Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mitote

    stmívání

    Včera v půl osmé jsem se stala dalším člověkem, který stmívání viděl..... Byla jsme v úžasu celý film!!! Nádherna, strhující a promyšlený dej, láska a kouzlo jaké z toho vyzařuje... prostě úžasné!!!! Člověk má v knině pocit, že se takové věci skutečně dějí, že to, co běží před ním na plátně je pravda a přitom by se chtěl stát její součástí!!
    Velice mě uchvátily prvky, jako byly Edwardovi oči, láska, která z obou hlavních herců vyzařovala a tajemnost obou herců... Za méňě zdařilé výkony bych považovala létání hlavního herce, připomělo mi to nepromakané filmy o kunk-fu. Ale to je asitak jediná výtka, kterou mám, a je zastíněna těmi ostatními... vyjádřeno jednou větou : Stmívání je jeden z nejúžasnějších filmů, které jsem ¨měla možnsot vidět.... A vrhnu se i na knížku *14* *1*
    • ferrerrka

      Re: stmívání

      ty jo:)konec ne tady odrikal nekdo absolutne muj presnej nazor:)vsechny pozitiva co si rikala se mi zdají skvelý ale hlavne mam radost jak si tady zminila spatnost toho letani:)musim rict ze to je asi taky jedina vytka kterou bych na tenhle film mela..prislo mi ze na to jakej ma dnesni film moznosti tak to mohli udelat lepe:)pripada mi to trochu jak mrazik:)diky za tvuj nazor:):):)
  • thecrow

    Trojka

    Zdar lidi, nevim jestli to víte, ale producenti chystají 3. díl, bude se jmenovat Eclipse a premiéra by měla bejt 30.6. 2010.
    • terka14

      Re: Trojka

      fakt no tak to je supeeer alem stejne uz se mocinky těším na nový měsíc,těší se ještě někdo *4* *3* *14* *4* *14* *5* *3* *1* *15* *4* *3*
      • elik.cmelik

        Re: Re: Trojka

        já já se samozřejmě taky těším na všechny díly! *4* *14* *14* *14*
    • Re: Trojka

      supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
  • b.e.t.u.l.i

    bravíčko

    dneska vyslo novy bravicko a je tam rozhovor s taylorem a par veci o jacksonovi *5* a pak este plakat Jaspera a Alice :) skoda jen ze tam neni plaakat Roba :D ale musej to stridat *3*
  • deniska-l

    nwm

    ahoojky nwíte plsky někdo jak je to s Půlnočním sluncem...někde sem četla že se rozhodla ho dopsat tak ja nwm jestli je to pravda *7* kuju *4*
    • Re: nwm

      Mno...to nwm....ale já ten kousek mám stáhnutý...tak jestli ho chceš poslat....nwm jesli to je dopsaný ještě jsem to nečetla.....ale určo to mám...tak esli ceš poslat :) ozvi se na icq *3*
  • Další kapitolka

    Ahoj...říkali jste že mám dát vědět až bude další kapitolka....tak už je....mrkněte na to a pls komentíky *1* *1*
    • Re: Další kapitolka

      ahojky,prosímtě a kde seženu na internetu 2. díl stmívání ?:) na kouknutí ?:-) díky moc předem
      • Re: Re: Další kapitolka

        myslíš jako nový měsíc?? ten si můžeš někde stánout...musíš hledat *3* anebo jestli chceš ti ho pošlu na mail *4*
        • Re: Re: Re: Další kapitolka

          ahoj chci se zeptat jestli se Bella stane někdy upírem pls odpovězte
          • Re: Re: Re: Re: Další kapitolka

            Jo, stane.... v rozbřesku ve čtvrtém díle jí edward promění při porodu Renesmee *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Další kapitolka

              Jj dik, nemohla sem se dočkat teprv čtu zatmění *1*
    • lidus5

      Re: Další kapitolka

      Zase pěkné!! Ale kdyby Edward, řekl mě ať se jdu učit... asi bych se mu vysmála a z auta ani náhodou nevystoupila!! *15* *15* *14*
      • Re: Re: Další kapitolka

        No jo...ale Edward byl naštvaný atd. *3* btw další kapitolka docela ted nuda myslím....nic moc mě nenapadlo....co myslíš? pls koment *3* *1*
        • lidus5

          Re: Re: Re: Další kapitolka

          Však já bych ho te naštvanosti nějak zbavila... No tak určitě je těžké si tak něco vymyslet.. Já třeba nechápu Stephenie jak to dokázala, napsat něco tak úžasného... Tak zkus čerpat ze svého života, okolí... jinak nevím, co bych ti měl poradit... Ale nuda to nebyla! *3*
          • Re: Re: Re: Re: Další kapitolka

            No jasný...určo něco vymyslím *3* 4.kapitolka už tam je taky....nwm jestli byla pžedtím zobrazená..... *1* *1*
  • elik.cmelik

    Twilight

    Ahoj Twilighťáci!
    Někdo to ví, někdo to tuší a někdo o tom dokonce ani neví! Dne 18.2.2009 se totiž na serveru lidé.cz ukula událost tohoto roku!
    SRAZ TWILIGHT FANOUŠKŮ!
    Ano! Ano! Ano! Máte možnost setkat se s lidmy, kteří jsou do této série stejní blázni! Není to dokonalá příležitost?
    Místo: Hlavní město Praha, Václavské náměstí přímo pod jezdcem na koni
    Den: 11.4.2009
    Čas: cca 11:00
    Program: Na programu je dokonalé "vyplenění" knihkupectví LUXOR. Návštěva McDonaldu. Twilight "pochod" při kterém se bude zuřivě mávat knížkami (pokud se s ní chcete tahat :)) a tento pochod můžeme také spojit a anketou lidí, jestli znají Twilight sérii. Pokud i po těchto věcech budete chtít nadála zůstat ve společnosti Twilighterů - nebojte, program tímto nekončí!
    Co s sebou? Jedinou hlavní věcí je přece dobrá nálada! A pokud budete chtít můžete zabalit i nějakou tu knihu :)
    Pokud si nechcete tuto událost nechat ujít a popřípadně se o ní dozvědět i něco víc, přijďte mezi Nás na TUTO DISKUZI a my vás rádi uvítáme!
    Pokud můžeš, kopíruj tento text na svůj blog :) Ať nás není málo
    • martina7

      Re: Twilight

      Proč až v Praz? Co treba Brno nebo Vizovice ??? *7*
      • 0-petunka-0

        Re: Re: Twilight

        přesně...taky bych tam jela ale je to daleko a mamka mě tam asik nepustí...
  • gabriellavanessa

    ...

    nevíte kdy u nás bude premiéra filmu nový měsíc? *7*
    • elik.cmelik

      Re: ...

      v ČR premiera New Moon ještě nebyla stanovena! *7* V americe má ae New Moon premieru 20.11.2009 takže ho v ČR můžeme očekávat s nepatrným spožděním! *4*
  • anetuss

    TwiliGh

    ahojte holky jsem uplný blázen do filmu stmívání...ani nevíte jaký a napadlo mě jestli by jse nějaká holka z vás nenašla pro to že by jsme vytvořily blog...třeba se stmíváním..a mohly by jsme se s ním dostat až na vrchol všech blogů...nejlepší by bylo kdyby těch holek bylo víc mám i hodně svých osobních kamarádek které by nám možná s tím trochu pomohly all jenom s nejmenšíma maličkostma..takže by jsme i spolu spolupracovaly navzájem se domlouvaly....atd....takže pokud by nějaká z vás měla zájem a může jích být i víc tak se mi plosím ozvěte bud sem do e-mailu na osobnostech a nebo přímo na moje icq:594-722-650 a jinak holky díky moc plosím vás a ozvěte se *14*
  • Ticho on je idion
  • co jako myslíš s těma věcma johy
    *8* *8* *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit