Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    a je to emo... *1* poslouchat takový sračky....lidi dospělte.... *8* *15*
  • nejlepší

    jako sou fak nejvicz love ya *14* *4* *14* *14* *14*
  • fakt skvělý

    no Fall Out Boy sou fakt skvělý.... prostrě oni se nobojí udělat si ze sebe srandu a sou vtipní a mají hezké texty a dobou hudbu.... *14*
  • F.O.B

    Myslim,že je to fakt dost dobrá skupina,která dělá moc dobrý písničky.Už je poslouchá docela dlouho a zatim mě jejich pisničky neomrzely a myslím,že ani neomrzí.Patrick má opravdu moc krásnej hlas a i ostatní kluci jsou v pohodě:)Prostě kapela jak má být *5*
  • pete I love you

    ahojte lidicky...jetli je mezi vama dalsi zoufalkyne ktera je zabouchla do peteho tak mi napiste na mail ferarius@seznam.cz muzeme hodit pokec...jo a to new cd je supeee...Patrick vazne moc skvele zpiva..to je hlas *14* *14* ..proste vsichni sou bezva a ja sem se do peteho nechtene zabouchla *14* *14*
  • FOB

    Je to ta nej skupina, kterou jste kdy mohli slyšet.A to jejich poslední cd je fakt skvělý. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fobik

    Lidi mají toho hrozně málo o ttý skupině tak jsem sem přidala biografii o Fall out boy.Mělo by se to tam objevit prej až to zkontroluje admin tAk snad to tam bude co nejdřív *5*
  • jsou nejjjjjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!!!!

    *14*
  • Lidi!Proberte se!

    Hele..já z vás nemůžu lidi.. *15* *15* jako to,že je máte rádi podle toho jak vypadaj *15* to nejní všecko! ale ..z toho nemůžu.. *15* *15* *15* ale jinak sou to skvělí klucii!! JO! *4*
    A lidi proberte se!! *15* *15* *5*
    PS:a štve mě,že tu toho vo nich nejní moc napsaný..(jako teď nemyslim komentáře,ale jako vobecně).. baj.. *5* *15* *15*
  • tak nějak

    Fall Out Boy je podle mě skupina,která ve svých začátcích ani tak nesázela na imidž,jako spíš na hudbu,ale ted je vidět,že se snaží jít s dobou a být v kurzu,jejich hudba je dobrá,ale zas až tak moc se neliší od ostatních.Navíc hodně vsázejí na zpěv.Ráda si je poslechnu,ale začínají mě unavovat...Ze začátku jsem jimi byla okouzlená,ale ještě chvíli a ,,fanoušci",kteří znají This Ain´t a Scene a THNKS FR TH MMRS na ně zapomenou...škoda,no.
    • Re: tak nějak

      ABSOLUTNÍ,doslovný souhlas s kirstie... bereš mi slova z úst...jedině snad teda...já mam nejraději Sugar, We're Going Down a Saturday...Mam je ráda, protože pěkně hrajou...Hezký možná sou(někomu tak připadat můžou a něco na tom asi i bude, když Pete dělá reklamu na DKNY), ale to je to, na co se zaměřuju, až trochu pozdějc'...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit