Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • orange6

    supr

    NAPROSTO SUPR SERIAL *14*
  • karolushka

    FRIENDS

    jujec...přátele 4EWA!!můj nééééj seriál fakt upe šupa.... *14* lafuju je.. *14* *14*
  • Friends

    Milujem ich, Mery pozri sa na videá z Priatelov na you tube tam by mali byť nejaké časti,ale inak neviem žiadnu stránku skús túto. *4*
  • avrilie

    Re: Já je žeru

    ahoj mysŁím zhe se můžeš kouknout na www.sleduj.org *15* *1* *3*
  • Já je žeru

    Na serialy-zdarma byli epizody ke shlédnutí ale už mi to nejde spustit. *9* *9* *9* Su z toho hotová. Nevíte o jiné stránce kde by se na ně šlo dívat? Dík Mery


    A su do nich taky totyšně blbá a aj sa mě o nich zdá *3* *1* *4*
  • FRIENDS

    Mám ich najradšej na svete. *4* *3* *3*
  • Re: Dobre

    TY SI MYSLÍŠ ŽE JE MÁŠ NEJRADŠI, ALE NEMÁŠ JE RADŠI NEŽ JÁ !!!!!!
    NIKDO !!!!!! JSOU TO "MOJI" MILÁČCI !!
  • Dobre

    Fajn ked ich máš rada však je to perfektný seriál najlepší na svete a mám ho najradšej zo všetkých,čau. *4*
  • NIKDO JE NEMÁ RADŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

    MOŽNÁ JE TO TVŮJ NAJ SERIÁL,
    ALE POŘÁT MOJE MILÁKY NEMÁŠ RADŠI NEŽ JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    NIKDO JE NEMÁ RADŠI NEŽ JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ALE MAM

    MAM PRETOZE ICH POZERAM STALE NA VIDEOKAZETE JE TO MOJ NAJ SERIAL,FRIENDS. *4*
  • PROSTĚ JE MÁM NEJRADŠI NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ALE POŘÁT MOJE MILÁČKY NEMÁŠ RADŠI NEŽ JÁ.
  • Friends

    Friends-Priatelia je naj seriál na sveťe nikdo ich tiež nemá radšej ako ja pretože ich pozerám vždy ked prídem zo školy mám všetky časti,I LOVE YOU FRIENDS. *4*
  • JSOU MOJI

    A TO MI VĚŘTE ŽE NE
  • JSOU MOJI !!!!!!!!!!!!!!!!

    AHOJKY CHCI VÁM ŘÍCT ŽE MOJE MILÁČKY NIKDO NEMÁ RADŠI NEŽ JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • FRIENDS

    Priatelia je ten najlepší seriál nedokázal by som si predstaviť bez neho deň super pozerám ho rád a stále aj herci,čo tu hrajú sú naj ja moc seriály nepozerám skoro vôbec,ale toto je môj najoblúbenejší zo všetkých ostatné ma nezaujímajú hodnotím ho na 100%. *4* *3* *3* *5*
  • přátelé

    to já jsem teda s tebou, taky jsem na žádný díl nezapoměla a ukaždého se řechtám jak kůň protože to jinak ani nejde *15* *15* *15*
  • trojanko

    trojanko

    přátelé super *5*
  • tery-lovely

    přátelé

    přátelé sleduji pravidělně a jako zatim snad nebyl díl při kterém bych se nudila myslim si že je to i češkým dabingem *15* ale je to bezva serial *1*
  • muck

    jsou skvělí *15* *15* *15* *4* *14*
  • Friends-Priatelia

    Je to môj najoblúbenejší seriál,pozerám ho stále mám pár dielov aj na videokazete,nemá chybu ani všetci herci,čo tu hrajú iný by sa do tohto sitkomu nehodili ako Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry a David Schwimmer sú jednoducho perfektný,už sa teším aj na sfilmovaných Priaťelov moc. *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit