Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám Lístek do Ostravy

    Mám lístek k podiu navíc nechce někdo 1300,-Kč tel: 731021242
  • KISS 23.5.2010 vstupenka

    Prodám 1 lístek na stání u pódia v Praze.
    Cena 1000.-
  • PRODÁM 2 LÍSTKY NA KISS - 23. května 2010 20:00 hod., O2 arena Praha

    PRODÁM 2 LÍSTKY NA KISS - 23. května 2010 20:00 hod., O2 arena Praha, Sektor 417, řada 13, místo 14 a 13 vedle sebe, původní cena za jeden 1 090 Kč, moje cena za oba dohromady 2 000 Kč. Jsem bohužel na nemocenské a tak nemůžu na konzert vyrazit i když sem se těšila. K předání v Praze :) odepište mi prosím zpátky na menik22@centrum.cz díky *5*
  • KISS

    KISS jsou prostě nejlepší *14* *14* *14*
  • KISS O2 ARENA

    Mám jeden volňásek na koncert Kiss dnes v O2 Areně od 20:00 hodin, vstup sever, stání u pódia, původní cena 1190,-Kč, cena na poslední chvílí 999 ,-.

    pište na simonabozekova@seznam.cz
  • koncert

    včera koncert byl fakt suprovej *14* *14*
    • Re: koncert

      nejlepsi
      • Re: Re: koncert

        přesně,nejlepší!! *3* *14*
  • KISS

    Kiss jsou nejlepší hudební skupina. Mají vlastní styl. Snad všechny jejich songy jsou bezvadné. Jsou dobré písně i od jiných skupin ale ty od kiss jsou prostě BEST !!
    Květnový koncert byl výborný. Sice nepřekvapili, ale ani nezklamali. Ovšem co se živé reprodukce týká, je to samozřejmě výborný zážitek.
    Tak long life Kiss !!! *1*
  • KISS

    Kiss jsou prostě skvělí, je to skvělá rocková kapela, jedna z mých nejoblíbenějších, nejradši z kapely mám Paula Stanleyho, výbornej zpěvák i kytarista. *3*
  • Ace

    Kiss sou neco jako glam rockova a hard rockova skupina neco mezi tim *5*
  • CHYBA

    Zakladající člen skupiny KISS nebyl Vinie Vincent (ten snad hrál jen na dvou albech)ale ACE FREHLEY(který je i na obrázku.
    • Re: CHYBA

      You wanted the Best, You got the Best!!!!! KISS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: CHYBA

        go,kiss
        i love you! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: CHYBA

          ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ????????????? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: CHYBA

            ti šibe ne *9* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: CHYBA

              mrkněte se na www. kissonline .com *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: CHYBA

              i was made for loving you....... *3*
    • Re: CHYBA

      Your very good I is *14* *14* goood good
    • Re: CHYBA

      nesmysl,zakladajici clenove Kiss jsou dva!!!!! Gene Simmons A Paul Stanley!!!!
      • Re: Re: CHYBA

        nevíte ,jestli ted bude v Praze koncert? *3* i love Kiss *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: CHYBA

        Zakládající členové KISS:
        Paul Stanley, Ace Frehley, Gene Simmons, Peter Criss
        • Re: Re: Re: CHYBA

          ne!!!! skupinu KISS založil Paul Stanley a Gene Simmons!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: CHYBA

            Gene a Paul se spolu znali už z předchozí kapely Wicked Lester. Po jejím rozpadu v roce 1972 k sobě přibrali Petera Crisse jako bicmana a asi o půl roku později taky Ace Frehleyho jako sólovou kytaru. Zhruba z té doby taky pochází název kapely KISS, mimochodem jejich logo vymyslel taky Ace. Takže Peter a Ace podle mě mají právo na to být považováni za zakládající členy téhle bezvadné kapely, protože se účastnili dění v kapele pěkně od začátku.
            Třeba John Deacon, basák Queenů je taky považován za zakládajícího člena kapely, a to se před ním vystřídali další tři byskytaristé, i když jenom na zkoušku.
            To jenom tak na upřesnění
            • Re: Re: Re: Re: Re: CHYBA

              Přesně tak, zakládající členové jsou dva - Paul Stanley a Gene Simmons. Jako třetího k sobě přibrali Petera Crisse a potom když už byli kompletní čtyřka i s Acem, tak Gene vymyslel úplně náhodou název KISS (když seděli společně v restauraci a přemýšleli, jaký název bude vzniklá kapela nosit. Padali různé názvy, ale uspěl jednoduchý a výstižný návrh Gena) a Ace vytvořil skupině logo. Tohle je jejich původní a nejslavnější sestava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší