Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filmářka

    prostě ROBERT THOMAS PATTINSON a CAM GIGANDET-ten co hrál jamese...sou oba prostě nádherný kluci...ale GASPARD ULLIEL---na toho se musíte kouknout..pač hnedka k těm dvěma krásnejm klukům ze stmívání přibyde i ten třetí..GASPARD ULLIEL měl hrát ve stmívání Edwarda Cullena jenže mu to nevyšlo a hraje ho Robert Thomas Pattison..škoda..ale co GASPARDA ULLIELA můžete vidět například ve filmech Hannibal-zrození,Příliš dlouhé zásnuby,Zkáza zámku Herm,Bratrstvo vlků hon na bestii a různejch dalších filmech
    *3* *14*
    • Re: filmářka

      Jo a koho tam Gaspard bude hrát to ani nevím?
  • pomocc!!

    prosííím pošlete mi stránku kde stáhnu stmívání s českýma titulkamapls.
    • kikinecka.kikisek

      Re: pomocc!!

      ahoj film newm kde stahnout s titulkama ale ty titulky si muzes stahnout na www.uloz.to a pak je musis dat do stejny slozky k tomu filmu ........... *4* *4*
  • beast

    pro debussy girl

    hele nikomu to tu necpu precti si neco zdrivjejska a bud v obraze nejaka tvoje kamoska z fanklubu mi napsala ze kdyz se mi nelibi film tak sem zdegenerovanej a druha mi napsala at se neseru do funclubu a pokud umis anlicky tak si uz odhalila chybu
  • aliuse

    dokonaly film

    *14* Byla sem v kině sice s titulkama ale nádhera *14* *14* *14* *14* prej je dabing na hovno a edeard tam mluví jak buzerant takže.. ale stejně líp to vipada když je to anglicky, sice s titulkama ale je to podle mě super *15* *5* Robert Pattinson je chudak kerej hleda pořad holku *15* *14* Miluju ten film *14*
  • klapulinka

    rozbřesk

    když dáte najít rozbřesk výjde vám nějaký cizí film, ale u fotek je Bella s Renesmé...pěkná fotka, ale někdo byl hodně zmatenej *1* *13*
    • kikines

      Re: rozbřesk

      taky jsem to viděla *1*
    • n-abby-sciu

      Re: rozbřesk

      Taky jsem si toho všimla. *1* Hold, ne každý je všímavý. *1*
  • Tak jsem se koukla na Stmívání a teprve teď jsem si všimla, že si tam zahrála i autorka SM. Seděla v restauraci, když Bella obědvala s tátou. A to jsem ten film viděla aspoň 5x. Furt něco nového.
  • no neviem

    ta kniha bola dobra ale ten film sa im velmi nevidaril najprv tomu spravia super reklamy a nafotia dobre fotky a nakoniec zistis ze sa ti to ani stahovat neoplati... *13*
  • Let me sign

    Ahojky lidi....zoufale hledám jednu písničku z tohodle filmíku : let me sign od roba pattinsona.....na netu jsem našla ale bylo v jiným formátu....všude! takže prosím pokud ji někdo má....pošlete ji mi pls na mailík luherra@seznam.cz
    jinak díky vám všem moc...a prosím ozvěte se díky *3*
    • ametkaa

      Re: Let me sign

      Ahoj..zkoušela jsem ti to poslat ale máš plnej email..prostě to nejde doručit..
      • deniska-l

        Re: Re: Let me sign

        jéé plsky poslala by si mi tu písničku taky: D.en.A@seznam.cz ... *3* díky moc
      • Re: Re: Let me sign

        Ahá.....mno ono ted nějak blbne....mai l mám úplně prázdný tak nevím...hele tak tady máš icq 389054860 a pošli mi to pls na icq...dík mocík *3*
      • Re: Re: Let me sign

        Ahojky poslala bys mi tu písničku Let me sign na email:avril.repova@seznam.cz
  • lucik200

    Fujjjjjjjjjjj!!!!!

    Všetci to tu píšu tak to nemusis opakovať tie chytrolinko! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • stmivani

    je to brak, film i kniha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit