Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niky

    na všechny díly přatelu i jako serie vsechny se mužete koukak na www.koukej.xkrat.cz date serialy je to až dole potom sictomi a tam jsou přatele je to i dobrá kvalita *14* *3* *3* *1*
  • b.e.t.u.l.i

    Re: Film??.. O_o

    takze je film s pratelema ? *7*
  • Film??.. O_o

    juj tak koukám že víte,, :D xD =D tak jinak,,: nevíte o tom nějaký podrobnosti,, :D
  • Film??.. O_o

    Ahoj lidičky,, přátelé jsou nejlepší seriál jakej znám,, a za nima Zoufalky,, :) Hele, jen jsem se chtěla zeptat,,: Nevíte jestli ny se náhodou nedělal film Přátelé? Docela by mě to zajímalo,,, Když tak prosím napište na mail nebo sem,, díky moc pá Tinush *15*
  • Priaťelia

    Je to ten najlepší seriál na sveťe. *1*
  • Friends

    Aj ja sa teším,že sú sfilmovaný Priaťelia moc lebo je to môj najlepší seriál. *14* *3* *4* *1*
  • vittan

    Film

    Nevim jestli o tom už víte ale za ňákej čas budou přátelé ve filmu už se natáčejí *5* jáá se tak těšim *1* *14* *14* *14*
  • evule321

    přátelé

    je to uplně bomba seriál, enom je škoda, že už není další serie:-( *3*
  • babunka

    .....

    Tenhle seriál prostě děsně milujuu...
    Ještě že je mám na DVD.Je to uplně božíí seriál. *14* *14*
  • vittan

    help

    Co budu dělat až seriál přátelé skončí v televizi? *9* já sem na nich závislej:D ...neví někdo kde sehnat díli přátelé ke stažení nebo kdo by byl tak hodnej a poslal by mi to? *5* díky lidičky *14*
  • vittan

    Re: The Best

    pravda pravda PŘÁTELÉ jsou nej seriál na světě nic se jim nevyrovná(seriál film) *3* *14* *14*
  • rumagirl

    The Best

    NEJ seriál na světě!!!!!!!!!!!! *14*
  • FRIENDS:PRIATELIA

    Sú jednoducho najlepší je to sranda,všetky časti sú dobré aj herci,ktorý tu hrajú úžasný:Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry a David Schwimmer nemajú chybu. *4* *3* *3*
  • Re: přátelé

    jo je to best best best best best best serial mam tam vsecky mocinky rada!!!! *14* *14* *4* *3* *9* *4* *15* *1* *1* *3* *14*
  • prochazkova94

    FRIENDS

    Přátelé to je PROSTĚ samá SRANDA *1*
    Nikdy jsem to NEVYNECHALA.Ráda se BAVÍM!
    Pro MĚ prostě THE BEST seriál. *15*
  • tynush737

    fakt dobrej seriál

    No tohle je prostě fakt dobrej seriál ... mám ho hrozně ráda...a včera jsem viděla poslední díl na markize a to bylo uplně dojemný rpsotě že je to už konec .. no ale prostě hned po zoufalích manželkách jsem ONI nejlepší *14*
  • unperson

    Re: DÍLY NA DVD

    oficiálně se sehnat nedá, ale neoficiálně ano *1*
  • Re: ???

    754 vole *5*
  • lenickaaa

    nej

    Jsou nejlepší *14*
  • Perfekt!!!!!!!!

    Ano je to super úplňe perfektné,že ich dávajú ešťe raz lebo len toto sa dá v televízií pozerať sú tam samé kraviny.Friends seríál ja mám velmi rád. *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit