Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    Ta písnička Thx fr th mmrs je fakt skvělá... *14*
  • no jo...

    no takze... suhlasiiim z tou julinkou ci jak sa voola... proste je strasne od veci... ze nekteri ludia si myslia ze su ich fans... ked poznaju len pesnicku thnks fr th mmrs.... aaa... este jedno.... neposudzujte ich ci su emo alebo ine styly.... OK??? proste nehajte to taaaak.... neradi sa skatulkuju... saaak daktory viete o coom trepeeeem ne??? aa naj pesnicka je podla mna dance dance... hihi.... :):D:P *4*
  • FOB

    Nej skupina >Fall out boy< ... Fakt super kluci.Dělaj skvělou muziku,kterou jen tak nikdo neumí.Tzv.třešinkou na dortu je Patrickův hlas:)) .Miluju jejich písničky *4*
    • Re: FOB

      hele ty re je jedno co si myslíš o Fall out boy protože se chováte jako trapky *5*
  • nevim

    Super clovicci,nadherne zpivaj maj uzasnej song THNKS FR TH MMRS:-) *14*
    • Re: nevim

      jo to je super pisnicka...ale ja mam radsi i jiny...moje nejoblibenejsi je asi saturday a dance,dance...a taky 7 minutes in heaven... *14*
  • Ach jo,...l

    Jěžiš děcka jak můžete poslouchat hudbu jen kvůli tomu že je tam nějakej hezkej??A neříkejte že se vám líbí hudba,a že se vám líbí ten kluk *13* Prostě ste ve fázi kdy posloucháte hudbu jen jak ty lidi tam vypadají *15* Jinak jako já jich taky mám mocky ráda poslouchám jich už nějakou dobu hmm...asi tak 6 let nebo kolik prostě hodně už od jejich začátku,mám jejich diskogrgii všechny jejich písničky a vy máte beztak jen jedno cd možná jen 1 nebo 3 písničku a hned říkate jak jsou užasný a nejlepčí .Jsou sice pěkný ale to prostě není o tom že posloucháte jen kvůli tomu hudnu děcka! *5*
    • RE:ach jo!

      To , že se někdo někomu líbí neznamená že ho poslouchá jen kvůli tomu..... a zachytit každou dobrou skupinu na začátku je dooost těžký....... *5*
      • Re: RE:ach jo!

        no tkhle,podle mýho názoru se lidi k jejich hudbě dostávaj hodně tím,že je Pete krásnej chlap. Vidí že hraje ve FOB tak si je poslechne a zjistí že je to dobrý. jasně chápu jak to myslíš,taky nesnášim když někdo slyší od Eminema Love the way you lie ptž je to slaďárna tk začnou říkat že ho milujou a že jsou největší fanoušci,jasně,že to tak nemyslí,ptž když pak slyší track s tvrdším a REÁLNÝM! textem tak ohrnujou rypáky,tihle lidi jsou prostě jen POZEŘI. kašli na ně, je super že maj FOB takovýhle fandy jako jdi ty.
  • Fall out

    Fall out boy
    je pravda že jsem na ně přišla teprve nedávno a ani "zatím" nemám jejich CD ale naprosto mě učarovali! *14* Jsou skvělííí, maj i peckový klipy hlavně se mi ted dost líbí "Thnks fr th Mmrs" !! A co teprve Pete *14* prostě chalan k nakousnutí !!
    já se zatím loučím lidi ... *3*
  • Fall out boy

    jsou fakt dost hrubý...nejlepší mají klipy, kouknete na www.youtube.com
    fakt super doporučuju
  • i love they

    *14* *14* *14* su uzasny a nemozem z ich hudby,,,len thak dalej...cmuk cmuk cmuk THANKS FOR THE MEMORIES!!!!
    *3*
  • Sou SQĚLÍÍ

    Fallouti sou upe hafec borčíci...sou nej...upe je láskuju...hlavně PETA...MUCK *14* .... PLS koukni se na můj blog bb-balulka.blog.cz , kde o FOB taky něco najdeš... *3* já vim..trochu propagace... *1*
  • Sou SQĚLÍÍ

    FAllOUTI sou upe hafec borčíci...sou nej..upe jE láskuju..hlavně PETA...MUCK..*14* ...NĚCO O NICH NAJDETE I NA MYM BLOGU:bb-balulka.blog.cz ...dík..já vim..trochu propagece *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit