Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to proste nej film.. Je to jak ma osobni znacka heroinu.. *14* *14* *14* jinak postavy: edward,bela,elis,jasper *14* *14* *14*
  • kasnic

    HELP!

    Ahojky holky!Potřebuju helpnout:)...
    Stáhla sjem si film Stmívání i s titulkama,ale bohužel nevím "jak na to"vypálit ho...zkoušela sjem různé programy,ale nejde mi to!Pomůžete?
    • Re: HELP!

      ahojky nevim jak ho vypálit ale nemohl/a bys mi poslat odkaz na stránku kde si ho stáh/la kdyžtak to pošli na můj e-mail tina221@seznam.cz mociinky děkujjjuuu *4*
    • Re: HELP!

      zkus program Convertxtodvd, mě funguje bez problémů.
  • Top twilight nation

    ľudia hlasujte na
    http://tweeter.faxo.com/Top_Twili ght_Nation/2010/01

    za top Twilight krajinu....slovensko je až 33. ,česko je na tom o trošku lepšie 15. miesto

    hlasovaŤ sa môže každých 20 minút
  • ahoj johanko z čeho píšem ze zemáku.
    • Píšeme z USA :) *1*
  • Knihy

    AHOJ,nemáte někdo knihu Stmívání ve wordu? A knihy do mobilu, nejlépe do Sony Ericson W880i? Pokud ano, pošlete mi to někdo prosím na email you.are.creep@seznam.cz. Předem moc děkuji!!
    • mysak.kol

      Re: Knihy

      ozvi se až ti to přijde. poslala jsem ti ten word. Snad ti to pujde. *3*
  • misicka24

    Kompletní ilustrovaný průvodce filmu stmívání

    Ahoj holky nikde jsem nemohla sehnat tuhle knihu a objednala jsem si jí na netu je prostě super. Je to k filmu twiling saga.Jsou tam nádherný fotečky ještě jsem jí pořádně nestudovala, ale dám vám potom vědět. Jinak knihy mám doma všechny přečtení a na ně nemá nic. *14* *4* *4*
    • n-abby-sciu

      Re: Kompletní ilustrovaný průvodce filmu stmívání

      Je to naprosto skvělá knížka! *14* Já už jí mám nějaký ten čas doma a přečtená byla za chviličku... Má poklona všem hercům a štábu, byla to totiž dost makačka tenhle film natočit. *5* *4*
      • Stmívání

        Jo JO STÍMÁNÍ JE SUPER *3* *1*
  • m.a.r.k.y

    cuzzz vsici!!

    prosiiiim kde jste si stahli film stmivani??mne totiz vubec nejde stahnout tk se chci zeptat jestli by jste mi ho nekdo nemohl poslat(a pokud mozno s titulkama!) diky vsem!!! *1* *14*
  • ahooj =)

    Ahoj, nevíte na jakých webových stránkách bych mohla koupit celou ságu stmívání I S KRABICÍ??
    Odepište někdo prosím. Díky
    Ps: miluju stmívání!! *14*
    • vrtulka

      Re: ahooj =)

      myslíš tohle?

      http://www.neoluxor.cz/kn ihy/beletrie/horror-thrillery-lekar ske-thrillery/stmivani-komplet-v-bo xu-tetralogie-d3t140369

      v tom odkaze budou jistojistě mezery
      *3*
      • Re: Re: ahooj =)

        Moc děkuju!Jdu to hned objednat.Týjo, už se na ty knížky moc těším ,už abych je měla *14* A co se vám líbilo víc, knížka nebo film?? *3*
        • vrtulka

          Re: Re: Re: ahooj =)

          nemáš za co *3* popravdě víc se mi líbí knížky. je tam toho víc a je to hrozně hezky napsaný *4*
          • Re: Re: Re: Re: ahooj =)

            Božinky, jak já se těším na ty moje narozky, naši mi slíbili, že dostanu všechny díly stmívání ságy *3* Já jsem na ty knížky natěšená jako stepní koza *14*
            • pigi.kajinka

              Re: Re: Re: Re: Re: ahooj =)

              maš se na co těšit perfekt
  • Já vám taky přeju všechno nejlepší do nového roku a spoustu dárečků a Velé vampírské Vánoce
  • Jo

    Nechápu jak můžete být všichni z toho filmu pach !! Když je to kravina jak všechny ostatní americký filmy...teda kromě výjimek!! *8*
    • nik011

      Re: Jo

      kdyz se ti to nelibi tak bud ticho laskave a neurazej!!di se koukat na krtecka..
    • twilight

      Náhodou americký filmy jsou fajn a tenhle je z nich nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit