Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klapulinka

    prostě super

    tááák, teď jsem se na to dodívala...zase *1* je to prostě úžasný..ale s titulkama..český dabing se mi zdá prostě příšerný...když tak mi kouknětě na stránky http://www.klapulinka.blog.cz/...je to o twilight jak jinak *14* snažím se, snažím se a dodělávám...kdo máte originál, tak se určitě podívejte na vynechané scény..stojí to zato *14*
  • ketrin107

    Můj názor

    Můj názor je ten, že Stmívání a Rozbřesk byli velice zajímavé knížky, ale Zatmění a Nový Měsíc no.... taky to nebylo špatné, ale bylo to o ničem nic pořádnýho se tam nedělo....ale je to věc názoru....Upřímně ve knížce Nový Měsíc sem dokonce přeskakovala stránky jak to bylo nudné, ale do kina na 100% půjdu *3* *3* *3* *1* *1*
  • ivva

    krasny

    Je to ten nejkrasnejsi film kterej sem kdy videla... Hlavne ten Robert Pattison (Edward) je úúúúúúpppllne KRASNEJ...!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ZBOZNUJU HO..!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* :-* :-* :-* :-*
  • zuza-nyje

    BÉÉÉSTOVNÍ FILM

    Kromě toho, že stmívání je ten nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej NEJLEPŠÍ film na světě jsem vás fanoušky TWILIGHT chtěla poprosit aby ste hlásli pro stmívání jako pro knihu mého srdce (www.knihasrdce.cz) já si udělala i další mail abych mohla hlasovat víckrát (kamí si udělala asi 4 maily) Já knížku teda nečetla protože mě číst moc nebaví, ale stmívání je prostě nejlepší takže jsem hlásla, tak prosííím prosííím jako že jste fanoušci twilight sagy HLÁSNĚTĚ. Bylo by dobrý kdyby se brobojovala dopředu. *14* *14* *4* *4* PROSÍÍÍM *4*
    • Re: BÉÉÉSTOVNÍ FILM

      Prosimtě kde se tam hlasuje ja to nemůžu najit. *9*
  • verunkaa

    woow

    bezkonkurencne nejlepsi film jaky sem kdy videla... *14*
    • Re: woow

      Bezkonkureční film......miluju ho *14* jeden z nejlepších co sem viděla možná nejlepší *15* *14* *14*
    • kamik21

      Re: woow

      jj přesně to souhlasím *3* *4*
  • Jina verze?

    Ahoj.Nevite nekdo neco o tom,ze by byla jeste jedna verze Twilight nejaka min sestrihana?na netu obcas natazim na nejaky novy zabery ocividne patrici do filmu,ale ve filmu chybi.nevite jak to s tim je?diky
    • mysak.kol

      Re: Jina verze?

      je to u všech filmů. Oni to natočí a pak to sestříhají. je tam jedna úplně odstraněná scéna z lesa a jedna asi dvě zkrácené, Edward s Bellou u Edwarda v pokoji a pak jak se Bella v noci probudí a vidí Edwarda v pokoji.
      jinak o tom nic nevím. musíš být trochu přesnější. Já mám doma dost dobrou verzi, kde je celá líbací scéna. *3*
      • nikola126

        Re: Re: Jina verze?

        a nemohla bs mi ji taky poslat....a mas este neco od stmívání ??jestli ano ani nemusis psatco je to ae stačí když mi to pošleš plsky....děkuju nikola.srnka@seznam.cz *14*
        • crazy.girl3

          Re: Re: Re: Jina verze?

          pockej co presne chces poslat?
      • Re: Re: Jina verze?

        Jo to mam taky s touto scenou,ale je tam treba vystrizene kus sceny predtim,nez ji Edward zachrani na tom parkovisti a ve vsech trailerech tato scena je...tak jedine,ze by to bylo treba na dvd v bonusech nebo neco
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: Jina verze?

          ajo, na tu jsem úplně zapomněla. tu tam nemám. Je to škoda. a taky tu z toho lesa bych chtěla vidět. třeba to bude v těch bonusech, jak říkáš. počkáme a uvidíme, ne? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Jina verze?

            jojo.tesim se na to spis kvuli tem bonusum.dabovanou verzi si urcite poustet nebudu...ztratilo by to to kouzlo.navic uz jsem to videla asi dvacetkrat a jsem na ty jejich hlasy tak zvykla,ze by mi to k nim stejne asni nesedelo
  • mysak.kol

    česká verze

    v červnu 2009 by se mělo objevit stmívání v češtině. já to teda nikde nečetla, ale kamarádka mi o tom říkala. Prý to ona někde četla. neví už však kde. no jsem zvědavá. Mluví se prý něco o Lucii Vondráčkové, jako o Belle. tak nevím. Lucku mám ráda, ale k Belle se mi absolutně nehodí. *15* *15* *15* *15*
    • Re: česká verze

      Já jsem četla že oficiálně má česká verze na DVD vyjít v červnu 2009 a Bellu bude mluvit Jitka Moučková (dabovala Piper v seriálu čarodějky) a Edwarda bude mluvit Jan Maxián (daboval Cedrika Diggoryho(kterého hrál robert pattinson náš edward *14* )v Harry Pottera a ohnivý pohár, nebo taky Willa Scarletta (Harry Loyd) z Robina Hood)
      mě osobně se hlas maxiána líbí a myslím že se edwarda líbí (mno jako k cedrikovy ten hlas šel) ale nevím nevím s moučkovou.....podle mě je její hlas na Bellu až příliš hluboký (né že by zněla jako chlap to v žádném případě, ale nevím..Bella mi připadá spíš jako taková kuňkalka) chápete,mné co chci říct? *3*
      • mysak.kol

        Re: Re: česká verze

        Já našla tohle. prý je to už oficiální, ale nevím. no uvidíme. hlavní je, že víme, že Lucka V. nebude Bella, co? * Edward Cullen (Robert Pattinson) - Jan Maxián
        * Bella Swanová (Kristen Stewart) - Nikola Votočková
        * Alice Cullenová (Ashley Greene) - Jitka Moučková
        * Charlie Swan (Billy Burke) - Lukáš Hlavica ;Jaromír Meduna
        * Dr. Carlisle Cullen (Peter Facinelli) - Antonín Navrátil
        * Reneé Dwyer (Sarah Clarke) - Simona Postlerová *3*
  • úžasný

    mocko krásnej film... už jsem ho viděla snad stokrát *1* *14*
  • luida

    Páni

    Tohle je skvělej film!!! Knížky jsem ještě nečetla, protože na ně nemám, ale přes léto šetřím tak to snad vyjde a koupím si asi poslední 2 a zbytek později! Jenom je to takový divný, jak u pokračování čtu. Holka chodí s klukem, on ji opustí, pak se vezmou a maj děti, prostě to prý končí jako každá slaďárna!!!!!!
    • misicka24

      Re: Páni

      Ale ten děj stojí za to! Vřele doporučuji knížky.
  • zuza-nyje

    užasnýý

    moooc krásnýýý nejlepší film co znám...a robík je taky upe božííí *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit