Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • citron

    lol

    Piste do vzkazniku *16*
  • 29.viki

    Fanfiction

    Hele lidičky, nevíte o nějykých dobrých fanfiction o Teilight?Strašně mě to baví číst, když už mám za sebou ty knížky *1*
  • ducker

    New Moon

    Už se hrozně moc těším na New Moon,knížku už mám přečtenou několikrát tak jsem už nedočkavá na film snad bude dost dobrý.Ukázky se mi líbí tak to bude snad fajn.
  • chickenka

    Nej www.stránka

    http://intoxicated.cz/ *5*
    • Re: Nej www.stránka

      Oficiální stránka filmu s fanclubem a soutěžemi!!! www.stmivani.cz
  • ahoj tady kikina ja si můžeš přěéčíst. úplně s tebou souhlasím vanesso hlavně s tou poslední větou
  • Dnes:)

    Doufám že jste nikdo nezapomněl že dnes je premiéra:)) Takže kdo to dnes nestihnul ať to zítra napraví:)
  • Super film

    Ahoooj lidi normalne vcera jsem na tom byla v kine a uplne bozi .. Paradne obsazeni a nejheerci .. Emmmet s Jasperem uplne bozi a Edward nejlespi .. Krasne to bylo zahrany proste nejlepsi film co znam ... JO kdybyste to nekdo mel na stahnuti trebas stranku tak mi pls pisnete ja bych si to rada stahla diiiky moc mejte se vseci papaa .... TWILIGHT 4ever ! !! ! ! *14*
  • pidoslava

    supeeeer

    já jsem na tom filmu byla v koně třikrát!čtu i ty knihy,a jsou ještě o něco lepší než film.doporučuju všem!
  • Super filn

    tenhle film me desne nadchnul miluju ho a tu knihu taky.....a hlavne Roberta kterej v tomdle fimlu ztvarnuje kraasneho Edwarda.....♥♥♥
  • -_verca_-

    Promiňteee

    Promiňte,fakticky moc se omlouvám že jsem tady o Stmívání říkala nehezký slova,popisovala mi to kámoška,ale úplně špatně,říkala že Edward je zombie,a prý je zombiika i ta Bella...ale když jsem stmívání viděla hned jsem změnila názor...Je to sice nemožný,ale dobrý... *3* *3* *4*
    • n-abby-sciu

      Re: Promiňteee

      A není tak trochu blbé soudit film, když jsi ho ještě neviděla? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit