Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vampirediariesstefansalvatore

    Harry

    twe moje debilní kámoška si furt vymejšlí že bude novej díl po relikvii smrti..xDDd si myslí že jí na to skočim twe.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Harry

      Říká to asi proto, protože J.K.Rowlingová v nějakém rozhovoru uvedla že se může stát že by napsala i osmý díl a dále:))
  • werma

    joooooooo

    uz se tesim ptz ty minuly dily nebyli nic moc ale byli taky dobry *4*. prvni dil ma byt v listopanu a druhy v cervenci takze celkem rychle po sobe sem myslela ze budu muset jako vzdycky cekat skoro 2roky .hned az budou davat tak jdu do kina tam je to lepsi a navic ve 3D *14* *14* *14*
  • vrtulka

    1. část

    nevíte někdo, kde bude první část ukončena?
    • wishkatie

      Re: 1. část

      viz můj komentář výše ;)
    • alficka

      Re: 1. část

      Nevím, ale taky by mě to celkem zajímalo *7*
  • Harry Potter 7

    Musím říct,že jsem na HP7 dost zvědavá. Předchozí díly mě totiž dost zklamaly,4,5 ani 6 se mi vůbec nelíbily. Hrozně věcí tam chybělo, a myslím, že kdybych nečetla knížku, tak bych film vůbec nepochopila. Tak doufám, že když je sedmička rozdělená do dvou částí, tak že tam daj všechno podstatný a nebudou nic vynechávat, ale i kdyby to bylo úplně suprový stejně to nebude lepší než knížka, ta je totiž úplně bombová :)
    • janiiinka

      Re: Harry Potter 7

      Souhlasím ve všem! *3*
    • Re: Harry Potter 7

      já mám taky HP moc ráda, ale taky vím, že by ten film musel mít nejmíň 4 hodiny, aby se tam vešlo všechno podstatné.
      A pán prstenů je podle mého názoru moc hezký jak knížka tak film (tam toho taky dost chybí)
      ale nijak ti neberu tvůj názor... každý může mít svůj
    • alficka

      Re: Harry Potter 7

      to jo to s tebou stopro souhlasím. Ale tak který film je lepší než knížka že? *3*
      • Re: Re: Harry Potter 7

        Tak třeba Pán prstenů.... film je podle mého názoru lepší než knížka (nemyslím Hobita, ten byl gantastickej), ale upřímně řečeno trilogie už zas tolik ne... Moc popisné... Možná to bude překladem...a ve staré angličtině se mi originál číst nechce... *4*
        • alficka

          Re: Re: Re: Harry Potter 7

          No jo, pána prstenů jsem nečetla, ale slyšela jsem, že to natočili skvěle. Ale jinak naprostá většina je pravý opak
  • alficka

    ukázky

    http://www.youtube.com/watch?v=Iv_A ym8gW2Q&feature=player_embedded (Vymažte mezery)
    Nové ukázky a zatraceně dobrý :DD Sakra vypadají tak napínavě. Já se nemůžu dočkat, až to uvidím konečně *1*
  • xcornelia14

    .

    Nemůžu se dočkat, pokud v kině neseženu nějaké dobré místo.. tak to bude asi děs. Světem HP vlastně tak hezky proplouvám, knihy mám moc ráda.. nemůžu uvěřit že už bude konec :( *9* *3*
  • kathlyn

    preco

    Preco fred zomre ale hlavne lupin tonksova co sa im stane a harry s ginny sa vobec nehodia *9*
  • anyxx

    bomba

    Já to četla a je to fakt skvělí..Snape nenáviděl Harryho ale poom až snape zabijou tak Harry dostane jeho vzpomínky a Snape byl zabouchlej do Lily-jeho matky
  • HP7

    Už jste viděli ukázky? Vypadají fakt skvěle a už se nemůžu dočkat, až ten film uvidím
    http://www.youtube.com/wat ch?v=Yp5IggAXBa4
    • sarda

      Re: HP7

      stejný trailer tu i s titulky abyste rozuměli *3* http://www.csfd.cz/film/230063-harr y-potter-a-relikvie-smrti-1/videa/
    • Re: HP7

      je to úžastný trailer a presne tento som hľadala lebo som ho vydela v kine na inom filme *3* diky *1* *14*
    • Re: HP7

      V tom odkaze ve slově watch je mezera tak jí smažte, jinak se vám to nenajde *3*
  • kde vzal Nevil meč?

    Ahojky, může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že Nevilovi v poslední bitvě přiletěl klobouk s mečem, když ho harry musel nechat Griphokovi v bance? Jediné, co mě napadá je, že ten skřet, kterého volďas zabíjí po krádeži pohárku je on a tudíž se meč po jeho smrti vrací na své původní místo do Bradavic. Má někdo jiné vysvětlení? Díky Daša *3*
    • Re: kde vzal Nevil meč?

      Opravdu tomu tak je... Griphook sice meč "ukradl" tenhdy při vloupání do banky, ale doopravdy mu nepatřil, jak si skřetové myslí... patří k Bradavicím...proto se objevil... stejně jako Harrymu ve dvojce... *4*
    • ginni97

      Re: kde vzal Nevil meč?

      jj přeně tak Nebelvírův meč se v Gringotovic banky vrátil do klobouku asi tak jako ve 2 to byl tenkrát pohřešovanj a Harry ho v Tajemný komnatě vytáh :-D Rowling to má hustě promyšlený :-D
    • Re: kde vzal Nevil meč?

      Myslím, že není důležité, jestli to byl zrovna Griphook, koho Voldy zabil - podle mě meč přispěchá na pomoc každému členu Nebelvíru, který to potřebuje a má u sebe klobouk, bez ohledu na to, kde meč zrovna je a jestli mu v tom něco brání. Bude to asi mimořádně silný čarodějný předmět, podobně jako Harryho plášt, pro který neplatí obvyklá kouzla a fyzikální zákony :D
      • Re: Re: kde vzal Nevil meč?

        fyzikální zákony... *1* jako bych slyšela naší fyzikářku... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší