Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

    http://profile.myspace.com/index.cf m?fuseaction=user.viewprofile&frien did=1983872
    hlasujte tady doel pro fob aby přijeli do brna
    jstli jdste fanoušci podpořte to nebo aspon to udelejte pro ty faboušky *1*
    • Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

      *7* *7* *7* do Brna *7* *15* *7* *15* Heh to radši do Ostravy nebo do Prahy ale do Brna vůůůůůbec tam by se jim nelíbilo *15* *15* *15* *15* sorry that's true !!!!!!
      • Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

        Proč myslíš ? Mohli by jít na otevíračku Starbucks v Brně, který teď někdy budou otevírat *1*
        • Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

          Popravdě na nějakou otvíračku Starbucks v Brně serou. A jde vidět že nevíš protože někteří češi kteří žijí v Texasu tak jich je 80% od Ostravy tak by měli přijet tam nebo do Prahy protože Chicago je sesterský město hl. města Prahy což ty asi nevíš a Fall Out Boy neví 100% kde Brno je to vím jistě protože není žádná zmínka o tom že s tama pocházejí nějací američani takže Praha a Ostrava vede !!!!!
          • Re: Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

            Myslíš, že jsem tak blbá, že nevím, že Chicago je sesterské město Prahy ? A byl to jen vtip, blbečku. Rozhodně nejsem tak naivní jako ty. A řeknu ti, že v Brně mají víc fanoušků než v Praze... *16*
        • Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

          Haha Praha jako vždy lepší tam už byl dávno otevřen Starbucks a hned jako první v ČR a jsou tam dokonce dva což o proti velké prdely světa Brnu není nic moc *15* *15* *15* *15*
    • Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

      Moc chcu aby přijeli do Brna, takže bych ráda hlasovala, ale nejde mi zobrazit ta stránka :( tak, pokud vám ostatním jo, pls hlasujte i za mě :)
      • Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

        Ahoooj jo taky bych je taky moc rada videla a slysela na zivo ale me stranka taky nejde zobrazit tak mi dystak napis ne meil jooo dekujuu moooooc *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Hlasujte at fob prijedou do brna nebo vubec do čr

          Stačí smazat ty mezery a půjde to *3*
  • FOB

    Fall Out Boy jsou opravdu super. Dlouho mě žádná skupina nenadchla tak jako oni.
    Navíc teď když přezpívali Beat It původem od Michaela Jacksona, jsem nadšená ještě víc. Patrick svým hlasem dodává všem písním šťávu, což je super...
  • blog o Patovi =o)

    ahojec mám blogisek o patrickovi :) www.patrick-fob.blog.cz tak kdo bude chtít může se kuknout *14*
  • Českej Fanklub

    www.falloutboy-czfanklub.blog.cz <<<To je českej fanklub týhle skupiny... Pokud je chcete vidět naživo i tady v ČR, podepište se na této stránce pod petici... Potřebujeme co nejvííííc podpisů... Samozřejmě tam najdete i plno jiných věcí- download, fotky, články- jako v každým fanklubu... Pokoušíme se jej každej den aktualizovat novými články...
    So... Goodnight....
  • :)

    je to upa sqělá skupina!!!! *3* mám mocibky ráda jejich písničky...sjouupa moc namakaní... *14* a Pete...ejjda....nocoment.. *14* *14* *14* *14* *4*
  • Pete pete pete fob fob fob

    ja milujem ta pete nedokazem bez teba zit,fall out boy je moja naaaaaj skupina *1* *1* *14* *14* preco nie si tu? *7* *9* ja cakm na teba *3* *4* *15* *8*
  • milujem ta pete,fall out boy

    pete je peky fall out boy dobra moja naj skupinaaaaaa. *14*
  • ko

    ahojky serete mě že všude u každy kapely píšete že sou emo vite vubec co to je emo asi protože oni emo nejsopu a sami to o sobe řekli na mtv vy ste fakt na hlavu nejdřiv se oukněte co to je emo a pak neco pište fob nejsou emo ale rock a sou fakt super jestli jim ještě nekdo řekne že sou emo tak mu rozkopu hubu protiže je to debil poslouchejte co se vam libi a nekoukejte na ostatni pa *13* *3*
  • Anooo

    Mocky souhlasím s Julíkem.Má fakt pravdu.Včici říkáte jak jsou úžasný a přitom je posloucháte každej den furt a pak za ani ne půl roku omrzí. *10* *5* *5*
  • Re: ...

    a tobě jebe ne?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit