Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michal996

    Hp7

    U se moc těším na HP7 a nejvíc bse líbili díly : 3,6
  • Bude film??

    Ahoj, newite bude se o harry potter a relikvie smrti tocit film myslimze by to bylo supper *4* ????
    • terinka4

      Re: Bude film??

      JJ film bude a už se točí!!!! Akorád že je Harry Potter a relikvie smrti rozdělený na dva díly (HP7:1část a HP7:2část).Ta první část bude v listopadu 2010 a 2část v roce 2011.
      • Re: Re: Bude film??

        Pani to ja fakt zadlouho ja uz taky nemuzu dockat moc moc se tesim *3* sem myslela ze to bude driv *9* ach joo..
        • lidunka2

          Re: Re: Re: Bude film??

          Týjj, tak to sem netušila, že to bude až tak zadlouho. *7*
          Sem si myslela, že bude už příští léto.
          *1*
  • ne

    nejlepší je asi 6 v tom filmu chyby rozhodně mín věcí než v pětce nebo čtyřce ale nejvic mě bavi 4 a 5
    • lidunka2

      Re: ne

      To je fakt
      Spoustu toho vynechali. *4*
      Ale mě se nejvíc líbila asi 3 a 4. A taky v 5toho docela vynechali. Nebylo tam nic o famfrpálu a taky to dost překroutili, ale nebylo to nejhorší.*13*
  • justia

    HP

    Nu doufám,že nebudu sklamaná jako z HP Princ dvojí krve...Dost to režisér pozměnil.Jestli to tak bude i u Relikvie Smrti budu docela naštvaná...jo nej díly jsou 3 a 4 *15* *1*
    • Re: HP

      Mě taky hodne sklamal HP6. Spoustu toho vynechaly(napr. pohreb Brumbála!!!)Doufam ze HP 7 bude lepsi. Me se nejvic libi 3 a 5.4.díl nemam rada.
  • achjo

    film je uplně jinej než knížka harry sice v knize nezemře ale kdyby zemřel ve filmu nedivil bych se ikdyž je malo pravděpodobné že tam zemře
  • Draco neumre

    Lidi podle knizky Draco Malfoy neumre a sem rada ptz ho moc zeru je desne krasnej co myslite vy?? *14*
    • natali94

      Re: Draco neumre

      Souhlasím, je božský *14*
      • mirsha

        Re: Re: Draco neumre

        to teda je *14*
  • Názor na HP

    Jasně že jsou lepší filmy než HP ale HP je fakt skvělej!!souhlasim s názorem že Yates na režirování neni moc dobrej ale muzeme bejt radi ze to vubec nekdo natocil!!ale na knizky film proste nema ty kdo cetli vsechny dily nekolikrat (jako jo :D)vedi co je doopravdy Harry Potter!!
    • Re: Názor na HP

      a kdo je doopravedy harry potter rad bych to vedel prosim *4*
      • Re: Re: Názor na HP

        JAK JE TO MYSLENO?
  • shrnutí

    Relikvie smrti je asi nejlepší knížka z HP. Ale mám velký obavy, že se něco zvrtne..hlavně kvůli režisérovi Davidu Yatesovi. V kině sem byla jenom od 4.dílu na horu...Čtyrka se mi moc líbila,ale z 5 a 6 sem byla hodně zklamaná hlavně z tý šestky... *8* *8* *8* *8* Nejlepší jsou pořád trojka a čtyrka...já osobně nemám Yatese ráda a mylim si že byla velká chyba ho vybrat na režírování Hp...Mohli to bejt velký trháky a byli to spíš propadáky...to už i snad byla lepší jednička s dvojkou než šestka...a to ty dva první díly neměli děj nic moc.... *13* *9* *9* *9*
    • simist

      Re: shrnutí

      blbost 1a2 je nuda akční jsou od trojky nahoru a právě ty od yatesa co si mylíte že to jako bude bod po bodu jako v knize ? jestli jo tak ehm.. ehmm..
    • Re: shrnutí

      propadaky si jenom myslis :D....bud rada ze to vubec nekdo natocil.... *13* *13* *13*
      • Re: Re: shrnutí

        proc nikdo nepochopi ze 6 nemel bejt masakr ale spis dil o lasce a romantice?Ano sice to zni jako kravina ale je to tak nevim jak to vypada v knizce ale ve filmu je to tak....a ten kdo to nepochopi je looser *15* *15* *4*
  • Weasleová zabije Belatrix

    prosim vás Harry Voldemorta zabije paní Weasleová zabije Belatrix a Harry zničí všechny viteály je to všechno v knížce,a sou lepčí filmy než Harry pro někoho je nejlepčí tnhle
  • Yuck

    Znám lepší filmy než je Harry Potter !!!!! *3* *1*
    • alficka

      Re: Yuck

      no a kdo ne...já mám harryho pottera fakt v lásce ale známm fakt lepší filmy...i knížky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit