Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: poraďte prosím

    Já myslím že to je sen...ale první dojem mate ano!
  • Re: poraďte prosím

    ahoj ja mam stahnuty 1-6 serii a chybi ti dily
  • lucaa73

    Re: poraďte prosím

    to je 6. řada asi to máš špatně :)
  • Re: Re: Re: Pokracovani ???

    Na začátku července 2006 se rozešel s přítelkyní Alexis Bledel.Chodili spolu 3 a půl roku!!!!!!!!!!!!! *8*
  • Prosím

    Ahojky! Prosím vás, scháním všechny díly Gilmorových děvčat na DVD nebo VHS! Jsem schopná solidně zaplatit! Moc děkuju *9* *3*
  • hackarka09

    Re: gilmorky

    marná snaha *1* ...já to taky sháněla a nic...takze ted si to vsechno postupne stahuju na ulozto.cz a problem je vyresen *3*
  • omluva

    Omlouvám se,beru zpět co jsem sem napsala,podívala jsem se na celý díl a pochopila jsem.....
  • poraďte prosím

    Ahoj lidičky,mam doma všechny díly,teď jsem dokoukala druhou řadu a pustila si první díl ze třetí řady a vůbec mi to nesedí.Na konci druhý řady je svatba Sookie a Jacksona,Rory se políbí s Jessem a s Lorelai se rozejde Christopher a když jsem si pustila první díl ze třetí série,tak najednou je Lorelai s Lukem,její matka a otec přijeli z nějaké dovolené a Rory je v pokoji s Paris.Chci se zeptat jestli to tak má být a nebo mi chybí nějaké díly.Díky
  • puspuspusinka

    Re: Pokracovani ???

    dyby ste se pořádně koukaly tk zjistíte že se k sobě vrátit Jesse a Rory nemůžou za 1) má Jesse prej před svatbou bo co a za 2) ona bude prej s Loganem říkali že se nekonec vezmou a s Loganem jt lepší mě Jesse nebawí !!! *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Pokracovani ???

    tj blbost Logan je krásnej jj choval se k Rory jako debil awe pak s nim chodila zas a chtela si ho i vzít ale nšlo to a Jesse s ní nechodil ves kutečnosti pre chodil s Hayden Panettierre *13*
  • Re: plosím:-)

    ahoj ja mam hardisk a v tom mam vsechny serie stahnuty ale dal mi to tatka kdyz sem u neho byla takze nevim kde to vzal skusim se ho zeptat a kdyztak ti pisnu jju pa venda *3*
  • poraďte

    Ahoj,já potřebuju vědět jak se doopravdy jmenuje deanova manželka linzy jako doopravdy né v tom filmu dekuju napiste mi to prosim na email Vendula.Zelinkova@seznam.cz
  • lolo85

    Re: Re: Logan

    to ne.. logan je debil. dyť se podívej, jak se k rory celou dobu chová! jess se k ní hodí určitě víc
  • Re: Pokracovani ???

    AHOJ VŠEM, MUSÍM TEDA ŘÍCI, ŽE JSTE MI TO VZALA NAPROSTO Z HLAVY, TAKHLE TO PODLE MNĚ MĚLO SKONČIT, POŘÁD JSEM V TO DOUFALA, A ABYCH SE PŘIZNALA, TAK ZÁVĚR MNĚ TROCHU ZKLAMAL, MÁTE PRAVDU ASI HO CHTĚLI NECHAT OTEVŘENÝ, KDYBY SE SNAD ROZHODLI PRO POKRAČOVÁNÍ, ALE BOHUŽEL, MYSLÍM, ŽE JIŽ ŽÁDNÉ NEBUDE, KONECKONCŮ JSOU TO SKORO 3 ROKY, CO SE DOTOČILO. JESS SE K RORY OPRAVDU HODIL NEJVÍCE, MĚLO TO S TÍM ŠŤÁVU, NAOPAK LOGAN TEN SE MI K NÍ VŮBEC NELÍBYL, ŘEKLA BYCH, ŽE KDYŽ SE TAM OBJEVIL, TAK SE ZHORŠILA I KVALITA CELÉHO SERIÁLU, DOSTALO, TO TAKOVÝ, AŽ MOC PODOBNÝ STYL K OSTATNÍM SERIÁLŮM, VE KTERÝCH JSOU TAKÉ MLADÍ A BOHATÍ (NEVÍM JAK TO NAPSAT, JESTLI MI ROZUMÍTE?), MNĚ SE PRÁVĚ NA GILMORKÁCH LÍBILO, ŽE TY PRVNÍ SÉRIE SE TOHOTO STYLU VYVAROVALY! A DEEN, TEN MI ZASE TAK NEVADIL, MYSLÍM, ŽE TO BYLA DOBRÁ PRVNÍ LÁSKA, A TÍM BYCH TO SKONČILA JINAK GILMORKY MILUJI!!! *14*
  • gilmorky on-line

    vsech 7 rad gilmorek najdete na http://serialy.sleduj.org/
  • klara24p

    opakovat;-)

    tenhle seriál je to pravé na podzimní odpoledne;-)moc se mi líbí a byla bych ráda, kdyby se opakoval.
  • Re: Pokracovani ???

    Naprosto souhlasím!!!Jess se k Rory hodil ze všech nejvíc!!!To dokazuje i fakt,že spolu skutečně chodili... *14*
  • hackarka09

    Re: dotaz!

    ha, mám to *1* ....jmenoval se tam Tristin Dugray (stejně je to podle mě Tristan *1* )...tak doufám, že jsem ti nějak pomohla *3*
  • hackarka09

    Re: dotaz!

    hej...kdybych si tak vzpomněla *1* ...ja jsem to vedela...on se tam jmenoval nějak Tristan nebo Troy...nebo nějak tak...vím, že mi to přípomínalo nějakého koně *1* *1* ...ale nejsem si jistá, asi ti moc nepomůžu *7* *9* *9*
  • mishqa

    Re: Logan

    mno doufejme Logan je pro ni nejlepší!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit