Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrtulka

    Re: DVD

    psala jsem do společnosti BONTONLAND která prodává CD a DVD a kde si vše většinou kupuji a odepsali mi, že předpokládaný prodej u nich je konec června *9*
  • DVD

    Ahojky, nevíte někde kdy má vyjít DVD New Moon tady u nás? Když jsem ho dala do vyhledávače tak někde píšou že 20.4.2010 nebo 24.4.2010 nebo v květnu někde až koncem června...Nevíte někdo kdy teda? *7*
  • mileycyruska

    Re: film

    si to stahni na uloz to.cz
  • veja-lip

    film

    Prosiem vás nemáte někdo stránku kde si můžu na New moon podívat??
    Prosím NECHCI megavideo
  • Re: KK

    Nj ale tak si vem že třeba nedávno byl v bravu lak na nehty a tak časák může stát 15 Kč a Dárek taky tak nemůžeš čekat nákej kvalitní ne? :)) Když sou ty časáky náky třeba za 50 nebo 60 Kč tak to jj ale za 30 Kč.. nwm :-)))
  • your-darling

    scénář

    Tak mějak mě to popadlo a chtěla semna netu najít scénář a nepovedlose..
    nemáte nápady na nějakou stránku,kde je New moon nebo alespoň twilight??
    DÍK...
  • Ahoj

    Ahoj navštivte newmoonpage.blog.cz
  • Re: Re: Re: Re: jste skvělí

    to se neposílá na jeho adresu kde byldí,to je adresa na ty dopisy pro něho a pak mu to dovezou,vem si kdyby každej věděl kde bydlí,to by se z toho asi zbláznil každej den by ho otravovali paparazzi atd...
  • Re: Re: DVD New moon

    Skvělí...tak to už se těším!
    Zatím jsem to viděla jen v angličtině s českýma titulkama a v blbé kvalitě
  • KK

    OMG v Bravo jenom kecaji same žvásty a pitchoviny!!! Kolikrát to ani není pravda poslední dobou se BRAVO nehutí čím dál víc už jen tyma nekvalitníma dárkama když mam za to vyhodit 30 kč má to stát za to ne !! ? *8*
  • your-darling

    Re: titulky

    Ty už si viděla New moon s dabingem??? *7* *14*
  • dark.memory

    Re: Re: Re: Re: knížka

    jo uz dobry uz sem nasla tu mezeru:D dik
  • dark.memory

    Re: Re: Re: knížka

    zkus ten odkaz sem dat este jednou prosiiim
  • vrtulka

    Re: Re: knížka

    http://www.intoxicated.cz/index.php ?subaction=showfull&id=1266584068&a rchive=&start_from=&ucat=11&

    tad y je kdyžtak odkaz, kde to video najdeš, ale pozor, v odkaze budou asi mezery *3*
  • vrtulka

    Re: knížka

    a já jsem teď viděla video s Kristen z nedávný doby, kde hovoří o tom, že natáčet by se snad mělo začít v listopadu tohoto roku. takže asi budu věřit Kristen než nějakýmu Bravu *15*
  • knížka

    Ahoj všichni co milujete twilight sagu.....mam tu pro vás asi špatnou zprávu,četla jsem v BRAVU že třetí díl twilight ZATMĚNÍ by moh bejt taky poslední,že prý natáčení Rozbřesku brání problémi se smlouvou.....musíme jen doufat,že to tak nebude!!! *9* *9*
  • titulky

    Já nwm,ale myslím si že s titulkama je to lepší,ten náš dubing je taky dobrej,ale prostě si nemůžu pomoct,ale anglicky se mi to líbí víc.Jinak ten film miluju,nemůžu se dočkat až vyjde DVD,jsem z toho ůplnej blázen,budu se na to čumět každej den *14* už i na stmívání jsem se koukala jak idiot pořád dokola.já to pstě milujuuuu *1* *1*
  • joliett

    HB

    Vše nej Ashley!
  • joliett

    Re: herec

    Jareda hraje Bronson Pelletier

    http://www.osobnosti.cz/bronson --pelletier.php *3*
  • kika-ashley

    DVD new moon aj s dabingom

    DVD new moon ma výjst 20. apríla 2010 aj s dabingom *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší