Pete Wentz a spol tak by hodily grcku na zem máš nejhnusnější blog about Fall Out Boy který jsem kdy viděl a sama urážíš lidi jako například Panda Wentz že mají hnusnej blog ona narozdíl od tebe má dooost dobrej blog a jejími kamarády jsou přímo kluci z Fall Out Boy protože je má jak na svým profilu myspace tak i na profilu v přátelích (mimo to jezdí do USA ke svým příbuzným takže se s nima setkala i osobně) a píše si s něma každý den a kluci viděli její blog a líbil se jim takže ty svý přiblblý kecy se nech pro svojí tupou famílii ty trubko *8* *8* *8* *5* *13* *13* *13*
    • Re: NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

      máš hnusný blog TYUMA *15*
  • Le libo k Vánocům něco od Fall Out Boy?

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • BEST BAND

    Mno FOB jsou pro mně momentálně nej skupinou. Jako oni sou fakt bozhii..sice je neposloucham moc dlouho (asi 2 roky) ae pste oni sou fakt best. ja k nim nemam co dodat sou fakt bezchybni♥ xD Patrick ma fakt uzhasnej hlasek a jejich songy si pustim porad dokolecka x) musim nekde zchrastit jejich CDecka pac to se jao fakt neda xD Jinak jako fakt nechapu lidi co si myslej zhe FOB je emo kapela..tkova kravina..FOB sou pste punkrockeri telem i dushi prej emo xD bhooze to si jako mozna myslite proto zhe se Pete♥ maluje? tk hnedka sou em jo? jezisi to je fakt desny..dneska se uzh kazdej 5 chlap maluje ...a hned o nem nereknes ze je emo jen proto zhe se maluje oci x) mno pste Fall out boy sou nejlepsi kapelka v historii xD *14*
  • prosím

    Ahojky ličky pls nemáte někdo jejich CDčka? Nemůžu je najít kdyžtak písněte dík *3* icq:374 991 470 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit