Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jitulka-4

    ahojda

    fůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj *13* *13*
    • nik011

      Re: ahojda

      ticho
  • Knížka

    Ahojda lidišky.....plosím nemá někdo z vás knížku stmívání v compíčku? prosím....kdyby ji někdo měl ozvěte se mi prosím na mailík luherra@seznam.cz
    prosím moc moc....hrozně moc si ji chci přečíst...anebo aspoň odkaz kde si ji můžu ztáhnout zadarmo. díkkky mocík...a pls ozvěte se někdo *4*
    • soptiiik

      Knížka

      ahoj mam stažený všechny 4 jestli chceš napiš mi vzkaz a já ti je pošlu *4*
      • barunqa111

        Re: Knížka

        ahojky posles mi to???
    • Re: Knížka

      A proč si je nekoupíš? Teď už je seženeš levněji. Já si koupila Stmívání, Nový měsíc a Zatmění každou za 399 Kč a asi o 14 dní později jsem viděla všechny tři v Glóbusu každou za 249 Kč. *9* To nasere... A pokus mluvíš o Rozbřesku-si počkej, ne? *4* Už jsou to pouhý tři dny. *4*
  • Chtěla bych být rosalie
  • O tomhle filmu Now is good, už jsem slyšela od tolika lidí, že si ho budu muset půjčit, nebo někde stáhnout. To zas budu bulet, já ráda bulím *14*
  • vrak.bar

    Prosííím

    Ahojky, napište mi prosím nějaké otázky do testu z twilight sagy... proším, potřebuju to na oslau pro kamí, moc mi pomůžete, páč já to nečetla:( Napište vzkszík a domluvíme se. děkuji, (chvátá to:( *16* *7* *3*
  • kniha

    prosíííím rychle hlasujte pro stmívání nebo rozbřesk v knize mého srdce MUSÍME POSTOUPIT !!!!!!!!!!!!!!!! KDYŽ UŽ JSME SE DO STALI DO PRVNÍ STOVKY TAK MUSÍME I DO DVANÁCKY ZATÍM NÁM TO DOCELA NANDÁVAJ TAK PŘILOŽTE RUKU K dílu a hlasujte !!!!!!!!!! na www.knihasrdce.cz a nezapomente i svuj hlas potvrdit na emailu !!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9*
    • Re: kniha

      JJ...o tom už sem slyšela a hlásla sem
    • k4yoush3

      Re: kniha

      Hlasuju i v knihovně. Jasně Twilight musí vyhrát!!!!! *15*
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: kniha

        hlasovala jsem uz na dvou pocitacich :)
    • lidus5

      Re: kniha

      Kde jde zjistit jak na tom, která knížka je?
    • alicebella

      Re: kniha

      jo a ještě jsem zapoměla nevíš kolik má hlasůů?? *4*
    • alicebella

      Re: kniha

      hlásla jsem pro stmívání snad vyhraje *14*
  • fans

    Ještě před tím než natočili Twiligh,tak to podle mě byli v poho lidi,ale teť mi připádá že na svoje fanoušky ůplně kašlou a že to dělaj jen pro prachy a jsou dost namyšlený,Kristen třeba na svích stránkách na youtube nebyla přihlášená už celej rok,a to třeby Miley Cyrus se tam nepříhlásila jen 14 dní,já nwm film ůplně zbožńuju,Bellu taky a Edwarda taky,ale nwm jestli zbožňuju Kristen a Roberta,prostě mi přinde že na nás fanoušky kašlou,ale to je jen můj názor
    • n-abby-sciu

      Re: fans

      Před tím, než natočili Twilight, jsi o nich vůbec nic nevěděla. Kdyby Twilight vůbec nenatočili, nevěděla bys o nich dosud.
      Dnes už ani kuře zadarmo nehrabe, takže psát o tom, že to dělají jen pro peníze... to je reálný svět. O tom, že kašlou na fanoušky, nic nevím, jelikož se o ně nijak nezajímám, ale to je taky realita... fanouškové typu - zblázněné puberťačky až fanatici, pronásledování na každém kroku - to by odradilo každého... navíc oni mají taky svůj život a dělat si starosti kvůli tomu, že někomu se zdá, že se fanouškům moc nevěnují? Já je naprosto chápu. Mají peníze, možnosti a jsou mladí.
      A k tomu youtube... to někdo řeší??
      • pigi.kajinka

        Re: Re: fans

        uplne je chapu každy nemuže mit čas sedet doma u pc a venovat se fanouškum maji i tak dooost prace jak sou diky tomu tedka slavny ja myslim že ne všichni si udelaj ten čas a ktery herec ho ma tak rad stravi volny čas s prateli nebo rodinou *3* *3* *3*
  • song

    ahojte, nemáte někdo tu písničku, kterou hraje Edward Belle na piano? mohl by někdo poslat prosím. . .wiki856@seznam.cz děkuju moc *4*
    • Re: song

      Ahoj. Jmenuje se Bella´s Lullaby. Je na youtube.cz. Je tam několik verzí. Krátká z filmu, ta je i s orchestrem a pak delší- 4 minuty-jen klavír.
  • nikolletka

    xD xD

    já nwm mě se wíc zamlouvaj ty knížky.ten film bl takowej divnej hodně tam toho chybělo..to bude tim že nemám rada edwarda *1* *1*
    • Re: xD xD

      No pridávam sa, kniha je oveľa lepšia, vo filme vynechali veľa dobrých scén.
      • kikines

        Re: Re: xD xD

        ale zase to byla velkáý makačka to natočit, tak si hlavně všímejme toho co se povedlo a né toho co se nepovedlo, neměli na film zrovně moc peněz, ale u dalších dílů to bude rozhodně lepší, teda aspon' doufejme *4* *4*
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: xD xD

          To teda jo, ten film byl pořádná makačka. Mě by so ho točit nechtělo. Jsem ráda, že se našel někdo, kdo strpěl to počasí při natáčení a různé extrémy jim doprovázené. *14* *4*
          • kikines

            Re: Re: Re: Re: xD xD

            To je prawda, ale byla bych mnohem radši, kdyby nechali Catherine i další díly natočila to velmi dobře je skvělá *3*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: xD xD

              Taky bych byla radši, nechápu proč dali na každý díl jiného režiséra. *9* No ale možná ti ostatní budou taky fajn. *4*
    • bellinka

      Re: xD xD

      No asi tak..doufam ze v NM tam toho daj vic!!!..:)..A jiank koho mas rada kdyz ne Edwarda?? *15* *15*
      • n-abby-sciu

        Re: Re: xD xD

        Vždy je kniha lepší než film, to je jasné. Kdyby se Stmívání natočilo bez jakékoli knižní předlohy, kdo ví jestli by to nemělo buď ještě mnohem větší ohlas, nebo by to byl jen další film...? Já teda film ráda mám a to hodně, i když knžky jsou tisíckrát lepší. Raději se moc nekoukám jak to bylo v knize, jelikož některé scény by byli ve filmu zbytečné nebo moc zdlouhavé, je to prostě tak jak to je a nikdo to už nezmění. *4* *4*
        • nikolletka

          Re: Re: Re: xD xD

          ae jako jinak te film ujde..xD xD
          já rači Jacoba *1* no já to mám wšechno upe naopak wšichní leti po Belle a Edwardovi a já je oba nějak nemusim páč upe nesnášim ty herce co je hrajou *1* *1* proto mám rači knížky *15* *15*
          • n-abby-sciu

            Re: Re: Re: Re: xD xD

            To je teda, s prominutím, blbá výmluva, že je nemáš ráda, páč ti nesedí herci. Důležitý je charakter postavy v knize, a když čteš knihu až po filmu a nesedí ti tam herci, tak si musíš vymyslet svou podobu - první byla kniha, proto si myslím, že odsuzovat chrakter postavy kvůli lidem je hrajícím je pěkný nesmysl. Ale pokud mluvíš jen o filmu, tak to promiň, nemyslím to nijak zle. *3* *4*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: xD xD

              Tak to máš super, poddej se čtení, ta knížka je vážně úžasná! *4* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: xD xD

              Už mam konečne knihu dnes mi prišla tak dufam že sa mi bude pačit tak ako vam a ešte viac *15*
          • kikines

            Re: Re: Re: Re: xD xD

            to je divný, když máš ráda, jemom Jacoba
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: xD xD

              Ja teda nejdriv mela rada Edwarda ale pste jenomm tak jak se to tam raje..pak jsem nejak strasne preliotla na Bellu(diky NM) no a kvuly NM knizce jsme prelitla na Jacoba kterej mi vydrzel do ted po dobu vsech knizet takze pste Team jacob!:):)..jinak Bellu uplne miluju!:):)
            • kikines

              Re: Re: Re: Re: Re: xD xD

              ANi nevím *15*
            • nikolletka

              Re: Re: Re: Re: Re: xD xD

              __ProoOoOč_?_?_? *15* *7*
  • Film byl udelan aby bavil holcicky ve veku 12-16 let, tak ze necekejte nejakou tu dramu nebo akci. To co nepochopim je to, jak muzou byt upiri kdyz chodi na deni svetlo, vzdyt to hlavni vec co dela upir je to, ze je ve tme... Bella tak ani nezmeni vyraz ve tvari a vsechno je takove...
    homosexualni....

    A ted na me vy male usmrkanky!
    *5*
    • Si kravka. *7*
    • si blbá
      • Mas pravdu je to kravka *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit