Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karuuulka

    boží

    Upe nádherný film,prostě BOŽÍ,jinak se to neda nazvat neeejjjjjjjj
  • áááá

    I love you twilight *14*
    • kamca12

      Re: áááá

      Souhlasím s tebou a všemi fanouškami. Nejlepší filmíík! *1* *14*
      • Re: Re: áááá

        Nechala bych se od něho kousnout. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • luida

      Re: áááá

      tak čtu Rozbřesk a na str.94 mi došlo co bude dál. Bella jevila příznak těhotenství(změna chutě) a pak další a další(nevolnost, silné emoce, bříško a nakonec pohyby). A na str.105 to došlo jí. To je tak super, malý/á Cullen/ová!!
      • mysak.kol

        Re: Re: áááá

        proč to tu píšeš? Tohle je Stmívání a ne Rozbřesk.
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: áááá

          Přesně tak a ne každý tu knihu četl.
      • kikines

        Re: Re: áááá

        JJ je to super *4* Já jsem Rozbřesk četla 9krát ted' to čtu po 10té a pořád mě to baví *3* Prostě miluju Twilight a všechno o kolo toho *14* *14* *14*
        • nik011

          Re: Re: Re: áááá

          nenormal too
          • kikines

            Re: Re: Re: Re: áááá

            nenormal ?proč *7* *7* *7*
            • nik011

              Re: Re: Re: Re: Re: áááá

              oki
            • kikines

              Re: Re: Re: Re: Re: áááá

              já jsem to pochopila, ale prostě se mi ta knížka moc líbí *4*
            • nik011

              Re: Re: Re: Re: Re: áááá

              ne sorry, klidne si to cti 20x, sem mela zrovna blbou naladu kdyz sem mela na tebe kydy,byee
            • nik011

              Re: Re: Re: Re: Re: áááá

              njn sem si mohla myslet ze ti to nedojte proc asi protoze to ctes 10x
      • gabi5111

        Re: Re: áááá

        nemusiš to tu rozpisovat každy to ešte nečital (napr. Ja) *1* *15* *15*
        • twilight055

          Re: Re: Re: áááá

          u vás eště úsvit nevyšel co? *1*
          • gabi5111

            Re: Re: Re: Re: áááá

            no nie čo už ale uz o par dni ho budem mat *15* *1*
        • luida

          Re: Re: Re: áááá

          pise to tu kazdej a ty zdrbes zrovna me!!?! A navic ve 14dnech tehotenstvi nemuze mit brisko ani citit pohyby, takze to dite je divny(upirek)
          • nik011

            Re: Re: Re: Re: áááá

            tyvl bud ticho ja to taky ctu a ty vsechno vykecas ses nenormani nebo co
          • gabi5111

            Re: Re: Re: Re: áááá

            Ale ja som to v zlom nemyslela *4* *15*
          • misicka24

            Re: Re: Re: Re: áááá

            No skoro upír! Má vlastonosti i po Belle a bude to holčička jméném Renesme.... *14*
            • luida

              Re: Re: Re: Re: Re: áááá

              jj, ja vim. Preskocila jsem Jacobovu cast a nalistovala Bellinu. Pochopila jsem to tak, ze rodila a zaroven se stavala upirem. Ale ctu i ted tu Jakovu, abych vedela jak to probihalo mezi tim.
            • ducker

              Re: Re: Re: Re: Re: áááá

              Super malý upír,zase to bude o něco zajímavější
              *1*
  • avrilka.14

    HELP ME!!!!

    Ahoj,hele nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak tam Bella čeká na parkovišti na Edwarda,ale on nepřijde??Mooc vás prosímm můžete mi to někdo na psat?? *4* *4*
    • písnička

      Ahojky, myslím že se jmenuje EYES ON FIRE od BLUE FOUNDATION. *4* *3*
  • mega

    époprve sem si myslela že tento film a to všechno kolem něj a hlavních postav je kravina ... dneska jsem se na něj podívala a mužu ho jen doporučit fakticky úžasn film to je ...jo a holky po tom týpkovi šílet nemusíte nestojí za to *1*
    • andreinka

      Re: mega

      jj taky sem si myslela,že je to kravina,než sem to poprvé viděla
      ale jó stojí za to :D
  • Stmívání 1 díl je docela dobrý viděla jsem ho na Primě a zatím je to nejlepší film co jsem viděla *3*
  • skodovavera

    Juchů

    Ahojky! Tak a je to definitivní! Zatmění bude mít českou premiéru v červenci! Jo a rozbřesk se bude točit teď od března a už je napsaný pátý díl knížky! Jmenuje se půlnoční slunce! Akorát že je jako 1. díl ale je to v podobě Edwarda a ne Belly. Já se tak těším až dostanu ty knížky z egmontu! Taky jsem dřív nenáviděla twilight jenže pak jsem se na kousek koukla a je to supr! Jinak teď napsali něco podobnýho jako to stmívání jmenuje se to upíří deníky je to i natočený ale jako seriál v angličtině. Říkají že je to lepší ale já tomu moc nevěřím TWILIGHT JE NEJ!!!
    • vrtulka

      Re: Juchů

      je to všeobecně známí že Eclipse bude mít premiéru 1.7.2010, takže pro lidi tady už žádná novinka *3* a bohužel musím tě zklamat, ale Rozbřesk se teď v březnu rozhodně natáčet nebude. herci ještě nemají domluvené smlouvy, není vybraný režisér, není napsaný scénář. neví se, zda bude jeden film nebo dva, takže březen jako začátek natáčení ani omylem, promiň *3*
      • Re: Re: Juchů

        Slyšela jsem že trailer k Zatmění by měl byýt 20.3... ale ještě pořád to nejni jistý...
      • your-darling

        Re: Re: Juchů

        Ted někdy by měl vyjít oficiální triler na eclipse...rozbřesk bude určitě na dva díly..podle prohlášení režiséra myslím..
        a nevím co je na tom pravdy,ale někdo zveřejnil midnight sun na netu a stephanie řekla že už to nedopíše..tak nwm... *9* ..snad jo...
        • vrtulka

          Re: Re: Re: Juchů

          včera se objevila zpráva, že Summit oznámil, že trailer na Eclipse vypustí do světa při premiéře filmu Remember me, kde hraje Robert, což je mám pocit 12.3. tak doufejme, že to je pravda *3* jinak s Midnight Sun máš pravdu. někdo to zveřejnil na netu, Stephenie na svých stránkách řekla, že neví, zda to někdy dopíše *3*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Juchů

            Tohle čkání je strašný...pořád to oddalují...
            asi nepřežiju čekat tak dlouho... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Juchů

              je to tak že triler už vyšel a kirsten uvažuje jestli chcetočit rozbřesk pač ma jiny nabydky a žadnej patej dil neni jenom stephenie napsala další kníšku
  • čauky holky to je doba co , stmívání je super ale viděliste tepíři taky bomba filmík jůůůůůůůůůůůů
  • missutka162

    ...

    lidičky já jsem ten filmik ještě neviděla a moc mě to mrzí...jestli byste byli tak hodní a poslal mi ho někdo mailem Michaela.96@seznam.cz mocinky vam děkuju....tak pp *3* *3*
  • veronickaa

    Akutní problém

    Ahojky všichni,mm takovej menší dotaz,už vyšla u nás kniha Rozbřesk?každej mi totiž říká něco jinýho tak by mě zajímalo jak to teda je.. *7*
    • Re: Akutní problém

      Oficiálně kniha vyjde 25. března...mrkni se na www.egmont.cz... *3*
      • elik.cmelik

        Re: Re: Akutní problém

        né kniha už oficiálně vyšla!!!!11.února! *14*
        • elik.cmelik

          Re: Re: Re: Akutní problém

          ahá tak teď jsem opravdu zjistila že kniha vyjde až 25.března *9* *9* Omlouvám se!
  • kdo máte rádi Jane Volturi - Dakotu Fanning, tady je ní ke stažení spousta věcí.Nemusíte se registrovat, psát heslo a je to rychlý. Našla jsem tam s ní filmy Muž v ohni, Tajný život včel, Now is good, a různý videa i hudební, je to skvělý. Akorát mi to nejde otevřít přes Explorer, Ale přes Mozillu nebo Google chrome v pohodě. http://1url.cz/Dq5U

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit