Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ma twiligh sagu s český dabingem :D
  • Taky si rikam:D kdyz se nekdo na ten film tesi, tak si nedokaze precist par, no dobre trochu vicvet:D ale chapete, co tim chci rict ne?
    Mate pravdu, dabing stoji vzdycky za hovno, traba me stve, jak v zatmeni nadabovaly misto Edwarda-|Edworda|, nebo Volturiovi-Volturi a navic dabingem nici spoustu vtipu a tak.
    Ja osobne se teda raci divam na filmy s titulkama v puvodnim zneni:D
  • To je spíše tím ,že jsou leniví číst ty titulky!Taky 100 % preferuji původní změny a když si chci procvičit AJ tak bez titulek :P
  • Ale jak ji je Rosalie učesala, ležela Bella na těch vlasech, ale neměla je na ramenech. V dalším záběru, ale je na ramenech měla. Docela mi to vrtá hlavou. *15* *15*
  • já sem radši, že je to v kině s titulkama... dabing zrovna tenhle film kazí... Copak někdo viděl, aby třeba Harryho Pottera daboval pokaždý někdo jiný... Je to divný a hlavně mají i divný hlasy... Originál je prostě nej.. Ale zase chápu, když někdo neumí anglicky, tak to může dělat problém... :)
  • No dle mého názoru nepujde dabovaný vůbec....to jsou titulky takový problém?
  • Luffik123
    a ví se kdy bude rozbřesk nadabovaný v kinech?
  • No tak dlouho to netrvá ,když Harry Potter chodil do kina dabovaný...práce tak na 2 dny.
  • ale jo má to být koncem ledna jenže nevím kde se to bude dát stáhnout
    nebo by mi aj i stačilo s titulkama v dobré kvalitě
  • Luffik123
    sem si myslela, že to nebude tak rychlý, protože nadabovat film trvá dlouho a víme jak dlouho trvaly ty ostatní díly *4*
  • your-darling
    nikde neni ještě v češtině k sehnání a v kinech dabovaný snad žádný díl nebyl... :))
  • your-darling
    myslím, že to ještě v češtině ani není
  • joliett
    Brouku, ale tady nejsi na CSFD! tady jsi na stránce pro fanoušky filmu. Takže jestli jsi nám přišlaa říct, jak je ten film příšernej, tak na to tu asi fakt není nikdo zvědavej! Komentáře a hvězdy uděluj na stránkách, které s tím souvisí. *3*
  • Luffik123
    Jana: no kamarád pracuje v kině a říkal že by to mělo být někdy tenhle víkend program tomu ovšem neodpovídá, v kinech jsou běžně dabovaný filmy a tato sága není výjimkou
  • Ahojte nevíte náhodou kde se to bude moc stáhnou v češtině a v dobré kvalitě??
  • Už jsem na to taky koukala. Pokaždé to mají různě. Viděla jsem březen, ale i květem.
  • Nadabovaný Rozbřesk v kinech? To asi těžko *15* Nebo o tom vůbec nevím.
  • Luffik123
    Ahojky neví někdo z vás kdy by měl být rozbřesk v kinech už nadabovaný? *4*
  • Obávám se, že DVD v lednu ještě opravdu nevyjde. Počítej tak duben, květen, možná i později.
  • IsabellSwanCullen
    Myslim, že režisér ti asi neodpoví. Zaprvé je, že je to tak trochu tajemství, aby to jiní nepoužili v jiném filmu,i když o tom vyšla knížka a zadruhé to píšeš na české stránky, kam "asi" moc američanů nechodí *3*
    Bella je vyhublá tak, že podle Kristen udělali figurínu, která tam na tom stole ležím místo ní. Jacob se přemění tak, že ho jakoby vyzvednou do vzduchu(prostě ho odstraní ze záběru) a na počítači tam přidají vytvořeného vlka. Přeměnou na upíra nevim, co myslíš. Bella se změnila, protože jí maskéři tak zkrášlili a taky na počítači upravili. No a dali ji červený čočky. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší