Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamik21

    Super!!!!

    jo taky si myslím ze je to super ze je dávaj znova:-)
  • goldenka

    super

    jo je to super ze to davaj od znova *14*
  • Friends

    Od včera ich dávajú od začiatku som šteastný lebo si môžem nahrať časti,ktoré nemám aj tak to nestíham nikdy pozerať, takže si to nahrávam je to najlepší seriál na sveťe ked bola posledná časť tak som sa rozplakal,friends D:D:D:D. *4* *3* *3*
  • AADA

    hustý oni je zase davaj od začatku :D:D
  • kokosman

    Re: friends

    myslím že dnes
  • friends

    čau lidi prosimvás nevíte kdy maj přesně skončit pátelé na primě?.. pls odepište mi na e-mail díky moc *5*
  • kkornyy

    Re: NIKDO JE NEMÁ RADŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

    TO TEDA JO JJJJJJJJJJJJJJJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • kkornyy

    miluju je

    pratele miluju mam depku kdyz je nestihnu a uz sem se unich minimálně třikrát rozbrečela miluju joeyho chandlera trochu mín rosse ale vadilo mi ze se rachel dava furt dohromady s rosssem ja sem vzdy chtela aby rachel chodila s joeym a rezisera nesnasim protoze nedela dalsí rady
  • kkornyy

    Re: nej

    zejtra je poslední díl a pak to zacne od zacatku
  • DÍLY NA DVD

    Kde se dá sehnat DVD se všemi epizodami?
  • Re: nej

    v tom případě mám pro tebe dobrou zprávu na stránkách http://ceknito.okamzite.eu/Html/tvs erialy/pratele/1.htm si můžeš všechny díly zopakovat a pořád se k přátelům veacet P.S. je to zadara *3*
  • goldenka

    nej

    Existuje 10 episod a v každé je tak kolem 24 dílů...přátelé jsou nej serial a zatim jsem viděla uplně VŠECHNY dily *3* *1* v televizi je ted posledni řada,takže nevim na co se budu divat az to skonci *9* *9*
  • ???

    Kolik vlastně existuje episod? *7*
  • kvercik1

    very

    super ja je miluju
  • FRIENDS

    Pozerám ich velmi rád vždy mi dvihnú dobrú náladu sú super. *3* *4*
  • davidschwimmer

    Super serial

    Mám všechny díly *3*
  • Friends-Priatelia

    Ja mám všetky časti. *14*
  • nejjj seriiaaallll

    to je nej seriál dívám se na něj , každý den *3* *4* *14* *14* *1* *5* *14* *14*
  • Naaaaaj seriál

    Fakt super seriál aj ja mám pri ňom vždycky záchvaty smiechu zbožnujem ho,milujem. *4*
  • kamik21

    Super seriál!

    Super seriál je to sranda mám u toho dycky záchvaty smíchu *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit