Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Listky pod podium

    Ahoj,mam navic listky na kiss do sazky.jsou pod podium.stojej 1200.kdyz bude zajem piste na Mr.gross@seznam.cz
    • Re: Listky pod podium

      Ahoj Filipe
      kolik lístků pod podium máš, potřebuju tři.
      dik za odpověd
  • Lístky na koncert

    Zdravím všechny...Mám dva lístky na koncert skupiny Kiss v Praze 6.6....Cena 1090Kč za jeden...po dohodě možno i sleva.Když budete mít zájem pište na mail.
    • Měl bych velký zájem o lístky!!! V případě zájmu volejte 728 879 028
    • Měl bych zájem....
  • Lístky na koncert

    Ahoj, mám dva lístky na KISS - 6.6.,sektor 417, cena 1090kč za jeden. Pokud bude mít někdo zájem, pište prosím na mail...
    • Re: Lístky na koncert

      slev,a uvidíš *1* *5* *16* *8*
  • Prodám lístek na Kiss

    Prodám lístek na Kiss 6. 6. 2008 na sezení (sektor 417) za 1090 Kč. Předání možno v Praze. Pište, volejte: 608704921
    Martina
  • CD

    Slyšel jsem že se nahrávalo na tom konzertě cd ba možná i dokonce dvd. Kdo jste tam byl a seděli ste, tak jste si mohli všimnout dvou kamer hned u pultu co byl zvukař. Nevíte o tm někdo něco víc? *7*
    • Re: CD

      Nahrávalo se pouze CD, které se vydávalo asi 10 min po skončení koncertu.Je to celý záznam Pražského koncertu KISS ve výborné zvukové kvalitě. *3*
      • Re: Re: CD

        To CD už prodávali během koncertu , takže to byl takový malý podvod, Bylo to určitě nahraný na jiným koncertu. Neni možný aby stihli vypálit dejme tomu 5000 cédeček za 10 minut. Pak jej doupravili do podoby koncertu z Prahy. Jinak KISS je supr a koncert byl skvělej. *1*
        • Re: Re: Re: CD

          Pokud nejsi obeznamen z dnesni technikou nepis takove KRITYKY A BLABOLY.PETR.
        • Re: Re: Re: CD

          To není pravda,to CD bylo z Prahy,já ho totiž mám. *5* *16*
        • Re: Re: Re: CD

          No já nevím ale žádné CD se záznemem se neprodávalo, a jestli jsi byl na koncertě tak víš co hráli a co říkali.Byl předtištěn pouze obal ale záznam je z koncertu.Navíc bylo prezentováno poze 1500 CD a ne 5000.Myslím si, že nemáš pravdu.Cd máme a neshledala jsem na něm nic co by řeklo, že to bylo předtočené.Měj se *4*
  • záznam z koncertu v praze

    ..nemá někdo? já trouba si ho nekoupil :-(. a jak to teď sleduju na youtube tak toho lituju dvojnásob :-((. dikes.
  • vypalovačky nějaký

    Ahoj Kissáci, nevíte někdo názvy pár nějakejch mrte vypalovaček od KISS? já znám zatím jen album DYNASTY a moc se mi líbí. dikes za radu!!! *8* *15*
    • Re: vypalovačky nějaký

      Zkus třeba písničky Detroit Rock City, Strutter, Lick It Up, Rock and Roll All nite, Creatures of the Night, Love Gun, Cold Gin a nebo trošku mladší Psycho Cirkus, Take It Off nebo Crazy Nights
      • Re: Re: vypalovačky nějaký

        No nemusí to být nazor všech,ale spousta pěkných věcí je i na oficiálně nevydaných věcech a fan kompilacích - třeba Bad,Bad Lovin jako předchůdce Calling Dr.Love,nebo původni Beck (pozděj Beth),nebo Paulův vokál nebo Geneho country verze God Of Thunder.Je toho hafo
        *16*
  • ....

    Ahojky lidi..Kiss sou prostě bestovní hey...že joo???Miluju je moooooots *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *15* *15* *15*
  • KISS

    you wanted the best you got the best the hottest band in teh world KISS největší borci na světě same palby BLACK DIAMOND je nejlepší
  • KISS

    Joo Kissáci..to jsou borci..neznám lepší kapelku která by byla tak super jako oni)a to si myslím že podle některýcch určo znají) *14* *14* Ach jo...jenom mám strach že když už jsou tak staří..moc dlouho už koncíky nebudou.. *13*
    Jo a kdo by se mnou rád pokecal o čemkoli..pište mi..jsem tu pro Vás...
    • Re: KISS

      Žádnej strach! McCartney je skoro o 15 let starší než Gene a Paul a jak mu to šlape... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit