Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj johy to fakt nevím asle už se taky těším ale zatím si můžes číst stmívání 1 2 3
    • Kikinko já todle mám přečtené všechno dvakrát mám přečtenej i rozbřesk a další tři knížky o stmívání a td k tomu nový měsíc z pohledu viktorie knížku a další dvě co souvisejí s twilight ságou.Takže knížek o stmívání mám přetenejch 7.Četla sem to asi před dvěma rokama a ted pred trema mesicema sem to precetla cele znovu :) *11* *5* *1* *1* *1*
  • parket..a

    =)

    je to ten nejúžasnější a nejkrásnější film, co jsem kdy viděla.Ještě nic mě nenadchlo na první zhlédnutí jako tohle!
    Nádherně natočený, super scénář =>Bella je moc hezká a Edward super sladkej =) miluju stmívání
  • mekkys-twilight

    Blogííís

    Hoj lidi...mám blogíís o Tilight...tak jukměte... www.mekkys-twilight.blog.cz *15* *14*
  • Twilight

    Upíři moye parketa :o) prostě nééééj filmeček viděla jsem zatím jen doma v blbý kvalitě chcu jít na to do kina ae sama nechci a kámoši nemaju čas -.- best film co sem zatím viděla. :) *14*
  • Rafi

    www.erotic-edward.estranky.cz *4*
  • NeW MoOn

    nuu.. upe nejvic se tesim na New Moon.. i dyz nevim na co .. vzhledem k tomu ze tam edward je tak malo.. uz sem precetla vsecky 3 dily.. a ted nemam co delat.. neska sem si prohlizela Breaking down v ajině.. ma to něco přes 700 stran :D.. jouuu :D.. nevite nekdo kdy to vyjde v cestine ? .. pisnete mi pls na mejla klara.steflova@seznam.cz .. what if i'm not superhero ?.. what if i'm bad guy ? ... ... and so lion fell in love with lamb ... what a stupid lamb... what a sick masochistic lion ... :D.. uz mlcim :D
    • edwardcullen12

      Re: NeW MoOn

      prej v lednu *3*
      • Re: Re: NeW MoOn

        14.2 výjde Rozbřesk;)
    • isabell

      Re: NeW MoOn

      Myslím, že v čj by to mělo vyjít až 11.února *3*
  • a jak se jmenuje Edward ?
    • Ve skutecnosti se jmenuje Robert Pettinson *4*
    • Myslíš ten herec jesi jota Robert Patison a jesi ta role Edward Cullen
  • kniha meho srdce

    ahoj dneska na CT1 bylo semifinale kniha meho srdce a stmivani se dostalo mezi 12 nejoblibenejsich!!!!!hlasujte prosim dal pro stmivani,at to vyhraje!!!!!! *4* *4* *4*
    • nikous22

      Re: kniha meho srdce

      taky jsem se dívala,jsem doufala že se to tam dostane *15*
    • kikines

      Re: kniha meho srdce

      To se ještě může ?
  • Ach to je něco
    *8*
  • crazy.girl3

    DABING

    Člověk,kterej obsadil herce na dabing pro stmívání ten film asi nemá moc v oblibě.Zní to jako béčkovej film,kterej se dává v neděli ráno na vyplnění času a ne jako film,kterej vydělal miliony.Překlad=strašný,hlasy=je ště horší.Říkám NE!!!Tohle přece nemůže jít na dvd.Je to ostuda celýmu Twilightu takhle to zmršit.Jsem si jistá,že se na to nikdy nepodívám a DVD si koupím jen kvůli těm bonusům.Ale normálně mi z toho je zle *9*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: DABING

      kdes to videla?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit