Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dsa

    e
  • NEW PHOTO

    ta nova fotka jak je kristen v modrych šatech to je ona???
    • ametkaa

      Re: NEW PHOTO

      to snad neee
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: NEW PHOTO

        jj podle me je to ona...
        • debussygirl

          Re: Re: Re: NEW PHOTO

          Podle mě teda určitě ne...nic proti tý holce ale Kristen je mnohem hezčí.
  • hele ty vejinko ty se jdi vicpat jestli si o tomhle myslíš že to je nesmyslné tak sem nechod myslela jsem že když jsem chodíš na tuhle stránku tak nás pochopíš ale asi nejsi dost velká faninka stmívání když za něj nebojuješ *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *16* *10* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • už se nemá cenu o tom hádat kiki?? :)
    • *3* je nesmyslné dávat hlasy za přetvařky právě o to mi jde... že akorát tím víc ty lidi vyborcujete... občas takových lidí by stálo si nevšímat a tím se akorát dá najevo,že vám je to fuč a je větší pravděpodobnost,že už jsem nepůjdou jak když vidí , že vám to vadí. za pravdu se každej zlobý *3* toto *10* *16* světčí o všem. a mám dost zkušeností abych poznala jaci lidé jsou. proto když bych něco chtěla změnit tak to budu řešit (se stránkou osonosti) aby sem mohli psát jen registrovaní uživatelé *3*
      • Tak hele vejinko, nemachruj že máš dost zkušeností a nechoď jsem když Twilig sagu nemáš ráda! *10* Někteří Twiling milují, přímo ji zbožňují (například já) a ty jim to takhle kazíš! *16* *16* *16*
        A dej pokoj!
        • *2* a to dokazujete tím,že tu budete řešit blosti místo stmívání... to je oč mi hlavně jde má se řešit stmívání a neee co kdo píše za nesmysli ať si to napíše... on sám jednou na to dojede... takže jediný kdo kazí twilight ságu... nemusím snad psát... ale jak tak čtu furt nechápete oč mi šlo... nejde mi o to vás urážet (jak to někteří dělaji a nemaj v hlavě nic jinýho než zaútočit na člověka jakoukoliv urážkou) když bych chtěla tak to udělám hned a budu zprosta a budu používát nevkusná slova *3*
  • Ahojky

    Stmívání je úplně úžasný film a už se těším na Nový měsíc *4*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: Ahojky

      jj ja taky a moc... ale Rob tam moc nebude a to me stve :( ale este vic me stve ze to bude asi az v lednu 2010 *7* *9*
      • Re: Re: Ahojky

        Film Nový měsíc bude mí t premiéru 20.11.2009 a Zatmění 30.6.2010 nešla jsem ne více stránkách, kde byl rozhovor s režisérem obou filmů... dvojka a trojka se mají točit dohromady režisér je nucen je natočit v tomto šibeničním termínu proto že mu herci stárnou... kdežto v knížce ne *15* , jsem docela zvědavá jaký to bude mít důsledek na kvalitu filmu
      • Re: Re: Ahojky

        Jo bude to až v lednu 2010 a taky mě celkem štve že tam moc není Edward ale pořád ten debilní Jacob kterého nesnáším si myslí že má na Edwarda. *4*
        • b.e.t.u.l.i

          Re: Re: Re: Ahojky

          presne a pak se este ocucava s Bellou.... a Edward trpi *9*
          • b.e.t.u.l.i

            Re: Re: Re: Re: Ahojky

            ja sem 4 zatim necetla.... cekam na knizku vis *4* to je pak lepsi poctenicko :D
            • b.e.t.u.l.i

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              njn jasne
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              mluvíš mi z duše
            • b.e.t.u.l.i

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              j jasne ze chapu taky s tim mam problemy to vydrzet.... ale stejne neni nadto si to vzt do postele a cist si to pred spanim a pak mit krasny sny
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              Jj je mi to jasný ...já si to taky myslím ale už jsem to nemohla vydržet..snad chápeš *1*
          • debussygirl

            Re: Re: Re: Re: Ahojky

            Já vím že si budete myslet že sem asi na hlavu ale já fandím Jacobovi...ale zase sem ráda že si Bella vybrala Edwarda, protože jinak by se nemohl Jacob otisknout do... *1*
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              Tak to jo no *1* ,ale když jsou to upíři a vlkodlaci, kteří vlastně ani neexistujou, tak už mi nepříjde divný vůbec nic *1* Ale možná by se mi víc líbilo kdyby Jacob zůstal s Leah a Renesmee s tím klukem co tam dojde na konci ..víš ten jak je stejnej jako ona...ted mi vypado to jméno. *1* *7*
            • b.e.t.u.l.i

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              a tobe to nepride uchylny *1* jako kdyby nejakej chlap miloval nejprv tvoji mamu a pak tebe *15* fuj fuj fuj
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              ale aspoň jsou jedna velká štastná rodina *1*
            • b.e.t.u.l.i

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky

              do jeji dcery...mno jasne to je nechutny... nejprv miluje bellu a pak chce jeji dceru *16* fuj
  • ane.tt

    ...

    zítra jdu na to do kina,tak už se moooc těším *3*
  • film

    Ahoj Lidičky Prosím vás nevíte kde bych mohla shlédnout film Stmívání zdarma? Měla jsem půjčený dvd a nešlo mi *9* předem dík *4* Miri
    • gabi5111

      Re: film

      http://filmy.fotelka.com/ ale musiš sa zaregistrovat inak ti to nepojde a je to slovenska stranka tak tam sa to vola Súmrak keby ze to das vyhladavat... ale je to s ceskym dabingom...
      • miris

        Re: Re: film

        děkuji ti ten film je fakt úžasnýýý už se těším na to pokračování myslím že to bude taky skvělý *3* *14*
        • gabi5111

          Re: Re: Re: film

          no to urcite ze to bude skvele *1*
  • ahojky dočetla sem stmívání a docela mně to zklamalo... , že do filmu nedali více záběru na lásku (poznání) Edwarda a Bell a dali tam věci které nebyli v knize. *9* škoda
  • heath.4ever

    ;)

    včera jsem se ségrou shlédl tento film a byl jsem já i moje sestra opravdu unešen!!tak skvělý film jsem neviděl opravdu dlouho..možná až na temného rytíře;)..opravdu moc skvělý film a všem kdo ho neviděli nebo váhají jestli na to mají kouknout tak doporučuju;)
  • nenašla ještě zkusím říct příteli ten to snad najde
  • bellinka

    Rozjezd

    Ahoj lidi jenom jsme vam chtela rict ze u Roberta uz se planuje na tu reklamu na Stmívání!..Tak kdyztak piste tam ty napady!..at uz s tim poradne pohnem predem diky!..A ZAPOJTE SE VSECHNI KDO CHCETE!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit