Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • norie

    Hlasování

    Ahoj prosím hlasujte pro Twilight na:
    http://www.levaprava.cz/duel.p hp?id=2035
    zatim vede Vampire diaries takže to musíme napravit!!! *13* *5* *3*
    • capricorn6277

      Re: Hlasování

      Hlas pro Vampire Diares.
      • your-darling

        Re: Re: Hlasování

        jo a mimochodem..jestli ty se sereš do wilight..takVB taky neni zrovna výhra..takovej Ian..děsnej herec...
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: Hlasování

          A kdo tady pak mluví o závisti...
          • Re: Re: Re: Re: Hlasování

            to byl ještě dodatek t tomu co bylo napsáno víš... 9.3.
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Hlasování

              Však právě...
  • hej ja nemuzu najit jane *13*
  • beast

    ---

    *15* *15* *15* jo fakt dobry nektery z vas sou uplny blbci ,nekdo napise fun club a druhej ze kdyz se mi film nelibi sem zdegenerovanej,
    • debussygirl

      Re: ---

      Cože??? A komu to tady jako cpeš??? *7*
  • capricorn6277

    Závislý na penězích

    Komerce, komerce a jen komerce. Co se da čekat od takových resiséru? Natočí báječný film, a co dál? Kdy ještě po něm ty malý, ukřičení holčičky nešilely to byl úžasný film. A teď je z toho jen komerce, a vše je pro peníze. To je nemožný. Ten Pattinson ani není dobrý herec, stejně jako Stewart, ktera Bellu zahrála fakt příšerně. Kristen je velmi dobra herečka, ale rozhodně ne tady (v Úkrytu byla opravdu nejlepší). Stmívání je na hovno.
    • your-darling

      Re: Závislý na penězích

      tvůj názor..jak kristen tak robert hrají podle kritiků dobře...nevím jakobře na tom jsis kritizování ty,ale asi ne moc dobře..
      názor ti neberu,ale dkyž se natočídobrej film tak se poznáa závist je jeho odpůrce...
      ještě nějaký keciproti??
  • už fakt nevím

    ahojky už fakt nevím, co mám dělat... do odkazů jsem se snažila zapsat svůj blog, ale nějak to nejde... když budete chtít tak se podívejte tady www.nessie-cullen.blog.cz a nevíte, proč to tam nezůstává?
    • Re: už fakt nevím

      musíš zadat html ale juknu se pp
  • tyna-us5

    nej

    stmívání je nej film i knížka na světě
    *14*
  • debussygirl

    Prosíííííím

    Ahojky prosim vás nemáte někdo tu písničku jak je uplně na konci jak tam odchází ta Victorie??? Prosím pošlete na můj mail: Zuzulinka1994@seznam.cz budu hrozně vděčná ....děkuju *3* *4*
    • Re: Prosíííííím

      mám a ráda pošlu... *3*
  • je to kravina neni to pravej horor
  • viděli jste na fb tu fotku co koluje... každopádně je to pod názvem , jenpromuze... já když to viděla... *16* každopádně dost trapný a o těch komentářích to světčí *11*
    • Hele já osobně doufám aby fb zrušili :)
      • to by mohli.. ale svět by to nepřežil *15* ale to je skoro se vším tak... letěl skype,icq a teď je to FB
  • Povedenej

    No jako tenhle film se dost poved...Už sem si ho pustil asi třikrát a klidně si ho pustim eště 20krát...
    • Re: Povedenej

      Můžu jenom souhlasit je to opravdu super film. Můžu říct že mi tam chybí jedna scéna z knihy ale tenhle film se jim oravdu povedl. Mám to stažený už jsem to přehrála asi 1000X a pořád bych se na to dívala a určitě si to koupím na DVD *14*
      • ferrerrka

        Re: Re: Povedenej

        jaka scena konkretne ti tam chybi???
        • Re: Re: Re: Povedenej

          No nejvíc mi tam chybí ta hodina biologie s těma krevníma skupinama ta mě tam oprvdu hodně chybí *1*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Povedenej

            jj taky sem si rikala ze by bylo zajimavy kdyby ji tam dali,ale jinak se mi na tom filmu libi, ze se tam snazili dat vsechno:)ze toho tam moc nechybi:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit