Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trisex

    HARRY POTTER

    JA SEM UZ VIDELA HERRYHO TAKY A CETLA...BUDE TO HODNE SMUTNY..TREBA UMRE DOBBY...A NINFADORA A LUPIN..UPLNE JSEM U TOHO BRECELA..:)A HARRY ZUSTANE Z GINNY A RON Z HERMIONOU *14*
    • alficka

      Re: HARRY POTTER

      jojo to už tady všichni ví.. *3* *1*
      • vashley

        Re: Re: HARRY POTTER

        Jo,viděli jste už ty fotky z epilogu? Úplně ho zkazily! Draco vypadá jak 80letý dědek a manželku Draca hraje Tomova přítelkyně... úplně to zkazily....proč?! *9* *9* *9* *9*
        • ginni97

          Re: Re: Re: HARRY POTTER

          kde najdu ty fotky??? z epilogu???
  • Hraje tam vůbec Bill?

    Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli jste v nějakým díle viděli toho Billa, protože já si ho nevšimla. A kdyby ne, nevíte kdo si vezme tu Fleur?
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: Hraje tam vůbec Bill?

      s Billem mě hodně zklamali.měl být už ve 4 a 6 díle a oni ho tam dají až v 7
    • ginni97

      Re: Hraje tam vůbec Bill?

      jj a na googlu mas i fotky jak asi vypada pac prej hodne hadali o to kterej zrzek bude Billa hrát ale na googlu fotky jsou :-)
    • cajushka

      Re: Hraje tam vůbec Bill?

      Tu Fleur si vezme právě ten Bill, kterážto osoba se v samotném filmu vyskytuje poprvé...:-)
  • ilovehorses

    2 části

    Podle mně tím, že 7. díl rozdělí na 2 díly chtějí Warneři jenom vydělat hromadu peněz.
    Jedna známá mých rodičů říkala, že ta 1. část bude o ničem....
    • nailery

      Re: 2 části

      však co,já si ráda za to zaplatím dvakrát a místo abych se těšila na jeden film se ted můžu těšit na 2! *4*
    • Re: 2 části

      známá tvé matky četla asi scénář filmařů co? *1* *1*
    • Re: 2 části

      Podle mě bude končit první část pohřbem dobyho a následným zjištením že voldemort má bezovou hůlku. O HP vím úplně všechno a byl jsem jím posedlý a doteď to považuju za nej knihy. 5 a 6 díl byl sfilmovaný úplně jinak (klaním se režisérovi), i když v jedničce ten mrňavej gadža nemoh metat kouzla na smrťáky (chudák rejža.) Čtvrtý díl je podle mě ten nejhorší protože nemá ani tu pohádkovost z prvních dvou a action z trojky. Ono to je vcelku dobré dílo, ale má to s reklamama 4 hodiny a uteče vám to jako pět minut, ale každý díl má své kouzlo a tenhle byl taky dobrý
    • Re: 2 části

      Tím že to rozdělí na dva díly to zlepší protože sedmička obsahuje plno informací. Důležitých informací které vysvětlují vše co bylo v ostatních dílech zamlžené. A všechno to by nenacpali do jednoho dvou a půl hodinového filmu...
      • s.e.v.e.r.u.s

        Re: Re: 2 části

        ale hodně informací obsahovala i knížka k 6 dílu a stejně je vynechali.např.vzpomínky.ty mi tam chyběli a co se týče 7 dílu tak je to celý překroucený a zamotaný a ty podstatné části tam chybí
      • alficka

        Re: Re: 2 části

        Ale peníze v tom mají taky velkou roli
  • r-i-k-k-i

    Bellatrix

    lidi nechci prudit, ale Belluska v tomhle dile nebude...
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: Bellatrix

      asi tě zklamu ale Bellatrix bude i ve druhé části.ano půjde po příčné ulici do banky a potom bude ještě v závěrečné bitvě než jí Molly Weaslyová zabije
    • janiiinka

      Re: Bellatrix

      bude je i v thillerech... *4*
    • Re: Bellatrix

      ale bude tam jak jde ke Gringotovým, akorát to bude Hermiona
    • Re: Bellatrix

      musí tam bejt jen na začátku knížky se o ní píše jak jsou u malfoyových
    • terikes

      Re: Bellatrix

      jakto?
  • ...zuzika...

    ...

    Ahojky, já jsem knížku ještě bohužel nečetla a strašně by mě zajímalo, jestli Severuse zabijou ještě v tomhle díle, nebo až v tom druhém....co myslíte? Napište sím *4* děkuji =)
    • Re: ...

      Ano, Sveruse zabije Voldemort...
    • Re: ...

      Zabijou ho v druhe části, zabije ho Voldemort
    • Re: ...

      Severuse Snape zabijou v Harry Potter a relikvie smrti a jestli myslíš ve filmu tak to až v tom druhém dílu....on vlastě zemře skoro na konci
      • vashley

        Re: Re: ...

        Ano Severus Snape bohužel zemře ale až v druhým díle.Zabije ho Voldemortův had Nagini.Ale tu smrt si nezaslouží je totiž neviný byl to Harry *8* Sev zemřel zbytečně *9* *9* *9* *9*
    • ...zuzika...

      Re: ...

      Ikdyž bych byla nejradši, kdyby ho nezabili vůbec...je to škoda *9*
  • Kam to bude....

    Ahoj nevíte nbáhodou kam až to bude ten první díl? Jako do jaký scény,když to bude na dvě části? KOukám na foky a viděla jsem že tam bude ta scéna na hřbitově v Godrigově dole..ale kam až? JInak knížka je super,četla jsem ji si 4krát *1* *4* *14*
    A nevíte nekdo odkud berou uživatelé ty obrázky,z jakého servru? Díky moc a prosím odpovědi nejlépe na e-mail
    • Re: Kam to bude....

      Ahjo prosim tě kde jsi našla ty fotky?
    • Re: Kam to bude....

      Někde jsem četla že by měl 1. díl končit tím jak se k Harrymu a Hermioně vrátí Ron.
      • Re: Re: Kam to bude....

        no podle fotek je to az k casti kdy se premistuji do banky,aby ziskali hrnecek
    • Re: Kam to bude....

      kdesi jsem četla, že první část Relikvií končí někde předtím, než Harryho, Rona a Hermionu chytí ti lapkové a odvedou je do Malfoyovuc sídla ;)
      A obrázky si klidně vyštracháš na googlu, stačí zadat anglickej název relikvií ;)
  • :)

    tk estli to bude v listopadu,tk mi to je jedno,protože mi bude 15 v září,takže neřeším :D ae bude to polohoror ! knihy sou suuuper !!!!!!!!!!:D
  • První video!!!

    Na gorilla.cz už je první video!!! Jako jestli je to ještě bez efektů a je to tak skvělý tak si nedokážu představit jaký to bude s efektama
    • Re: První video!!!

      já tam to video nemůžu najít, mohla bys prosím sem dát přesný odkaz k tomu videu? *7* *3*
      • Re: Re: První video!!!

        Odkaz na první video: http://www.vimeo.com/8032973
  • věková hranice

    Jako jestli to bude od patnácti, tak se picnu! Patnáct mi bude až čtyri měsíce po premiéře, takže by mě to celkem nasralo. Teda já vypadam na patnáct už teď, jenom aby nechtěli občanku *1*
    • lidush

      Re: věková hranice

      jezissss....mne taky!!!! ale hele, ja byla uz na hororu treba nezvratny osud 4 a sexualni komedii Bruno a pustili me tam, jenom se zeptali jestli mi bylo 15 a ja ze jo a v poho!!!!!!!!!! *1* *1*
  • zewla

    Koment

    Mě se taky moc líbila 7 ale myslím že tam umřelo zbytečně moc lidí tře ba Lupin by klidně mohl žít a děj by se nijak nezměnil ale jinak je to super taky by mě zajímalo jak to udělají s těma důležitejma scénama který ve filmech vyhodili ale typovala bych to na to že jich zase spoustu vyhodí takže ten film nakonec bude dávat smisl ale nebude se moc shodovat s knížkou no co se dá dělat aspoň ňeco *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší