Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajous.ka

    Harry Potter

    Byla jsem na tom v kině ae nejdřív sem si přečetla knížku...začátek si myslím že trochu zkrátili mohli tam přidet na začátek legrační scény které byli v knížce a ani sme se ve filmu nedozvěděli že Harry zdědil dům po Blackovi...ae ten konec byl tak smutnej že mi bylo jedno co je na začátku. prostě to ten konec vyvážil, líbilo se mi to. *4*
  • dvd

    sice nevim kdy vyjde na dvd ale zato se mrknete na ULOŽ.TO a zadejte harry pot...
    no a pokud mate dobrej mobil tak si to hodte doi mobilu.
    *4* *1* *3* *5* *3*
    jo a super schemata najdete na OWNSKIN(google)
  • aaavvvrrriiilll

    Harry Potter♥♥♥

    Už se nemůžu dočkat na to až to vyjde na Dvd.Určitě jste taky netrpěliví stejně jako já.Chtěla jsem se zeptat kdy to vlastně vyjde na Dvd.Předem díky *14*
    • -veve-

      Re: Harry Potter♥♥♥

      Na DVD by to mělo vyjít až v listopadu ale já už to mam stáhlí z uloz.to
  • bellinka

    o nej blog a fotecku mesice

    Hlasujte tady: http://twilarry.blog.cz/ o fotku mesice-zari§:)...A jste jednou upozornuji na soutez o nej blog tady:http://twilarry.blog.cz/0908/p rihlaste-se-do-souteze-o-nej-blog ....pripominam 3 nejlepsi dostanou od nas diplomky.Honem honem se prihlaste mista se plni(neni urceny!=D)....Papapa:):):)
  • petraaa

    Harry

    Teď jsem přijela z kina a bylo to úžasné, fakt se to pěkně povedlo natočit, ty scény s ronem jak mu dala ten lektvar lásky a jak byl ,,mimo,, to bylo fakt dobré. S Brumbálem to bylo smutné.
  • irma116

    Hudba

    Ještě jsem zapomněla dodat to, že se jim povedla i hudba. Ke každé scéně se to hodí. *1* *4*
  • sarat

    Skvělý!

    Naprosto povedený díl.....sestře se až tolik nelíbil, ale mně mooc *8* ...
  • irma116

    Film

    Myslím, že tento díl je zatím nej ze všech. Když jsem to viděla poprvý, tak jsem pak celý 2 dny přemýšlela, proč to bylo tak a ne jinak a takový blbosti. *4* Je fakt bezva. Některý scény good. Třeba jak je tu už zmiňováno, jak Malfoy brečí na toaletě *1* . A spoustu dalších
  • denina8

    doufám...

    Šestka byla dobrá to je fakt...ae doufám že daj do 7.pradu o Snapeovi..mno nwm jak to tady napsat ae kdo cetl tak asi ví o čem mluvim...
    • Re: doufám...

      Jj, taky bych uvítala kdyby to tam bylo... a co nejpodrobněji... *1*
      • ...zuzika...

        Re: Re: doufám...

        Taky doufám, protože by nebylo fér, kdyby se všichni a hlavně Harry nedozvěděli pravdu...jaký je Severus ve skutečnosti hodný! Taky ti, co nečetli knížku si myslí, jaký je Snape hrozný a poslouchat pořád ty blbé poznámky už mě fakt nebaví *5* Vysvětlování je k ničemu....to prostě musí vidět sami!!! Taky doufám, že tam bude více vidět, v každém díle je možná tak nejvíc 10 minut, což je strašně málo. Podle mě je Severus nejlepší a vadí mi, když ho vídám málo, proto doufám, že mu v posledních dvou dílech dají více prostoru. *3* *14* *3*
        • denina8

          Re: Re: Re: doufám...

          je fakt že si každej myslí že je Snape ten zlej....myslim si ae že on to hraje fakt dobře tu roli....a je fajn že je k Harrymu s tim upřímnej a že Harry se dozví proč to všechno../tj podrobně by to tam mohli dat když už sedmičku rozdělujou na 2 filmy.../ten konec s dětmi by taky mohli dát.../stim Malfoyem by to taky mohli do toho filmu dát../mno uvidíme
  • rebus

    ..

    Podle mě tohle byl asi nejlepší díl byla jsem na něm 2x a jdu ještě jednou xDD.. fakt mě dostal Harry jak byl jak zhulenej *15* *15* .. Jen škoda že tam nebylo víc scén s Harrym a Ginny ... jen půl minutová pusa.. a jinak nic víc .. Ron byl taky dobrej .. a je z něj ňákej svalouš!! xD .. ale Tom byl nejelpší a to ani moc nemluvil.. áá ta scéna v umývárně... jak tam brečel chudáák .. !!.. Jo a jak zabili Brumbála tak to bylo taky dojmený .. Už se těšim na relikvii smrti !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit