Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simist

    ahojky

    upue super knižky filmy ani tak ne ale knižky upue bomba jsem přečetla 1-6 a čekám na 7 v knihovně ale mocky se mi to líbí tak se chystám ty knížky si koupit mno je fakt blbý že to bude na dvě části myslím že je to taky proto aby vydělali ! a nejen proto aby s toho fanoušci něco měla pokud chcete odpovědět tak plsky spíš vzkazíkem pá simist
    • l.enik

      Re: ahojky

      Já jsem náhodou ráda,protože si myslím,že 7.díl je opravdu hodně obsáhlý na informace(což byla ale i pětka a šestka-to je fakt,ale taky 5ka byla podle mě dost zbabraná).Alespoň to bude podrobnější a přesnější podle knížky(doufám).Pokud ovšem jeden díl nebude trvat hodinu *4*
  • natali.rose

    film...

    strašněěě moc se na ten díl těšim *1* , ale doufám, že to nebude jako 6, protože ta byla strašně chaotická a nepřehledná a hodně toho tam chybělo, byla jsem zklamaná *9*.Ale jestli to bude rozdělený snad by to mělo vyjít, i když je pravda, že v posledním díle je toho nejvíc, víc než v 6....no uvidíme....každopádně i tak se na to budu dívat skoro pravidelně, na všechny díly až budou na dvd, je to plostě Harry... a Harry je nejlepší *1* *3* *14*
    • terinka4

      Re: film...

      To teda joooooo!!!!!!!!!! *3* Ve všem s tebou souhlasím!!!A Harry ten je fakt nej!!! *14* *4* *3* *4*
  • no jo furt

    když jsem na princi dvojí krve byla v kině, tak jsem tomu moc nerozuměla, *9* ale ségra četla každou knihu asi 8krát, tak mi to vysvětlila...ten film byl nepřehledný a kdyby to mělo být přesně podle knížky, tak by musel trvat alespoň 4 hodiny... *9* ...jinak to nebylo špatný, ale fénixův řád byl lepší, mno *9* ...nejvíc se mi líbí Hermiona, pac hezky zvedá obočí když mluví *14* ...ne, sranda *15* ...je chytrá a hezká-jako já *3* ééé,tak ne mno...jo a má pěkně vlnitý vlasy...tak to je ode mne vše...díky za pozornost při čtení...nezapomeňte komentovat *1*
    • terinka4

      Re: no jo furt

      *3* JJ fénixův řád byl teda fakt lepší!!!A Hermiona je taky fajn! *14* *3*
  • English??

    Ty knížky jsou prostě úžasný. Krásně čtivý, napínavý a má to hlavu a patu. krásně to do sebe všechno zapadá. Byla jsem trochu zklamaná z HP6 v kině... *9* ...no co se dá dělat, líp bych to nenatočila *1* ...ale DOPORUČUJU si přečíst Relikvie smrti v angličtině...kdo už to alespoň dvakrát četl, tak bude rozumnět všemu...je to napsaný tak, že se to dá snadno pochopit. jde o to, jak dlouho děláte Aj...ale myslím, že to zvládne dost lidí *3* hlavně když se vám Harry Potter líbí...to stačí *14* ...mějte se hezky! Čavec
    • Re: English??

      jo to je pravda
  • -veve-

    Kdo všechno umře?

    Chtěla bych se zeptat,kdo všechno umře?Zatim nemam knížku dočtenou a jsem zvědavá.Vim že umře Snape a Fred.Je to pravda? *9*
    • Re: Kdo všechno umře?

      Jo umře Fred,Geoge přijde o ucho,Snaep zemře,Tonksová zemře,Lupin zemře,Colin zemře,...
      • Re: Re: Kdo všechno umře?

        a ještě chuddáček pošuk Moody
    • lidunka2

      Re: Kdo všechno umře?

      Je to pravda. A taky umře Tonksová s Lupinem, od Tonksové otec, Dobby a Goyl nebo Crab. To už si nevzpomínám. *9*
      A Percy se vrátí k ním a bude s nimi bojovat v Bradavicích proti Voldemortovi.
      Dokonce i Draco se obrátí na jejich stranu, když mu Harry zachrání život v Komnatě nejvyšší potřeby. *4*
  • kikines

    ...

    Už se hrozně moc těším až to bude v kinech to bude, ale asi až za dlouho určitě to ještě ani není dotočený *9*
  • trapper

    TESIM

    Nwm jak vy ale ja se strasne tesim uz aby to bylo :P
  • hermiona

    koho to ma prosim vas hermiona v naruci? a proc?
    • terinka4

      Re: hermiona

      To by měl být Dobby domácí skřítek. *9* Protože zemřel zabila ho Belatrix a ted ho chtějí pohřbít aspon podle knihy!
      • Re: Re: hermiona

        ahoj chci se te zeptat zemře severus snape a slysel jsem ze to s brumbalem meli domluvene ze ho zabije a pry ze snape radit harrymu kde jsou ostatni vitealy je to pravda jestli ne tak me oprav
        • terinka4

          Re: Re: Re: hermiona

          Ano Snape bohužel zemře zabije ho Voldemort.A taky měli to domluvené s Brumbálem že ho Severus zabije.Ale nebude Snape radit Harrymu kde jsou viteály jenom pomůže s jednou věcí ,ale oni prvně nebudou vědět že jim pomon Snape!
  • co je harry potter

    prosim vas chci se vas vsech zeptat co je doopravdy podle knizky Harry Potter moc rad bych cedel odpovel pls *4*
  • nwm

    No film se teprve natáčí a už má 634 fanoušků... *4* No jinak se moc těšim na HP7...konečně uvidíme pravou tvář Severuse Snapea *3* *1* *14* Snad režisér ten díl moc nezvorá...A docela je mi líto kolik lidí tam zemře...Chudák Remus,Severus,... *9* *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit