Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to určitě neni ona KIKI mam pro tebe plakaty stmivání : až pujdeme do školy tak ti je dam *3*
  • evkamoho
    nej nej nej film na světě!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mno zkusím to nějak najít a hodit odkaz...
  • mekkys-twilight

    TW sraz (ještě jednou)

    Tak jo...už sem tu jednou zminovala že bych usporadala TW sraz v Brne...takze kdo chce vedet vic at jukne na muj blogis: www.mekkys-twilight.blog.cz *3*
  • fries

    dvd

    tak jsme se byla včera zeptat v bontonlandu v prodejně a říkal že dvdčko budou mít na pultech bud koncem tohoto týdne a nebo začátkem toho příštího... *3* už se moc těšímmmmmmmmmm
    • lucka1994

      Re: dvd

      fakt????kde je ten bontonland?????
    • lucka1994

      Re: dvd

      fakt?????to si musim koupit!!!!!!je to bezva film!!!!!!!!!!!!!miluju ho *4* *4*
    • bella1

      Re: dvd

      já si to stáhla z netu ale jen s titulkama. je to na uložto v bezva kvalitě. Ten film je naprosto úžasnej nedokážu se od něj odtrhnout. *14*
      • Re: Re: dvd

        ja ho mam tk z netu i s titulkama!§ale neni to ono!!uz se tesim na cervenec!§to ma totiz DVDtwilight vijit tady v cesku!!! *3* *14* *3* *14*
  • luida

    Apotamkin

    Tak jsem se dívala na Stmívání a pauzla to v místě, kde Bella hledá o tom ,,cold one". jsou to stránky www.freezestorageds.com a ještě něco ale to nerozluštím. Ale aspoň něco. *3*
  • aliuse

    FILM

    MILUJU NEJLEPŠÍ FILM *14* *14*
  • No já moc ráda koukám na tydle filmy a už aby to bylo v češtině O.K *6*
  • <3

    nemůžu se filmu dočkat. knížky jsem četla a tak sjem zvědavá jak se jim to podaří zfilmovat ;)
    • super!

      Taky se strašně těšim, až bude film v kinech!! Knížky úplně zbožňuju, jsou úžasně napsané..at' už je 15.1.!!! *9*
  • Kdy bude ten film u nás?

    Lidičky nevíte někdo kdy budeten film u nás v kinech??? Hrozně moc se na něj těíšm!!! :) Knížky jsou úplně bezvadný! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit