Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarpop

    twilight

    ahojky lidi mě se ten filmík dooost hodně líbil a knihu jsem si taky přečetla je moc dobrá doporučuji!!!!! *3*
  • ....prosiiiim : )

    Prosim vas byli by ste nekdo tak hodnej a rekl mi kde muzu stahnout film s titulkama ? Vsude to shanim a kdyz uz stahnu tak to nema titulky... *9* A jeste se chci zeptat jestli yb nekdo nebyl rposiiim tak hodnej a neposlal mi nekdo aspon par dilu na mejl ? nebo pres icq ? *4* dekuju moooc *3*
    • elik.cmelik

      Re: ....prosiiiim : )

      Ahojky,tak filmík můžeš stahnout na www.ulozto.cz a nebo na www.filmax.cz
      *4* Jinak ráda ti pošlu všechny díly twilight ságy na mail nebo na icko *4* jenom mi napiš icko nebo mail:)
      • Re: Re: ....prosiiiim : )

        Hele dobry... diiiiky moooc *4* ale uz sem si to sehnala jinde *3* ale jinak vazne dik *14*
        • elik.cmelik

          Re: Re: Re: ....prosiiiim : )

          oukej *3* nemáš zač *14*
      • Re: Re: ....prosiiiim : )

        jeee *14* muzes si vybrat co je pro tebe lepsi *3* icq : 303359749 a mejl : gagourek@seznam.cz diiky moooc *14*
  • Ahoj Kristýnko prosím tě promin mi to že jsem na to neodpověděla dřív myslíš tu s tou hudbou?? :)
  • gabrilel

    Skvělí film

    Ahoj- film se mi moc libil je skvěli super.
  • martina7

    Milujuuu

    Hej jo bomba film ale nemozu ho najit cesky a nebo aspon s ceskema titulkama jo a ty herce tam obsadili uplne nejlip jak mohli proste Emment a Jasper uplne bomba a o Edwardovi a Belle ani nemluvim .. Prostě super a knizka se cte uplne sama no nemam pravdu ??? Joa kdybyste nekdo mmeli ty stranky me to totiz v tom avi nejde tak kdybyste nekdommeli neco jineho tak se mi ozvete dikky moc :D
    • Re: Milujuuu

      no film sjem si stáhla už dávno normálně z torentu ;) takz ten film miluju a o knížkách ani nemlvuím .. fatk super už se těšíma na 4 díl v unoru *14*
      • Re: Re: Milujuuu

        z čeho sis to stáhla..?
    • Re: Milujuuu

      nááááááááááááááááá ááááááááááááááááá
      • martina7

        Re: Re: Milujuuu

        Coo??? Poraďte ... Pls
        • tominka_483

          Re: Re: Re: Milujuuu

          http://www.sleduj-online.cz/filmy/a kcni/513-stmivani-titulky.html

          a le musíš si chvíli počkat...
          • martina7

            Re: Re: Re: Re: Milujuuu

            Já nevím mě to nefunguje tam tam se objevi nejaky napis a nejde to sputit ... Porať .. Joa díky za snahu *14*
  • já to celé uvedu na správnou míru. na co se celou dobu ptám,sice to bude retardovaná věta,ale třeba ji líp pochopíte.

    když dám hlas PŘETVÁŘKY co tím hlasem změním???
  • PÍSNIČKY

    Mam prosbu.. neznate nekdo nejakej dobrej odkaz, kde by se daly poslechnout pisnicky ke Stmivani? A nebo kde by se nechalo koupit i cedo? Dekuju za odpoved. *3*
    • ametkaa

      Re: PÍSNIČKY

      Ahoj..pokud chceš mohla bych ti je poslat.. *3*
  • darkdragonfly

    škoda...

    viděla sem film totálně mě natchnul, ale knížka mě dost zklamala.... *9* *9*
    • bellinka

      Re: škoda...

      Teda me se libi i film a cela saga me natchla az moc!.. *15*
  • ahoj zajmolo by mě proč nikdo 1, nehlasuje te naboli nedáváte hlasy na dobrý komentář
    2, proč nikdo nepíšete a nedáváte nové věci o stmívání *13* *13* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *10* *10* *16* *16* *12* *12* *11* *11* *13* *13* *9* *9* *8* *8* *7* *7* *6* *6* *5* *5* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* *1*
  • promiň te jen tak na okraj ta klára jsem já kikina . *7* *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit