Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kreténi

    jsou to namyšlení reténi kteří nám skazili život ubožáci posraní! *16* *16* *16*
  • nej skupina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jste nej skupina na svete *4*
  • Jste nej!!!

    Dobrý den,skupino Kabát je mi 10let a
    poslouchám vás každý den. Jste nej
    skupina!!!!!!!!!
  • kabát

    Kabát je super,kdo se mnou souhlasí at mi odpovi!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *4* *4*
  • kabát

    Dooooost super!!!! *3* *14* *14*
  • Faninka

    Skupina Kabát je ta nej , byla, je a vzdycky bude *14*
    Ma ty nej cleny:Otase, Milana, Hurvajze, Pepu, a Toma ...Tomiku jsi ten nej *5* *14* MTR moc miluju vsechny moc rada
  • Re: Re: Budiž Vám Země těžká!!!!

    jj, s tim souhlasim, kazdy jejich novy album je lepsi a lepsi!Jsou to borci a nikdo na ne nema!!!!!!!!!!!
  • Re: humus

    Hele, neser se do Kabatu, ze neumej zpivat,se nekdy podivej na jejich turny, nekolik tisicovek fandu od nejmensich po nejstarsi!!!!!! *5*
  • Re: Re: humus

    Jj, hele tak s tim souhlasim ze Kabat je ta nej skupina ...a znaj ji upa vsude..... *3*
  • Kabát

    *14* Kabáti jsou nejlepší česká rocková kapela a kdo říká ne,je čurák na entou!!
    A Elizabeth,ty si vyliz mozek!!
    KABÁT *14* *14*
  • Re: Re: Budiž Vám Země těžká!!!!

    ale ne slovně a texty!!!!!!! *16*
  • Re: Budiž Vám Země těžká!!!!

    Milá Elizabeth, pokud se ještě někdy oběvíš na těchto stránkách, poděl se prosím s námi o tvé rozhořčení trošičku blíž. Nevyvracím nikomu jeho názor, ale mohli bychom o tom tématu podiskutovat. Moc by mě zajímalo co ti vadí a hlavně které album to vše zapříčinilo. Díky Vlčák.
  • Re: Re: kabáti

    Co znamená to MS? asi Magoři a Srabi protože mezi nic jinýho se nehodíš,nejseš schopnej ze sebe vypotit jedinej rozumnej argument a všem jenom uboze nadáváš a pomlouváš každýho,kdo něco dokázal!!!
  • Re: Budiž Vám Země těžká!!!!

    Docela rád bych věděl,co tím myslíš.Kdyš něco nakousneš,měla bys to taky dokončit.Já si naopak myslím,že každý nový album je kvalitnější,co se hudby a zpěvu týká.
  • Re: humus

    Je ubohý spojovat svoje problémy s celou kapelou.Jestli je někdo teplucha,tak seš to ty.Poslouchej si vykastrovaný Lunetiky a neser se do rockerů,buzíku!!!
  • Re: humus

    Jdi do háje,tvoje zážitky si nech pro sebe tady se mluví o hudbě a ne o nějakejch osobních mindrácích. Jo a pepa vojtek asi neumí zpívat, když mj. zpívá v každym druhym muzikálu a choděj na něj stovky lidí všeho věku. Vlastně kabáti vůbec neuměj hrát když sou u nás ceněný jako nejlepší rocková kapela (a nejen rocková)
  • Re: KABÁT

    To máš teda pravdu. NEMAJÍ. *9*
  • Budiž Vám Země těžká!!!!

    Kabáty jsem měla ráda do doby, než začali strkat nos tam, kam neměli a udělali to co neměli!!! *13* *16* Věci, kterým evidentně nerozumí by měli nechat spát. *16* Od jistého alba jim nemůžu přijít na chuť a doufám, že shnijí v PEKLE!!!!! *5* *16* *16* *16* *16*
  • humus

    Kabáti jsou hnusný tepluchy co neuměj zpívat.A je to pravda.Mám i k tomu svoje důvody proč to tu píšu.Jeden z nich mi totiž provedl něco na co se nikdy nezapomíná.Posranej celej Kabát *16*
  • Re: zlatíčka

    s timto naprosto souhůasim, kabat je ta nej skupina na svete! a ty jejich koncerty zadna jina skupina nema!Kluci jsou originalkni!!!
    a Tomášoví sola to je mazec *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit